نحوه فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون

فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون که در ادامه با مراحل و روش های آن آشنا می شوید، به شما کمک می کند که از گوشی خود به عنوان مودم استفاده کنید. درواقع با فعال سازی هات اسپات در موبایل اپل، می توانید اینترنت گوشی خود را با دیگر دیوایس ها و دستگاه های الکترونیکی به اشتراک بگذارید. این کار در اندروید و iOS به سادگی انجام می شود و معمولا مشکلی در اجرا کردن مراحل آن وجود ندارد.

با این حال اگر برای فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون با مشکل مواجه شدید، می توانید به صورت 24 ساعته با نمایندگی تعمیر موبایل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند. در صورت نیاز به تعمیر گوشی اپل هم تکنسین های مجرب این مرکز در خدمت شما هستند.

فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون

مراحل فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون

فعال سازی Personal Hotspot در آیفون اپل، کمی با این عملیات در گوشی های اندرویدی متفاوت است. معمولا هات اسپات در اندروید به صورت پیش فرض فعال است. اما در iOS باید آن را فعال کنید. برای فعال سازی هات اسپات در گوشی آیفون، وارد تنظیمات موبایل خود شده و به ترتیب زیر عمل کنید:

  • در تنظیمات، به بخش Cellular بروید.
  • گزینه Cellular Data Network را انتخاب کنید.
مراحل فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون
  • در بخش Personal Hotspot عناوینی با نام Password ،Username ،APN دیده می شوند؛ در هر سه عنوان نام اپراتور سیم کارت خود را وارد کنید. (برای رایتل Rightel ، برای همراه اول irmci و برای ایرانسلmtnirancell )
بیشتر بدانید: برای برطرف کردن مشکل هات اسپات اندروید این مطلب را بخوانید.
مراحل فعال کردن هات اسپات گوشی گوشی اپل

فعال سازی هات اسپات در آیفون ‌های 2 سیم کارت

فعال کردن هات اسپات گوشی آیفون در مدل های دو سیمکارت کمی متفاوت تر انجام می شود. آیفون‌ های سری Xs به بعد، قابلیت پشتیبانی از دو سیمکارت را دارند تا کاربران iOS هم بتوانند از دو سیمکارت در یک گوشی استفاده کنند. برای فعال سازی قابلیت هات اسپات در گوشی های دو سیمکارته اپل، اول وارد  setting یا تنظیمات شوید. بعد روی گزینه cellular کلیک کرده و در صفحه ای که باز می شود، گزینه cellular Date Network را انتخاب کنید. در گام بعدی، تنظیمات این صفحه را با توجه به اپراتور خود و آموزش مرحله قبل، انجام دهید.

نکته اینجاست که ممکن است بعد از وارد شدن به Setting و کلیک کردن روی گزینه Cellular گزینه Cellular Data Network را پیدا نکنید. در این صورت احتمالا باید در وسط صفحه، هر دو سیم کارت فعال خود روی گوشی را ببینید. در این مرحله باید بر روی سیم کارتی که بسته اینترنت دارد کلیک کنید و در صفحه بعدی در وسط صفحه گزینهCellular Date Network  را انتخاب نمایید. در نهایت یک بار Settings را ببندید و دوباره آن را باز کنید؛ به این ترتیب گزینه Personal Hotspot به گزینه‌ های تنظیمات اضافه شده است.

 

فعال سازی هات اسپات در آیفون ‌های 2 سیم کارت
5/5 (2 امتیاز)