چگونه بازی های رایگان ps5 را دانلود کنیم؟

اگر شما هم جزو کاربران کنسول های بازی ps5 هستید، قطعا به آموزش نحوه دانلود بازی های رایگان ps5 نیاز خواهید داشت، چرا که بسیاری از بازی های کنسول بازی ps5 هم قیمت بالایی دارند و هم برای بسیاری از کاربران خرید آنها دشوار است.

به این ترتیب آنها می توانند با دانلود بازی های رایگان پلی استیشن 5 که تعداد زیادی هم دارند، از این بازی های جذاب، بدون صرف هیچ هزینه ای لذت ببرند. با این حال دانلود این بازی ها برای بسیاری از کاربران کار راحتی نیست و با نحوه دسترسی به این بازی ها مشکل دارند. در ادامه روش دانلود بازی های رایگان ps5 را بررسی می کنیم.

نحوه دانلود بازی های رایگان ps5

نحوه دانلود بازی های رایگان ps5

برای دسترسی یافتن به بازی های رایگان پلی استیشن 5 باید ابتدا وارد فروشگاه پلی استیشن شد. کاربران برای ورود به این فروشگاه و استفاده کردن از گزینه های موجود در آن، به یک حساب کاربری نیاز دارند. در نتیجه ابتدا باید یک اکانت PSN را بسازند تا با استفاده از آن بتوانند وارد فروشگاه پلی استیشن شوند. برای استفاده راحت تر از این گزینه بهتر است این برنامه را از گوگل پلی استور دانلود کرده و سپس با ورود به حساب کاربری، از بازی های موجود در آن به صورت رایگان استفاده کنید.

حال بعد از ورود به فروشگاه، به سمت پایین صفحه بروید. در پایین صفحه گزینه ای با عنوان Free وجود دارد که با کلیک کردن روی آن به گزینه هایی با دسترسی رایگان دست پیدا می کنید. در این جا هر کدام از بازی هایی که مد نظرتان است را انتخاب کرده و با دانلود بازی های رایگان ps5 از اجرای آنها لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: آموزش وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی
دانلود بازی های رایگان پلی استیشن 5

استفاده از بازی های ps4 به صورت رایگان برای پلی استیشن 5

علاوه بر دانلود بازی های رایگان ps5، می توانید از بازی های پلی استیشن 4 هم در کنسول جدید سونی استفاده کنید. اگر از جمله کاربران قدیمی ps4 باشید یا در اطرافتان کسی باشد که از قبل برخی از بازی های پلی استیشن 4 را دانلود کرده و دارد، می توانید به صورت رایگان از این بازی ها در پلی استیشن 5 نیز استفاده کنید. بسته به این که این بازی ها روی دیسک هستند یا این که در اکانت PSN در دسترس اند، می توان از آنها روی پلی استیشن 5 نیز به صورت رایگان و بدون نیاز به صرف هیچ هزینه ای استفاده کرد.