تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S

آسیب های صفحه ی نمایشگر گوشی های موبایل دردسرهای فراوانی را پدید می آوردند. صفحه ی نمایش تلفن های همراه امروزی از سه بخش ال سی دی، گلس ال سی دی و تاچ تشکیل شده اند. البته کاربر معمولا با خرید گوشی یک گلس نازک محافظ نیز بر روی صفحه نمایش نصب می کند که روی صحبت ما در این مقاله نیست. 

هنگامی که یکی از سه عضو ذکر شده در نمایشگر گوشی از کارکرد اصلی خود دور می شود، استفاده ی دوباره از دستگاه تنها با شکل گیری فرآیند تعویض یا تعمیر بخش معیوب ممکن است. در این بین خرابی های ال سی دی معمولا با تعویض برطرف می شود. ادامه ی این مقاله را از دست ندهید تا به شما بگوییم تعویض ال سی دی گلکسی A30S تحت چه شرایطی باید انجام شود تا بتوان باری دیگر از گلکسی A30S آسیب دیده استفاده کرد.

تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S

دلیل اصلی خرابی ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S

دلیل اصلی ضرورت یافتن تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S عملا بی احتیاطی کاربر است. ال سی دی بخش حساس و آسیب پذیر هر گوشی موبایل از جمله سامسونگ گلکسی A30S است. اصابت ضربه های شدید یا فشارهای بیش از اندازه باعث نابودی ال سی دی موبایل می شوند. البته گاهی امکان دارد کاربر قصد تمیز کردن گوشی خود را داشته باشد و مقداری از مایعات ضدعفونی کننده یا الکل را به طور مستقیم بر روی سطح گوشی اسپری کند. این اسپری متاسفانه در عرض چند دقیقه می تواند باعث سوختگی کامل ال سی دی یا دیگر اجزای صفحه نمایش گوشی شود.

چگونه بفهمیم زمان تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S فرا رسیده است؟

فرا رسیدن زمان تعویض ال سی دی گلکسی A30S با دو مشکل دردسرساز مشخص می شود:

  • شکستگی ال سی دی و حضور ترک های ریز و درشت بر روی نمایشگر موبایل
  • تیرگی رنگ صفحه نمایش گوشی با وجود بالا بودن میزان روشنایی در تنظیمات

زمانی که گوشی موبایل A30S سامسونگ تحت فشار بیش از اندازه ای قرار می گیرد و یا از دستان شما می افتد، احتمال پیدایش خط های تار عنکبوتی که مرتبط با شکستگی می باشند، بالاست. پس از بروز این مشکل گوشی باید زیر نظر کارشناسان مجرب مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود که ال سی دی دچار شکستگی شده است یا گلس ال سی دی. گاهی نیز امکان دارد با وجود ترک های ذکر شده شاهد عدم عکس العمل تاچ گوشی نسبت به اثر انگشت باشید. در این حالت تاچ باید بسته به میزان خرابی تعمیر یا تعویض شود.

از طرفی ممکن است خرابی ال سی دی با سوختگی آن در اثر عوامل مخربی چون آبخوردگی رخ دهد. معمولا در این وضعیت به حدی صفحه ی نمایش کم نور و بی کیفیت می شود که ادامه ی استفاده از قابلیت های گوشی غیر ممکن می گردد. این مشکل بدون تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ Galaxy A30S غیر قابل حل است. اما مشکلاتی چون کندی صفحه نمایش گوشی یا داغ شدن خفیف سطح ال سی دی معمولا با یک تعمیر نرم افزاری برطرف خواهد شد.

هزینه ی تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ Galaxy A30S چه قدر می شود؟

هزینه ی تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S بستگی به نمونه ای دارد که با ال سی دی معیوب جایگزین می گردد. متاسفانه گاهی مراکز تعمیراتی نامعتبر با استفاده از ال سی دی های نامرغوب باعث سرایت خرابی از یک بخش به بخش دیگر گوشی می شوند. بنابراین به هیچ عنوان نباید به قیمت های بسیار ارزان تعمیرات موبایل را اطمینان کرد.

با حضور در نمایندگی تعمیر موبایل می توانید بالاترین سطح کیفی از خدمات را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی دریافت کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که پروسه ی تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ Galaxy A30S با استفاده از نمونه ی اورجینال انجام شود. کارشناسان ما ال سی دی اصلی گلکسی A30S را با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای چون دستگاه لمینت به بهترین شکل با ال سی دی معیوب تعویض می نمایند. اصالت و کیفیت اقدامات انجام شده با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی کاملا قابلیت اثبات دارد.

فیلم آموزش تعویض ال ‌سی‌ دی گلکسی A30S

گارانتی تعمیرات موبایل سامسونگ

سال هاست که گلکسی های سامسونگ طرفداران بسیاری را برای خود دست و پا کرده اند. این گوشی های هوشمند در هر نسخه ای که باشند از کیفیت ساختاری بالایی برخوردار هستند. اما کیفیت بالای ساختار موبایل های سامسونگ مصون از خرابی نبوده و احتمال دارد در اثر عوامل مخرب گوناگونی چون اصابت ضربه از کارایی اولیه ی خود دور شوند.

جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با شعب متعدد خود آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. مهم نیست که در کدام محل و کدام شهر سکونت دارید، نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ امکانی را فراهم ساخته است که در سراسر ایران بتوانید با استفاده از سرویس های پذیرش در محل و یا خدمات غیر حضوری به راحتی از شر عیوب گلکسی های سامسونگ رهایی بیابید. تمامی خدمات تعمیر و تعویض قطعات گلکسی سامسونگ با ضمانت نامه ی معتبر انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =