چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم؟

از آن جایی که اینستاگرام یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین پلتفرم های آنلاینی است که همه در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند، قطعا هر نوع آموزشی در خصوص کار با این پلتفرم برای شما جذاب و مفید است. یکی از مواردی که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم این است که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم؟ گاهی اوقات ممکن است شما کسانی که شما را فالو کرده اند را دنبال کنید و بعد از مدتی آنها شما را آنفالو کنند. اما چه راه حل هایی وجود دارد که بتوان متوجه این موضوع شد. در این مقاله با بررسی این که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم، به شما می گوییم که چطور می توانید متوجه این موضوع شوید.

چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم

ساده ترین روش برای این که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم

بدون شک اولین و ساده ترین روش برای این که بفهمید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند این است که در لیست فالوورهای تان به دنبال نام کاربر مورد نظر بگردید و ببینید که آیا هنوز شما را فالو دارد یا خیر. خصوصا این که اگر از تعداد فالوورهای تان با خبر هستید، می توانید با در نظر گرفتن این که تعداد آنها کمتر شده یا خیر، بفهمید که چه کسانی احتمالا شما را آنفالو کرده اند. اما قطعا این بهترین روش برای این که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم، نیست. بهترین روش برای این موضوع استفاده از یک سری اپلیکیشن های شخص ثالث است که می تواند به ما کمک کند تا سریع تر و راحت تر بفهمیم چه کسانی در اینستاگرام ما را آنفالو کرده اند.

اینو بخون حتما به کارت میاد : چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

اپلیکیشن فالوومتر

یکی از برنامه هایی که می توان از آن برای این که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم، استفاده کنیم، برنامه فالوومتر است. این برنامه با یک رابط کاربری ساده، کار را برای کاربران بسیار راحت کرده است. در این برنامه یک داشبورد وجود دارد که در لیستی از فالوورها، کسانی که شما را آنفالو کرده اند، فالوورهای جدید، و مواردی از این دست وجود دارد. بنابراین برای این که بفهمید چه کسانی از لیست فالوورهای تان شما را آنفالو کرده اند، کافی است روی تب Unfollowers کلیک کنید تا به این ترتیب به لیست اسامی کسانی که شما را آنفالو کرده اند دست یابید. این برنامه یک نسخه پریمیوم هم دارد که می توانید با آن فالوورهای فیک یا غیر فعال را هم مشاهده کنید.

برنامه Reports+

دومین برنامه ای که می تواند برای این که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم به ما کمک کند، برنامه Reports+ است. این برنامه که یک فضای کاربری امن تر دارد، می تواند بعد از نصب روی گوشی، لیستی از کسانی که شما را آنفالو کرده اند را ارائه دهد. این برنامه را می توان برای بیش از یک اکانت اینستاگرامی مورد استفاده قرار داد. باز هم برای استفاده از قابلیت های بیشتر برنامه، باید نسخه پریمیوم آن را تهیه کرد.

برنامه Unfollow Users

اگر می پرسید که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم، برنامه Unfollow Users یکی از گزینه هایی است که می تواند به شما کمک کند. در این برنامه به صورت ویژه می توانید لیست افرادی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند را ببینید.

این مقاله نکات جدیدی را شرح می دهد : قابلیت جدید دایرکت اینستاگرام

نکاتی در خصوص استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث

در این جا به صورت کامل این موضوع که چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم را بررسی کردیم. اما در خصوص استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث باید به چند نکته توجه کرد. اول این که این برنامه ها مورد تایید اینستاگرام نیستند و بنابراین امنیت کاربری آنها نیز مورد تایید نیست. بنابراین ممکن است که امنیت حساب کاربری شما مورد تهدید قرار بگیرد. 

با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط اینستاگرام، ممکن است این برنامه ها باگ هایی نیز داشته باشد یا حتی کارایی شان را از دست بدهند. در نهایت این که این برنامه ها تنها می توانند اطلاعات حساب شما را از زمان بعد نصب برنامه ارائه دهند. بنابراین اگر کسی قبل از نصب این برنامه ها شما را آنفالو کرده باشد، در برنامه برای شما نمایش داده نمی شود.