آیفون 2019

مدتی است که بسیاری از طرفداران موبایل های اپل منتظر رونمایی از بالارده ی اپل در سال 2019 هستند و خبر رسانی ها هر از گاهی در مورد ویژگی های خاص و یا تفاوت های این مدل با سایر مدل های اپل مطالبی را منتشر میکنند که از آن ها بازدید های فراوانی می شود. با اینکه زمان زیادی تا به بازار آمدن آیفون 2019 مانده اما تمام اخبار مربوط به اپل همواره در صدر جذاب ترین مطالب جهان قرار دارد.

مدتی قبل ویژگی های چند رندر پیشنهادی برای ساخت بالا رده ی اپل منتشر شده بود که از ساخت ماژول نسبتا عجیب و غریب دوربین پشتی آن حکایت داشت. البته این رندر با واکنش منفی طرفداران و کاربران روبرو شد. در رندرهای قبلی، پنل پشتی موبایل آیفون دارای دوربینی سه گانه با ظاهری مربعی بود و ظاهر دلچسبی را برای آن رقم نزده بود.

پس از آن باز مطالبی تحت چنین عناوینی به چاپ رسید. یکی از همین مطالب که هفته ی اخیر از سوی رسانه ای با نام compareRaja منتشر شد به جدید ترین ویژگی های این گوشی پرداخته است که در ادامه ی این مقاله به ذکر آن ها میپردازیم. 

ویژگی های رندر آیفون 2019

همانطور که گفته شده، این رسانه از سوی یک مرکز معتبر اعلام کرده این رندرهای جدید در واقع یکی از طرح هایی است که اپل برای آیفون 2019 در نظر گرفته است و در حال حاضر مشغول کار بر روی آن میباشد. این رسانه همچنین ادعا کرد که شرکت اپل در حال بررسی این رندرها برای این بالا رده میباشد و احتمال زیاد آیفون 2019 در طراحی اش از یکی از این دو مدل پیروی خواهد کرد. آیفون 2019 در حال حاضر تحت آزمایش های دقیق اعتبار سنجی مهندسی قرار دارد.

همچنین پیش بینی میشود که یکی از این رندرها مختص به گوشی آیفون XL  است و دیگری به گوشی آیفون XL Max اختصاص دارد. البته این را هم در نظر داشته باشیم که طراحی آیفون 10 آی در این رندر ها تفاوت خیلی زیادی با آیفون XS نداشته است و ما همچنان شاهد وجود یک بریدگی در بخش بالایی نمایشگر دستگاه هستیم و کلید پاور هم در سمت راست آیفون جدید قرار گرفته است.

همچنین چندی پیش شایعاتی در مورد استفاده ی آیفون های جدید اپل از درگاه یو اس بی سی بوده ایم و البته رندر های جدید، این موضوع را به درستی برای کاربران مشخص نکرده است. در هر صورت باید توجه داشت که تا زمان معرفی رسمی آیفون 2019 زمان خیلی زیادی مانده و نمیتوان به این شایعات اکتفا کرد و معمولا تغییرات عمده ای در طراحی را در یک سال شاهد بوده ایم.

همچنین شایعه های اخیر خبر از کوپرتینویی ها میدهند که دنباله ی انتشار سه گوشی جدید در سال جاری میلادی هستند که قطعا یکی از این مدل ها مربوط به آیفون جدید XR خواهند بود. پس میتوان نتیجه گیری کرد که یکی از آیفون های 2019 قطعا به دوربین سه گانه مجهز خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =