ios 12

ios ۱۲ جدید ترین سیستم عاملی است که توسط کمپانی اپل رونمایی شده است. این سیستم عامل نمونه ی پیشرفته ی نسخه ی قبلی خود می باشد. کمپانی اپل با طراحی  ios 12 توانست توجه اغلب کاربران را به خود جلب کند. اپل یکی از خلاق ترین کمپانی ها در زمینه ی طراحی سیستم عامل می باشد. در ادامه ی این مقاله با قابلیت های خاص این سیستم عامل آشنا می شویم. در صورتی که شما یکی از کاربران اپل هستید و در عملکرد گوشی خود با مشکل مواجه شدید می توانید برای تعمیر موبایل به واحد تعمیر گوشی اپل مراجعه کنید. در ادامه ی این مقاله به بررسی ویژگی های ios 12 و عدم سازگاری آن با برخی دستگاه ها می پردازیم.

ios 12

ویژگی های Ios 12

ویژگی های ios ۱۲ بسیار زیاد است که در این بخش به بررسی چند مورد از این ویژگی ها می پردازیم. بهترین ویژگی ios 12  که به ادعای مدیریت این کمپانی مطرح شده است افزایش سرعت بارگذاری اپلیکیشن ها تا ۴۰%  می باشد. دیگر قابلیت خاص این سیستم عامل بهره مندی آن از امکان جستجو در قسمت photo  می باشد. این ویژگی با شناخت افرادی که با آن ها عکس گرفته اید به شما پیشنهاد می کند که عکس ها را با چه کسانی به اشتراک بگذارید. پاسخ دهی به فرمان های سفارشی که توسط دستیار صوتی اپل انجام می شود از قابلیت های جدید ios12  به شمار می رود. در بخش نوتیفیکیشن ها نیز قابلیت دیگری به آن اضافه شده است که به شما اجازه می دهد اعلان های مرتبط با یک نرم افزار  یا موضوع دلخواه را دسته بندی کنید و آن ها را به صورت منظم مشاهده کنید.

 یکی از قابلیت های جدید که در بخش  screen time برای کاربران راه اندازی شده است امکان مشاهده ی پر مصرف ترین برنامه را در طول هفته ی اخیر برای شما ایجاد کرده است، همچنین با استفاده از قابلیت app time می توانید حداکثر زمان استفاده از یک برنامه را در آن اعلام کنید تا به محض فرا رسیدن تایم تعیین شده دستگاه آن را به شما خبر دهد. با استفاده از این قابلیت والدین می توانند میزان استفاده ی کودکان از گوشی اپل را بهتر کنترل کنند. یکی از جذاب ترین قابیلت هایی که در  ios 12  افزوده شده است امکان ساخت ایموجی با توجه به حالت چهره ی شماست. برای ساخت انیموجی دستگاه چهره ی شما را اسکن خواهد کرد و پس از آن انیموجی مربوطه را می سازد و شما می توانید در آی مسیج خود از آن ها استفاده کنید.

عدم سازگاری  ios12

سازگاریios12   با برخی دستگاه ها نیز دغدغه های تازه ای را برای کاربران ایجاد کرده است. خبر خوش برای کاربران گوشی آیفون این است که سیستم عامل  ios12 با تمام مدل های  آیفون ۵ اس ، آیفون SE، آیفون ۶ و ۷ و ۸ و ۱۰ و همچنین مدل های پلاس آن ها سازگاری دارد. اما از بین تبلت ها، ios12 با مدل های محدودتری سازگاری دارد. آیپد های سازگار با  ios12  شامل آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی ۲۰۱۷، آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی ۲۰۱۷، آیپد ۹٫۷ اینچی ۲۰۱۷، نسل پیشین آیپد پرو ۹٫۷  و ۱۲٫۹ اینچی، آیپد مینی ۲، آیپد مینی ۳ ، آیپد مینی ۴، آیپد ایر ۲ ،آیپد ایر می باشند. البته همان طور که می دانید تنها سازگاری دستگاه با سیستم عامل مهم نیست بلکه سرعت اجرای برنامه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. در مدل های قدیمی اپل این سرعت تا دو برابر افزایش داشته است. این سرعت متناسب با به روز بودن دستگاه های مورد استفاده افزایش یافته است.

تعمیر گوشی اپل

تعمیر گوشی اپل دراین واحد توسط کارشناسان و کادر فنی حرفه ای انجام می شود. تیم تعمیرات گوشی اپل به دلیل دسترسی به جدیدترین امکانات و ابزارآلات فرآیند تعمیرات را در مدت زمانی کوتاه و با کیفیتی عالی اعمال می کنند. گوشی اپل به دلیل حساسیت هایی که نسبت به سایر موبایل ها دارد باید حتما توسط افراد مجرب تعمیر شود. خدمات ارائه شده در این واحد تمامی بخش های نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را در بر می گیرد. کاربران می توانند در صورت بروز مشکل در گوشی اپل خود به این واحد مراجعه کرده و دستگاه خود را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیرات موبایل

نمایندگی  تعمیرات گوشی واحدی است که به دلیل دسترسی به تجهیزات مدرن می تواند انواع موبایل را تعمیر کند. موبایل ها دارای یپیچیدگی های بسیاری هستند و لازم است تعمیرات آن ها حتما توسط افراد متخصص انجام شود. تعویض قطعات موبایل یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در این واحد ارائه می شود. در این نمایندگی قطعات فرسوده با نمونه های اصلی خود جایگزین خواهند شد و کیفیت و کارایی دستگاه مجددا به آن باز می گردد. فروش موبایل نیز یکی از خدماتی است که در این نمایندگی انجام می شود.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات وسوالات متداول مربوط به مرجع موبایل ایران را پیگیری و دنبال نمایید..

امتیاز شما به این نوشته