رفع مشکل پرش آنتن گوشی اپل

کاربران آیفون میتوانند چنانچه با افت عملکرد و عدم آنتن دهی مواجه شدند به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنند . با بیشتر شدن مصرف کنندگان و و پیشرفت صنعت تولید موبایل نیاز به تعمیر آن نیز امری بدیهی و غیرقابل چشم پوشی است . در این راستا این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاههای مجهز تمامی خدمات ریکاوری را به کاربران ارائه میدهد .

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل مشکلی است که اغلب کاربران آیفون با آن دست و پنجه نرم میکنند . در این مقاله سعی داریم به راههای رفع این مشکل بپردازیم . با ما همراه باشید .

پرش آنتن گوشی اپل

رفع مشکل پرش آنتن گوشی اپل در حالت Searching

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل هنگامیکه بصورت Searching  بروز کند دو حالت دارد . چنانچه مشکل نرم افزاری باشد با یک خاموش و روشن کردن و یا آپدیت برطرف میشود اما اگر مشکل سخت افزاری باشد با این کار برطرف نمیشود . برای اینکه متوجه شوید مشکل سخت افزاری است یا خیر باید قسمت About در تنظیمات را چک کنید. درصورتیکه در این قسمت Modem Firmware مدل مودم نوشته شده باشد.

مشکل نرم افزاری است و با یکبار خاموش و روشن کردن احتمالا رفع میگردد. اگر این قسمت خالی باشد بیس باند گوشی پریده و باید ic بیس باند تعویض شود. این مشکل در گوشی آیفون ۵ و 6 به مراتب بیشتر دیده شده است . جهت تعمیر پرش آنتن گوشی اپل بهتر است به یک تعمیرکار تعمیر موبایل اپل مراجعه کنید.

رفع مشکل پرش آنتن گوشی اپل در حالت Searching

آنتن نداشتن موبایل اپل در حالت No Service

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل هنگامیکه به صورت No Service  باشد بدین منوال است : برای خارج کردن از حالت No Service راهکار خاصی وجود ندارد . کاربر تنها میتواند با قرار دادن گوشی بر روی حالت Airplan Mode و خارج کردن از این حالت دوباره آنتن را به گوشی خود برگرداند . چنانچه باز مشکل پابرجا بود مشکل سخت افزاری است. در مرحله بعدی تعمیر پرش آنتن گوشی اپل میتوانید موبایل را به آیتونز کامپیوتر وصل کنید و آن را خاموش و روشن کنید.6

آنتن نداشتن موبایل اپل در حالت No Service

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات موبایل اپل را مجزا راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . تعمیرکاران در هر واحد به ریکاوری یک دستگاه میپردازند . همین امر موجب کیفیت عملکرد دستگاه و افزایش راندمان کار تکنسینها میگردد . کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز مسلط به تعمیر تمامی محصولات اپل میباشند .

اشکالات پیچیده ای که در دستگاه بروز میکند باید توسط کارشناسان مجرب انجام شود . نمایندگی تعمیر موبایل برای جذب مهندسین توانمند تمامی تلاش خود را انجام داده است . تعمیر پرش آنتن گوشی اپل با راهکارهای نوین علمی در مرکز تعمیرات اپل صورت میگیرد .

5/5 (1 امتیاز)