ترفند های مخفی موبایل اپل

ترفند های مخفی موبایل اپل آن دسته از قابلیت های کمتر شناخته شده این گوشی است که با به کار گیری آنها می توانید بهتر و راحت از آیفون خود استفاده کنید. بخشی از جذابیت آیفون به سادگی این گوشی موبایل مربوط می شود. راه‌اندازی و استفاده از این گوشی بسیار آسان است؛ اما در پس این چهره آرام و ساده انواع و اقسام قابلیت ‌های پنهان قرار گرفته است که آگاهی از آنها می تواند برای کاربر بسیار مفید باشد. آنچه در ادامه می آید تعدادی از ترفند های مخفی موبایل اپل است که شناخت آنها خالی از لطف نیست.

ترفند های مخفی موبایل اپل

ترفند های مخفی موبایل اپل کدام اند؟

ترفند شارژ سریع آیفون

یکی از ترفند های مخفی موبایل اپل مربوط به شارژ سریع این دستگاه است. برای اینکه از دست لگ‌ها خلاص شوید و سرعت لود شدن پیج‌ های اینترنتی را بالاتر ببرید، باید به سراغ حافظه RAM دستگاه بروید. پس دکمه power را فشار دهید تا منوی مربوط به آن باز شود. پس از اینکه گزینه Swipe to Power Off را دیدید، انگشت خود را روی دکمه خانه بکشید و به مدت 5 ثانیه نگه دارید. یادآوری می کنیم که با این کار تمام برنامه ‌های باز در پس زمینه بسته می شوند.

ترفند قفل کردن کانون دوربین موبایل اپل

حتما به عنوان کاربر آیفون می دانید که لمس کردن صفحه موبایل به هنگام عکسبرداری باعث تنظیم کانون دوربین این دستگاه می شود. اما متاسفانه هرگاه موبایل را پس از انتخاب کانون تکان می دهیم، آن کانون محو می شود. راه حل این مشکل این است که به جای ضربه زدن روی صفحه موبایل، یک تا دو ثانیه روی آن فشار دهید تا اینکه یک کادر تنظیم لنز قفل شده (آی اف قفل شده) ظاهر شود. اکنون بدون از دست دادن کانون، می توانید موبایلتان را بچرخانید و تاب دهید.

با آیفون، جان خود را نجات دهید

جالب است بدانید که با این نمونه از ترفند های مخفی موبایل اپل می توانید جان خود را نجات دهید. حتما می پرسید چگونه؟ توضیح می دهیم؛ شما می توانید به کمک اپ  Medical ID اطلاعات مختلفی را بدون نیاز به وارد شدن به تلفن در اختیار پلیس یا پزشک قرار دهید. این اطلاعات می تواند شامل مواردی نظیر دسترسی به کانتکت‌ها، اطلاعات پزشکی و غیره باشد. برای استفاده از این اپ اگر دستگاه‌تان مجهز به iOS 8 یا بالاتر است، تنها کافیست برنامه Health را پیدا کنید؛ آن را باز کنید و سمت راست، پایین، گزینه Medical ID را پیدا کنید. در این قسمت می‌توانید اطلاعاتی که لازم است وارد کنید تا در مواقع لزوم از آنها استفاده شود.

ترفند متوقف کردن ردیاب ‌های سایت‌ ها در آیفون

یکی از قابلیت ‌های جالب جدیدترین نسخه‌ سافاری که در iOS 11 تعبیه شده این است که می‌تواند جلوی ردیابی کوکی‌های تبلیغاتی را بگیرد. برای استفاده از این نمونه از ترفند های مخفی موبایل اپل باید در بخش تنظیمات به Safari بروید و گزینه‌ Prevent Cross-Site Tracking را فعال کنید. همچنین در این بخش می‌توانید تبلیغات پاپ‌آپ را هم مسدود کنید.

ترفند اولویت‌بندی دانلود های آیفون

این نمونه از ترفند های مخفی موبایل اپل در مواردی مانند دانلود یا به‌روزرسانی تعداد زیادی اپلیکیشن کاربرد دارد. در چنین موقعیتی اگر می‌خواهید دانلود اپلیکیشن خاصی زودتر از همه آغاز شود، کافی است روی آیکن اپلیکیشن مذکور از لمس سه‌بعدی استفاده کنید و در بین گزینه ‌های به نمایش درآمده، گزینه‌ Prioritize Download را بزنید.

ترفند افزایش عمر باتری آیفون

این مورد نیز یکی دیگر از ترفند های مخفی موبایل اپل است. برای این کار مسیر Settings > Battery > Low Power Mode  را دنبال کنید یا اینکه از سیری بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. با فعال کردن گزینه Low Power Mode آیفون تا چهار ساعت بیشتر روشن می‌ ماند.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل در حوزه محصولات اپل به صورت تخصصی و اختصاصی خدمات رسانی می کند. نمایندگی apple خدمات مختلفی ارائه می دهد و صفر تا صد نیاز های کاربران را برطرف می سازد. نمایندگی اپل تلاش کرده است که هم در بخش فروش و هم در بخش تعمیرات، پاسخگوی نیاز های مختلف کاربران باشد. تمام سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.