• خانه
  • آموزش
  • آموزش وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی

آموزش وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی

یکی از جذاب ترین تجربه های کاربران پلی استیشن 4 را میتوان بازی کردن با گوشی اندرویدی خود دانست. استفاده از موبایل به جای دسته ی پلی استیشن شکلی ساده دارد و میتواند برای بسیاری از کاربران جالب باشد. البته تنها برخی از گوشی های اندرویدی از این قابلیت پشتیبانی میکنند و این امکان در نسخه های قدیمی تر وجود ندارد. شما هم در صورت تمایل میتوانید تنها با پیروی از چند مرحله ی ساده کنترل بازی را از گوشی موبایل خود به دست بگیرید. چنانچه از پشتیبانی گیم‌ پد توسط بازی مورد نظر خود مطمئن شده‌اید با ما همراه باشید تا با چگونگی وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی آشنا شوید. شما عزیزان همچنین میتوانید در صورت مواجهه با هر گونه ابهام از کارشناسان نمایندگی سونی کمک بگیرید.

نحوه وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی

1- دسته ی پلی استیشن 4 خود را آماده کنید

پیش از انجام هر اقدامی برای وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی لازم است دسته ی PS4 را آماده کنید. برای این که گوشی هوشمند قادر باشد، کنترلر را در لیست دستگاه‌های بلوتوث شناسایی کند، لازم است از کلید ترکیبی که روی دسته PS4 قرار دارد استفاده کنید. اما این کلید ترکیبی شامل چه کلید هایی میشود؟ لازم است کلیدهای Share و PS بر روی دسته PS4 به صورت هم زمان فشار دهید. در این هنگام یک نوار نورانی جلوی دسته شروع به چشمک زدن خواهد نمود.

2- دستگاه اندروید خود را آماده کنید

اقدام بعدی در وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی آماده کردن گوشی موبایل است. برای انجام این کار لازم است بلوتوث دستگاه اندرویدی خود را روشن کنید و در قدم بعدی از لیست به نمایش درآمده گزینه Wireless Controller را انتخاب کنید.

3- فعال کردن رابط کنترلی در بازی

 قدم سوم در وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی ، فعال نمودن رابط کنترلی در بازی است. از آن جا که بیشتر بازی ها از قابلیت اتصال دسته پشتیبانی نمیکنند، لازم است تنها در صورت پشتیبانی بازی از این قابلیت، بازی را به اجرا در آورده و در بخش تنظیمات گزینه ای تحت عنوان controller را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد که دسترسی به این بخش در بازی های مختلف متفاوت باشد. لازم است در آخر گزینه هایی برای غیر فعال سازی دکمه های پیش فرض اندروید و انتخاب کنترلر خارجی را مد نظر داشته باشید.

4- اتصال دوباره دسته به کنسول PS4

مرحله ی آخر در وصل کردن دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندرویدی ، اتصال مجدد دسته به کنسول بازی است. این کار برای زمانی ست که کار شما با دسته PS4 تمام شود. برای انجام این کار لازم است با استفاده از کابل mini-USB دستگاه را به کنسول متصل کرده و دکمه PS را فشار دهید.

نمایندگی سونی به پشتوانه ی سال ها فعالیت در زمینه ی پشتیبانی از کاربران و متقاضیان گرامی خود در سر تا سر کشور و ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مداری، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطح کیفی خدمات می‌داند. این خدمات در حوزه های مختلفی به اجرا میرسد که از مهم ترین آن ها تعمیرات گوشی های موبایل سونی است. تعمیر و بازیابی این گوشی ها در واحدهای مجزا به انجام میرسد و منطبق با استانداردهای جهانی خواهد بود.

کلیه ی مشکلات و نواقص نرم افزاری و سخت افزاری در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی شده و اقدامات تخصصی لازم جهت مرتفع سازی آن ها به عمل آورده خواهد شد. کلیه ی این سرویس ها برای اطمینان هر چه بیشتر کاربران گرامی از سوی نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سونی گارانتی شده است. این نمایندگی هم اکنون در شعب مختلفی در تهران و کرج به فعالیت می پردازد و خدمات خود را شامل کلیه ی شهرستان های سطح کشورمان نیز ساخته است.