API اپل

API اپل  WWDC 2017 v رونمایی شد. در رویداد کمپانی اپل به تازگی از یک API جدید برای سرعت دادن به وظایف مرتبط با هوش مصنوعی در تلفن همراه رونمایی کرده است. اپل همانند دیگر کمپانی‌های فعال در صنعت تکنولوژی قصد دارد هوش مصنوعی ‌ای که در موبایل‌ استفاده می ‌شود ، تا حد ممکن سریع و قدرتمند عمل کند . به همین دلیل، اپل در رویداد WWDC 2017، از نوینترین API خود رونمایی کرد . API جدید اپل برای بهبود یادگیری ماشینی و استفاده‌ ی بیشتر از این قابلیت در تلفن های همراه توسعه یافته است.شرکت اپل، نام این API که برای توسعه دهندگان ساخته شده است را Core ML گذاشته است.

API اپل

api اپل سرعت بخشیدن به هوش مصنوعی

ویژگی اصلی Core ML سرعت بخشیدن به اجرای وظایف مرتبط با هوش مصنوعی در آیفون ، آیپد و اپل واچ می باشد . این وظایف طیف گسترده‌ای از عملکردها، از آنالیز متن تا شناسایی را دربرمی گیرد . API جدید اپل روی طیف وسیعی از اپلیکیشن ‌ها تاثیر می ‌گذارد. به‌عنوان مثال، اپل این ادعا را دارد که با استفاده از این API تشخیص تصاویر روی آیفون ۶ برابر سریع‌ تر از گوگل پیکسل می باشد . Core ML ابزارهای متعدد یادگیری ماشینی ، شبکه‌های پیچیده‌ی عصبی تا مدل‌ های خطی را پشتیبانی می ‌کند.

کاربرد API جدید اپل

پیش از API جدید اپل ، گوگل و فیسبوک نیز از فریم‌ ورک‌های یادگیری ماشینی خود که برای استفاده در دستگاه‌های موبایل بهینه شده‌اند، رونمایی کرده بودند. روند معرفی چیپ‌ها و API-های اختصاصی جدید توسط شرکت‌ های بزرگ دنیای فناوری رو به سرعت است . به‌نظر می ‌رسد استفاده از ویژگی‌های متنوع هوش مصنوعی در موبایل طی چند سال آینده، دیگر قابلیتی منحصرا آنلاین و وابسته به قدرت سرورهای ابری نباشد.

نمایندگی موبایل و واحدهای تعمیرات موبایل

در این صفحه مشخصات Api اپل را مطالعه نمودید. نمایندگی موبایل  ، واحد های تعمیرات موبایل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . کارگاه های فنی این مرکز به ابزارآلات تعمیر درجه یک تجهیز شده است . کادرفنی نمایندگی موبایل با بکارگیری مدرنترین ابزارآلات و تکیه بر مهارت و خلاقیت خود به ارائه ی خدمات ریکاوری مبادرت می ورزند . به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند .

همانطور که مستحضر هستید ایرادات پیش آمده در گوشی های موبایل  به یکی از این دو دلیل می باشد: ۱- ایرادات نرم افزاری ۲- ایرادات سخت افزاری . مدیریت مرکز تعمیرات سامسونگ برای تعمیر هر دستگاه کارشناس متخصص همان محصول را استخدام کرده است . از این رو کادر فنی این مرکز باکیفیتی منحصر به فرد به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه معیوب شما عزیزان می پردازند .