• خانه
  • اخبار
  • آپدیت iOS 14 برای تمام آیفون‌های کنونی مجهز به آی او اس 13 عرضه می‌شود

آپدیت iOS 14 برای تمام آیفون‌های کنونی مجهز به آی او اس 13 عرضه می‌شود

مشخص نیست کنفرانس توسعه دهندگان اپل اواخر این ماه به صورت آنلاین برگزار شود یا خیر، اما حداقل این اطمینان وجود پیدا کرده است که آپدیت iOS 14 برای کدام گوشی‌ها عرضه خواهد شد.

آپدیت iOS 14

یک منبع قابل اعتماد نشانه‌هایی را از قطعه کدهای اولیه‌ی توسعه یافته از آپدیت iOS 14 دریافت کرده است که نشانه‌هایی در آن وجود دارد. این هیجان انگیز است که حتی آیفون 6 اس عرضه شده در 5 سال پیش نیز به‌روزرسانی‌های بزرگ آی او اس را همچنان دریافت می‌کند. همین قضیه در مورد آیفون اس ای اصلی اپل نیز صدق می کند که اخیراً نسل جدید آن روانه‌ی بازار شده است. البته این پایان راه برای هر دو گوشی است؛ بنابراین نمی‌توانند آی او اس 15 را دریافت کنند.

تاریخ انتشار آپدیت آی او اس 14

دو گوشی آیفون 7 و 7 پلاس وضعیت بهتری دارند و انتظار می‌رود دو سال آینده هم بتوانند به‌روزرسانی‌های اپل را تا نسخه‌ی iOS 16 دریافت کنند. در نظر داشته باشید که همزمان با برگزاری رویداد WWDC نسخه‌ی آزمایشی آپدیت آی او اس 14 منتشر می‌شود. برای چشیدن طعم نسخه‌ی پایدار این سیستم عامل باید تا عرضه‌ی گوشی‌های خانواده آیفون 12 منتظر بمانید. از قابلیت‌های جدید آی او اس 14 چه خبر؟ بر اساس شایعات، یک نمای جدید فهرستی برای نمایش صفحه هوم و احتمالاً‌ ویجت‌ها به این سیستم عامل افزوده می‌شوند. “Clips” یکی دیگر از قابلیتی‌هایی است که به اپلیکیشن‌ها اجازه می‌دهد بدون نیاز به نصب اجرا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 7 =