همه چیز درباره ی جیلبریک کردن آیفون

روزانه سیل عظیمی از کاربران گوشی های موبایل از آیفون و سیستم عامل ios استفاده می کنند که به جرات می توان گفت از این تجربه بسیار هم لذت می برند. به این دلیل که ios یک سیستم عامل زیبا و بسیار کاربردی است و از طرفی کار کردن با آن نیز ساده است. اما با وجود این زیبایی و راحتی، خیلی از نرم افزار ها هستند که در لیست نرم افزار های موجود در app store وجود ندارند. برنامه هایی که کاربران با داشتن آن ها می توانند تا حد زیادی کارهای روزمره خود را انجام دهند.یکی از روش های کاربردی برای دور زدن این محدودیت، جیلبریک کردن آیفون است.

در واقع نبود این نرم افزار ها نوعی محدودیت است که شرکت اپل برای کاربران خود ایجاد کرده است. از طرفی افرادی در دنیا وجود دارند که رابطه خوبی با شرکت اپل و سیاست های محدودیتی آن ها دارند و همیشه به دنبال راهی به جهت نفوذ به امنیت و دور زدن این محدودیت ها هستند تا بتوانند به قابلیت های زیادی دسترسی پیدا کنند. ما در این مقاله با کمک کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل اپل، به بررسی نکاتی در مورد جیلبریک کردن و مزایا و معایب آن پرداخته ایم.

مزایا و معایب جیلبریک کردن آیفون

حال که با کلیتی راجع به جیلبریک کردن آیفون آشنا شدید، لازم است بدانید که انجام دادن این فرایند، مزایا و معایبی را برای شما به همراه خواهد داشت. یعنی با این کار، شما یه سری فواید به دست آورده و در مقابل، از یک سری مزیت ها محروم خواهید شد. بنابراین لازم است که اول با این موارد آشنا شوید و سپس، تصمیم بگیرید که قصد انجام فرایند جیلبریک را دارید یا نه. در زیر، به تفصیل به مزایا و معایب این عملیات خواهیم پرداخت:

مزایای جیلبریک کردن گوشی apple

یکی از مهم ترین مزیت های جیلبریک کردن آیفون این است که با انجام این فرایند، شما می توانید از هر جایی که دلتان خواست برنامه دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید. همچنین با استفاده از این عملیات، می توانید خیلی از نرم افزار هایی که پولی هستند را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید. جیلبریک کردن همچنین به شما امکان از بین بردن محدودیت های سیستم عامل آی او اس را داده و می توانید برنامه های پیش فرض را کنار گذاشته و برنامه های کاربردی تری را جایگزین آن ها بکنید. نکته ی دیگر این که با جیلبریک کردن می توانید محیط کاربری آیفونتان را آن گونه که دلتان می خواهد طراحی کنید. در نهایت، با جیلبریک کردن آیفون می توانید بلوتوث گوشی خود را نیز روشن کنید.

معایب جیلبریک کردن موبایل اپل

همین که شما به عنوان کاربر، آیفون خود را جیلبریک کردید، گوشی آیفون شما از گارانتی اپل خارج می شود؛ پس اگر این مسئله برای شما اهمیت دارد، بهتر است از انجام این فرایند صرف نظر کنید. با جیلبریک کردن آیفون، تا حد زیادی قید امنیت را هم می زنید؛ این کار به خودی خود خطرناک نیست ولی شما در هر صورت مقررات موبایل اپل را کنار زده اید و به طبع مسئولیتش هم با خودتان است. یکی دیگر از معایب جیلبریک آیفون این است که با انتشار نسخه های جدیدios  ، جیلبریک از بین می رود و شما باید منتظر باشید که آیا هکر راه جدیدی پیدا می کنند یا خیر. ضمن این که انجام دادن فرایند مذکور، مصرف باتری را نیز افزایش خواهد داد.

تجمیع دو رکن مهم یعنی کادر فنی مجرب و استفاده از ابزار پیشرفته، نمایندگی تعمیرات موبایل اپل را در بین سایر مراکز خدماتی متمایز نموده است. در این مرکز، خدمات مربوط به فروش و تعمیر انواع گوشی های موبایل و تبلت apple به کاربران ارائه می گردد. برای تعمیرات تخصصی و بی نقص هریک از انواع آیپد و آیفون، به نمایندگی مذکور در مرکز سخت افزار ایران مراجعه نموده و علاوه بر اطمینان از ترمیم تخصصی محصول، ضمانت نامه ی معتبر دریافت کنید. خدمات تعمیری این نمایندگی در سطح بالایی از کیفیت قرار داشته و می توانید از صحت و دقت بالای آنها اطمینان داشته باشید. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات موبایل اپل، به صورت حضوری و تلفنی، پاسخگوی پرسش های شما کاربران گرامی هستند.

5/5 (2 امتیاز)