تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس

ما تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس را برای شما با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می دهیم. این گوشی یک نمونه از گوشی های شرکت ایسوس است که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. احتمالا به عنوان کاربر این دستگاه از کارایی و منحصر به فردی دوربین سلفی این گوشی مطلع هستید. در این گوشی دوربین اصلی درست در وسط قاب گوشی قرار می‌ گیرد که توسط فلش دوگانه LED و درگاه فوکوس خودکار لیزری احاطه شده است. در پایین این دوربین دکمه کنترل صدا قرار دارد. گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس در زمینه ارتباطات، دستگاه کاملی است.

در این گوشی هر دو سیم کارت از چهار باندِ شبکه‌های 2G/GPRS/EDGE پشتیبانی می کنند. همچنین سیم کارت اول از چهار باندِ 3G و اغلب باندهای LTE نیز که بستگی به منطقه عرضه گوشی دارد، پشتیبانی می‌ کند. این گوشی مجهز به باتری 3000mAh پلیمر یونی قابل تعویض به وسیله کاربر است. 3 گیگابایت حافظه رم، صفحه نمایش 5.5 اینچی با رزولوشن FullHD و دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی از بارزترین ویژگی‌های این گوشی است.

تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس

خدمات سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس

همه گوشی ها به فراخور ماهیتی که دارند از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده اند. هنگامی که گوشی به تعمیر پیدا نیاز می کند، قطعا مشکلی در یکی از بخش های نرم افزاری یا سخت افزاری به وجود آمده است. برای تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس نیز باید با توجه به نوع اختلالی که در آن ظاهر شده است، هر دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری را بررسی کرد. دلایل بسیاری سبب ایجاد انواع اختلال های نرم افزاری و سخت افزاری در این گوشی و هر گوشی دیگری می شوند؛ ورود ضربات سنگین و شدید، نفوذ آب و مایعات به گوشی، ویروسی شدن گوشی با نصب یک نرم افزار، پر شدن حافظه گوشی و … از جمله این دلایل هستند.

اگر گوشی ما دچار آسیب شدید شده است و بخش هایی از دستگاه شسکته است، اگر گوشی شما شارژ باتری را خوب نگه نمی دارد. اگر عمکرد مناسبی در تاچ  یا دوربین ندارد، اگر مدام هنگ می کند و از کار باز می ایستد و اگر با هر مشکل دیگری در این گوشی روبه رو هستید، بهترین کار این است که برای تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس از نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس کمک بخواهید.

چگونه از گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس بهتر استفاده کنیم؟

برای استفاده بهتر و طولانی شدن عمر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس حتما این نکات پایه و بسیار مهم را در نظر بگیرید. شما هرگز نباید گوشی ایسوس خود را به مدت طولانی در شارژ قرار دهید. همچنین برای استفاده بهتر از گوشی ایسوس، گوشی را هر سه روز یک بار خاموش کنید. از داغ شدن باتری گوشی و زیاد نگهداشتن در شارژ گوشی جلوگیری کنید، زیرا این کار سبب می شود که باتری دستگاه شما خیلی سریع خراب شود و حتما برای تمیز ماندن صفحه نمایش گوشی و پیشگیری از ورود آسیب های احتمالی از محافظ صفحه استفاده کنید. اگر این نکات پایه را به اندازه کافی جدی بگیرید، کمتر و محدود تر به خدمات تعمیر گوشی ایسوس نیازمند خواهید شد.

مشکل عدم شناسایی سیمکارت در گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس

شناخته نشدن سیم کارت توسط گوشی های هوشمند بسیار شایع است. این اختلال ممکن است در گوشی Zenfone Selfie  ZD551KL ایسوس نیز رخ دهد.  داشتن اطلاعات در مورد دلایل این اتفاق به شما کمک می کند تا فقط در مواقع و شرایط حاد برای رفع این اختلال و تعمیر گوشی Zenfone Selfie ZD551KL ایسوس به نمایندگی ایسوس در کرج مراجعه کنید. باید بدانید که یکی از اصلی ترین دلایل عدم شناسایی سیم کارت، معیوب بودن سیم کارت و یا بد جا انداختن آن است. البته عواملی نظیر فلش زدن یا تعویض رام، تنظیم نشدن خودکار شبکه و رجیستر نشدن قانونی سیم کارت نیز می تواند باعث پیدایش این اختلال شود.

نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس

نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس همه امکانات و تسهیلات را فراهم کرده است تا بهترین سرویس های تعمیراتی را ارائه دهد و همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع گوشی های ایسوس را حل کند. به کمک این امکانات و تسهیلات است که بازگشت سلامتی دستگاه تضمین می شود. در نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس از ابزار و تجهیزات مدرن عیب یابی و ترمیم و تعمیر استفاده می شود. همه خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.