• خانه
  • مقالات
  • ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام به صورت همزمان

ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام به صورت همزمان

آیا تا به حال به دنبال ذخیره یکی از پست های اینستاگرام خود بوده‌اید؟ احتمالاً از قابلیت اسکرین شات گوشی و یا اپلیکیشن‌هایی که این کار را برایتان انجام می‌دهند، استفاده کرده‌اید. اما اگر قصد داشته باشید تمام پست های صفحه شخصی اینستاگرام خود را ذخیره کنید چطور؟ راه حلی را پیدا کرده‌اید؟ ما در این مقاله قصد داریم راهکاری را برای ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام به صورت همزمان به شما بیاموزیم که می‌توانید به ساده‌ترین شکل آن را انجام دهید. به این ترتیب در صورت هک شدن اینستاگرام هم شانس بیشتری برای دسترسی مجدد به پست های مورد نظرتان دارید. توصیه میشود مقاله روش‌های جلوگیری از هک اینستاگرام را مطالعه کنید.

ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام به صورت همزمان

ذخیره تمام پست های پیج اینستاگرام

برای ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام به صورت همزمان، به ابزار یا اپلیکیشن پیچیده‌ای نیاز نیست. فقط کافیست از سرویسی که خود شرکت اینستاگرام به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد استفاده کنید. با این کار، یک نسخه کپی از هر چه در صفحه شخصی خودتان در اینستاگرام منتشر کرده باشید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ذخیره تمام پست های پیج اینستاگرام با خود اینستاگرام

برای استفاده از ابزار رایگان ذخیره تمام پست‌ های پیج اینستاگرام ، ابتا باید روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود و یا اپلیکیشن اینستاگرام،‌ وارد حساب کاربری Instagram خود شوید. سپس بسته به این که از کامپیوتر یا گوشی هوشمندخود برای این کار استفاده می‌کنید، مراحل زیر را دنبال کنید. مقاله راهنمای خرید موبایل هوشمند را مطالعه کنید.

در گوشی موبایل

در موبایل، روی آیکون پروفایل خود در سمت راست قسمت پایین صفحه کلیک کنید، سپس به بخش Menu در سمت راست قسمت پایین صفحه بروید و وارد بخش Settings شوید. در اینجا گزینه‌ی Data Download را از لیست انتخاب کنید.

در کامپیوتر

در کامپیوتر، روی آیکون پروفایل خود در سمت راست قسمت بالای پیج خود کلیک کنید، سپس وارد بخش Settings (آیکون چرخ دنده) شوید و دکمه‌ی Edit Profile را بفشارید. در نتایج به دست آمده، وارد گزینه‌ی Privacy and Security شوید. به پایین بیایید و از زیر مجموعه Data Download، روی گزینه‌ی Request Download کلیک کنید.

پست‌های شما در کجا ذخیره می‌شوند؟

بعد از انجام مراحل بالا از هر یک از دو روش، اینستاگرام یک کپی از هر آنچه پست کرده‌اید را تهیه می‌کند. آن‌ها شامل تمام عکس‌ها، کامنت‌ها و اطلاعات پروفایل شما می‌شوند. سپس باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا این نسخه کپی به آن ارسال شود. البته این کار حداکثر ظرف مدت 48 ساعت انجام خواهد شد. هرچند در برخی از مواقع ممکن است ذخیره تمام پست های پیج اینستاگرام یک ساعته آماده شود. در انتها برای تأیید ساخت این نسخه کپی، شما باید رمزعبور حساب کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =