هنگ کردن گوشی اچ تی سی

یک از مشکلات رایج در گوشی ها هنگ کردن  یا کاهش سرعت آن ها می باشد. این مشکل عوامل متعددی دارد و راهکارهایی مختلفی برای رفع آن وجود دارد. در این مقاله سعی می کنیم به راهکارهای مختلف  جهت جلوگیری از هنگ کردن گوشی اچ تی سی بپردازیم و  همچینین مشکلات گوشی های اچ تی سی در زمانی که هنگ می کند را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

هنگ کردن گوشی اچ تی سی

دلایل هنگ کردن گوشی اچ تی سی

  • نصب و استفاده از برنامه ها و اپ های منسوخ شده و یا مشکل دار که می تواند سبب شود پردازشگر گوشی های اچ تی سی دچار مشکل گردد.
  • مشکل در کارت های حافظه و یا ویروسی شدن این حافظه های داخلی و خارجی گوشی های اچ تی سی دلیل دیگری برای این مشکل می باشد.
  • دلیل دیگری که می تواند سبب هنگ کردن گوشی های اچ تی سی شود، باز کردن همزمان برنامه های سنگین است که حافظه ی گوشی را اشغال نموده و رم را درگیر خود می کنند.
  • دلیل اخر هم می تواند ناشی ازاستفاده گوشی اچ تی سی بطور مداوم از اینترنت باشد.

راهکارهای رفع مشکلات هنگ کردن گوشی اچ تی سی

برای رفع هنگ کردن و کاهش سرعت گوشی های اچ تی سی راه های مختلفی وجود دارد که سعی می کنیم در ادامه مطلب هرچند کوتاه درباره آنها صحبت نماییم.

راه اندازی مجدد گوشی اچ تی سی

یکی از موثرترین روش های جلوگیری از هنگ کردن یا رفع کاهش سرعت گوشی اچ تی سی خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد. شما می توانید گوشی خود را خاموش و بعد از چند لحظه دوباره آن را روشن نمایید. اینکار را هر روز انجام دهید. این عمل سبب می شود برنامه های در حال اجرا متوقف شود و سرعت گوشی اچ تی سی به حالت اول خود برگدد. درصورت که باز هم سرعت گوشی کم بود می توانید موبایل خود را ریست سخت افزاری نمایید. ریست سخت افزاری همان جابه جایی باتری می باشد که شما باتری را جدا و بعد از چند لحظه آن را به مکان اولیه خودش بر می گردانید.

انتقال اپ ها از حافظه داخلی به SD کارت های گوشی های اچ تی سی

اگر زمانی متوجه کاهش سرعت گوشی خود شدید بهتر است ابتدا به وضعیت حافظه های داخلی و خارجی گوشی خود سری بزنید. معمولا زمان هایی که حافظه ی داخلی گوشی اشغال می شود سرعت بشدت کاهش پیدا می کند. این مورد نه تنها در گوشی های اچ تی سی بلکه در سیستم های رایانه ای خانگی نیز اتفاق می افتد. برای رفع این مشکل سعی نمایید فایل های زائد را حذف و یا در صورت لزوم آنها را به حافظه ی خارجی منتقل نمایید. این کار باعث بهبود سرعت گوشی شما می گردد و هنگ کردن گوشی اچ تی سی را به تعویق می اندازد.

بروز رسانی به ورژن جدید اندروید گوشی های اچ تی سی

یکی از مهمترین مشکلاتی که سبب هنگ کردن گوشی اچ تی سی میشود عدم اپدیت اندروید این گوشی ها به اخرین نسخه است. با اپدیت کردن اندورید خود به آخرین نسخه ی منتشر شده می توانید تمامی ویژگی های جدید را به گوشی خود اضافه نموده و از طرفی فرایندهای داخلی گوشی اچ تی سی را بهینه نمایید.

بروز رسانی به ورژن جدید اندروید گوشی های اچ تی سی

حذف و غیرفعال کردن برنامه های زائد و فریز کردن گوشی های اچ تی سی

شما می توانید برای افزایش سرعت گوشی خود برنامه هایی که سالی یک بار هم از انها استفاده نمی کنید را حذف نمایید و یا از فریز کردن برای گوشی خود بهره ببرید. فریز کردن سبب می شود تا بدافزارها و ویروس ها بعد از نصب یک اپلیکیشن به گوشی شما وارد نشوند. امروزه استفاده از اینترنت رونق گرفته و بسیاری از ابزارهایی که بصورت اپلیکیشن درآمده اند نسخه ی انلاین دارند. پس لازم و ضروری نیست تا همه ی اپلیکیشن ها را بر روی گوشی اچ تی سی خود نصب کنید.

نمایندگی اچ تی سی و واحد های تعمیرات اچ تی سی

پارت های تعمیر تفکیک شده یکی از مهمترین ویژگی های نمانیدگی اچ تی سی می باشد.  تعمیر موبایل اچ تی سی  و بازیابی آن با توجه به برنامه و ابزارهای موجود در مرکز سخت افزار ایران بسیار آسان گشته است. به دلیل تفکیک کاری، مهندسین مرکز ما تمرکز خود را بر روی تعمیر یک محصول قرار می دهند که این عمل سبب افزایش کارایی در تعمیر گوشی های اچ تی سی می گردد. گارانتی که در پایان تعمیرات به مشتریان داده می شود خود تاییدی بر فعالیت های متخصصین مرکز تعمیرات اچ تی سی می باشد.

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / مرکز تعمیر موبایل / تعمیرات گوشی / تعمیر گوشی / نمایندگی تعمیرات گوشی / تعمیرات گوشی ایسوس / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات گوشی ال جی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات گوشی سونی