• خانه
  • آموزش
  • آموزش پنهان کردن پیش نمایش برنامه ‌ها در گوشی شیائومی

آموزش پنهان کردن پیش نمایش برنامه ‌ها در گوشی شیائومی

گاهی اوقات شما دوست ندارید که نوتیفیکیشن های مربوط به برنامه های نصب شده روی گوشی در صفحه نمایش داده شوند. در واقع این ها پیش نمایش های مربوط به برنامه هاست که و شما نمی خواهید اطلاعات آن روی صفحه نمایان شود، چرا که ممکن است بقیه افراد به صورت تصادفی یا عمدی این پیام ها را مشاهده کنند. اگر از کاربران گوشی های شیائومی هستید، در این شرایط شما به پنهان کردن پیش نمایش برنامه‌ ها در گوشی شیائومی نیاز دارید. 

با یک راه حل ساده و مخفی کردن پیش نمایش برنامه ها در گوشی شیائومی دیگر نیازی نیست نسبت به دیده شدن برخی اطلاعات از جمله نوتیفیکیشن های مربوط به برنامه های واتساپ و تلگرام روی صفحه نگران باشید. بنابراین از آنجایی که احتمالا این آموزش برای کاربران زیادی مورد نیاز است، در این آموزش با ما همراه باشید تا با مراحل پنهان کردن پیش نمایش برنامه ها در گوشی شیائومی آشنا شویم. توصیه میشود مقاله قابلیت های جدید در miui 14 را مطالعه کنید.

آموزش-پنهان-کردن-پیش-نمایش-برنامه-‌ها-در-گوشی-شیائومی

تعمیرات موبایل در تمامی برندها با ضمانت نامه معتبر 

پنهان کردن پیش نمایش برنامه‌ ها در گوشی شیائومی از طریق تنظیمات

برای این که بتوانید نوتیفیکیشن برنامه ها را روی صفحه قفل گوشی پنهان کنید باید وارد بخش تنظیمات دستگاه شده و مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در صفحه تنظیمات گوشی شیائومی وارد بخش Notification شوید
  • حالا در ادامه گزینه Lock Screen Notifications را انتخاب کنید
  • برای مخفی کردن پیش نمایش برنامه ها در گوشی شیائومی باید گزینه Format را روی حالت Show notifications but Hide Content بگذارید
پنهان-کردن-پیش-نمایش-برنامه‌-ها-در-گوشی-شیائومی-

از این به بعد زمانی که نوتیفیکیشن برنامه هایی مانند واتساپ یا تلگرام روی گوشی نمایش داده شود، در زمان قفل بودن صفحه فقط علامت برنامه را می بینید و دیگر خبری از پیش نمایش برنامه ها روی صفحه نیست.