نمایندگی htc کرج

نمایندگی htc کرج با سال ها تجربه آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. تیم متخصص و منجسمی که در این نمایندگی گرد آمده است در حوزه ی فروش و تعمیر محصولات htc به عنوان برترین نمایندگی قد علم کرده است. سرعت دقت کیفیت صرفه در قیمت بزرگ ترین ویژگی عملکرد نمایندگی htc کرج است. این مرکز با تقسیم بندی وظایف دو بخش تعمیرات و فروش در خدمت گزاری به مشتریان آماده است. هر کدام از این بخش به واحدهای کوچکتری موبایل و تبلت تقسیم می شوند تا کاربر به راحتی در کوتاه ترین زمان بتواند خدمات تخصصی در زمینه ی محصولات htc بیابد. تمام مرکز سخت افزار در کرج کمپانی htc را از نمایندگی ما بخواهید. کارشناسان و تکنسین های خبره ی ما موظف اند که گارانتی های معتبر و خدمات پس از فروش واقعی موبایل و تبلت  htc را در اختیار مشتریان قرار دهند.

نمایندگی htc در کرج

خدمات نمایندگی تعمیرات htc کرج

تکنسین های نمایندگی htc در کرج با بررسی های ریزبینانه ی نرم افزاری و سخت افزاری گوشی و موبایل htc  مسیر تعمیر را پیش می گیرند. همچنین نمایندگی htc کرج کلیه قطعات اصلی موبایل و تبلت  htc از قبیل تاچ و ال سی دی، باتری، شارژر، برد، قاب و … را در اختیار دارد تا در صورت لزوم به استفاده از آن ها بپردازد. کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روزی در حال کنکاش موبایل و تبلت htc هستند که برای تعمیر به آن ها رجوع داده شده است. مشتریان می تواند از طریق پیک با پست موبایل یا تبلت  htc خود را به تعمیر گاه بفرستند.

این تعمیرکاران ابتدا با ارائه ی رسید دستگاه را از مشتری گرفته سپس به عیب یابی اولیه آن برای برآورد هزینه، در کمترین زمان می پردازند. این مرحله جزئی خدمات رایگان نمایندگی موبایل و تبلت htc  کرج می باشد. در صورت رضایت مشتری اقدامات بعدی تعمیراتی انجام می گیرد. در پایان، پس از اتمام روند تعمیر، مشتری از آماده شدن موبایل یا تبلت htc از طریق تماس تلفنی آگاه می شود. در صورت عدم پذیرش روند تعمیر توسط مشتری دستگاه بدون هیچ کم و کاستی به مشتری تحویل داده می شود.

شعب نمایندگی اچ تی سی در کرج

نمایندگی اچ تی سیِ مرکز سخت افزار ایران  با تجربه فعالیت های طولانی مدت در زمینه تعمیرات تخصصی قطعات الکترونیکی توانسته است رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورد. این مرکز با فعالیت گسترده در شعب مختلف واقع در شهرهای تهران و کرج همواره سعی در کسب رضایت مشتریان محترم دارد. نمایندگی اچ تی سی در کرج هم به صورت فعال در خدمت هموطنان ساکن کرج است. از این رو عزیزانی که در کالای اچ تی سی خود متوجه بروز هر گونه عیب شدند، می توانند در اولین فرصت و بدون هیچ گونه مشکلی به صورت حضوری دستگاه خود را برای معاینه و تعمیر در اختیار نمایندگان مرکز سخت افزار ایران واقع در کرج بگذارند.

نمایندگی اچ تی سی در تمامی نقاط کرج خدمات ارائه می دهد. در ادامه ی متن به ذکر برخی از این مناطق می پردازیم.

نمایندگی اچ تی سی در بهارستان و کمالشهر

عزیزانی که ساکن بهارستان و کمالشهر و بخش های نزدیک تر هستند، چنان چه با مشکل کار نکردن و یا نقص کارکرد در یکی از دستگاه های اچ تی سی مواجه شده اند، می تواننند در کوتاه ترین زمان با مراجعه به نمایندگی مرکز سخت افزار ایران واقع در کرج مراجعه نمایند و مشکل خود را با متخصصان حاضر در این مرکز در میان بگذارند.

توجه داشته باشید که تعمیر قطعات آسیب دیده اگر به موقع انجا نشود، منجر به مرگ دستگاه اچ تی سی می شود. بنابراین نسبت به این مشکلات بی توجه نباشید و در اولین اقدام به تعمیر قطعه آسیب دیده اچ تی سی نمایید. یکی دیگر از خدمات ارائه شده از سوی مرکز سخت افزار ایران، خدمات سرویس در محل است. که با توجه به حضور نمایندگی مرکز سخت افزار ایران در شهر کرج، به راحتی قابل انجام است.

نمایندگی HTC در هشتگرد و نظرآباد

عزیزانی که در هریک از مناطق هشتگرد و نظر آباد سکونت دارند اگر در هریک از دستگاه های اچ تی سی خود دچار افت عملکرد شده اند، باید توجه داشته باشند که دیگر نیازی نیست راهی طولانی را برای یافتن یک تعمیرکار مطمئن و حرفه ای طی کنند. مرکز سخت افزار ایران با توجه به انواع خدمات تعمیراتی که در شهرهای مختلف تهران و کرج ارائه می دهد، قادر به تعمیر تخصصی قطعات مختلف دستگاه های اچ تی سی می باشد.

تعمیر و یا تعویض قطعات مختلف اچ تی سی تحت بهترین شرایط انجام می پذیرد. صاحبان دستگاه های اچ تی سی از بابت اصل بودن قطعه تعویض شده آسوده خاطر باشند چرا که نمایندگی htc در پی کسب اعتماد مشتری از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

نمایندگی اچ تی سی در محمدشهر

ساکنین بخش های مختلف محمد شهر اگر در عملکرد دستگاه اچ تی سی خود مشکلی دارند، دیگر نیازی نیست به نمایندگی های مرکز سخت افزار تهران مراجعه کنید. نمایندگی اچ تی سی مرکز سخت افزار ایران در کرج به منظور رفاه حال بیشتر کاربران اچ تی سی افتتاح گردیده است. از این رو به منظور تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه های مختلف اچ تی سی با همکاران ما در این شعبه در ارتباط باشید.

تمامی خدمات تعمیر و تعویض قطعات اچ تی سی تحت نظارت افراد متخصص و با ضمانت تعمیر و یا تعویض انجام می پذیرد. اعتماد شما عزیزان کلید موفقیت و پیشرفت های روز افزون مرکز سخت افزار ایران است.

نمایندگی اچ تی سی در اشتهارد

یکی از مهمترین اصول که در مراکز تعمیراتی در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات نوین و متخصصان ماهر اهمیت دارد، نوع ارتباط مشتری و تعمیرکار و حسن رفتار تعمیرکار است. نکته ای که در مرکز سخت افزار ایران بسیار به آن توجه می شود.

نمایندگی اچ تی سی در کرج به این منظور و برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان ساکن کرج و اشتهارد افتتاح گردید و همواره سعی در ارائه امکانات فروش، تعمیرات، و تعویض قطعات به بهترین شکل ممکن دارد. تلاش های همکاران ما در طول سالیان مختلف منجر به کسب نشان ارزشمند اعتماد از سوی شما عزیزان شده است.

نمایندگی HTC در هفت تیر و طالقانی

در دسترس بودن یک تعمیرکار قابل اعتماد و ماهر زمانی ارزشمند می شود که در یکی از دستگاه های اچ تی سی خود دچار مشکلی گیج کننده شوید. کاربران دستگاه اچ تی سی در کرج به دلیل وجود نمایندگی معتبر اچ تی سی در این شهر دیگر نیاز به سرچ ها متعدد جهت یافتن تعمیرگاه مجاز نخواهند داشت.

هموطنان ساکن هفت تیر و طالقانی می توانند برای بهره مندی از خدمات خرید، مشاوره، تعمیر و تعویض قطعات به نمایندگی مجاز htc  در شهر کرج مراجعه نمایند. متخصصان حاضر در این شعبه حداکثر تلاش خود را برای حصول بهترین نتیجه در تعمیر و یا تعویض قطعات انجام خواهند داد.

ویژگی های نمایندگی htc کرج

نمایندگی htc در کرج با در اختیار داشتن بهترین تکنسین های ماهر موبایل و تبلت htc  با دارا بودن بانک بزرگی از قطعات موبایل و تبلت htc  به استفاده از قطعات اوجینال htc  برای تعمیر گوشی و تبلت های  htc  می پردازند. در این نمایندگی کمترین هزینه های تعمیر موبایل و تبلت htc  را شاهد خواهید بود. اگر به دنبال تعمیر تبلت و موبایل  htc خود هستید، می توانید از مشاوره های رایگان کارشناسان تعمیرات موبایل و تبلت استفاده کنید. نمایندگی htc کرج یکی از نامدارترین و با سابقه ترین تعمیرات گوشی و تبلت htc  در کشور است که بهترین و تواناترین تکنسین ها را در کنار خود گرد آورده است. بهترین کیفیت و قیمت را در نمایندگی htc کرج جویا باشید..

نمایندگی htc کرج و واحدهای تعمیرات htc

هر نمایندگی معتبر و منسجمی خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی مورد نظر را ارائه می دهد. نمایندگی htc کرج در دو بخش تعمیرات موبایل اچ تی سی و تبلت، به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمت است. این نمایندگی تنها با هدف مشتری مداری و ارتقا سطح کیفی خدمات بر اساس اصول و استاندارهای جهانی، امور مربوط به تعمیرات موبایل و تبلت htc را انجام می دهد.

کارشناسان فنی نمایندگی htc کرج بر طبق معیارهای جهانی بر عملکرد موبایل و تبلت htc نظارت دارند. ابتدا تست های اولیه برای اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه انجام  می گیرد. سپس دستگاه بسته بندی شده و آماده ی تحویل به مشتری می شود. اگر دستگاه بار دیگر دچار مشکل شود محصول به بخش فنی نمایندگی htc کرج مرجوع می شود. سیستم تعمیراتی این مرکز به گونه است که اگر در پرسه ی تعمیر مشکلی ایجاد شود به مدیریت گزارش داده شده و سریعا به حل و فصل آن مشکل می پردازند.

جدیدترین محصولات اچ تی سی

کمپانی htc در سطح بین الملی با عنوان تولید کننده ی گوشی و تبلت شناخته شده است. این کمپانی به شرکت های دیگر اجازه داده تا محصولات دیگری را با برند htc وارد بازار کنند. از جدیدترین و معروف ترین موبایل و تبلت ساخته شده در شرکت htc می توان به موبایل  سری HTC one، تبلت سری HTC Nexus زیر اشاره کرد.

46 پاسخ

 1. حمیدرضا کشاورز گفت:

  باعرض سلام و وقت بخیر
  ببخشید یه سوال داشتم:
  من گوشیم HTC10EVO چند وقت پیش خاموش شد و دیگه روشن نشد،میخواست روشن بشه سری خاموش میشد و هی خودبه خود این عمل روشن خاموش تکرار می شد،متاسفانه بردم تعمیرات متفرقه که اول گفتن از هارد باید باشه یه هارد انداختن روش که جواب نداد و بهم گفتن که از CPU و دیگه نمیشه کاری کرد،حالا میخواستم بدونم میشه کاری کرد و قابل درست شدن هست،خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 2. سلام خداقوت ، بنده ساکن هشتگرد هستم ، لطف میکنید آدرس نمایندگی رو بفرمایید

  1. کرج – شاهین ویلا – خیابان نهم غربی – نبش کوچه قنات – ساختمان زاگرس – طبقه چهارم

 3. سلام
  من پترن گوشیمو فراموش کردم ولی نمیخوام ک گوشیمو ریست کنم
  smart lock هم فعال نیست
  لطفا کمکم کنین

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز متاسفانه اطلاعات دستگاه حذف میشه

 4. حسین رضایی گفت:

  سلام و خسته نباشید . ببخشید من گوشی مدل M910n دارم و. یکی از همکاران شما که البته جزء مجموعه شما نیست باعث خرابی در برد دستگاه شده و تصویر به صورت برفک در آمده در کنار جای سیم کارت یک قطعه کنده شده ، امکان درست شدن داره یا نه ؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز جهت تعمیر دستگاه به یکی از شعب مراجعه کنید

 5. سلام.خسته نباشید.تاچ ال سی دی اچ تی سی دیزایر 10 پرو از کجا پیدا کنم؟

  1. سلام دوست عزیز. در حال حاضر موجود نداریم. می تونید با 02154114 تماس بگیرید

 6. سلام
  پایه نگهدانده سیم کارت(یا خشاب اسم درستش چیه؟) برای HTC one E9 plus موجود دارید؟

  1. سلام و ممنون از همراهی شما. خیر متاسفانه

 7. سلام.من در عظیمیه زندگی می کنم.گوشی من مدلش:HTC one M9 هستش.من در این چند روز گذشته باتری ام مشکل داشت و خیلی زود تر از قبل خاموش می شد.اما امروز که خاموش شد زمانی که روشنش کردم دیدم که پشت سر هم دارد پیام میآید که فلان برنامه و حتی sense هم متوقف شده است.
  من همه کار کردیم حتی register هم کردم ولی درست نشد،فکر کنم مشکل سخت افزاری هستش.
  می شود یک نشانی یا راهنمایی به من بدهید

  1. سلام دوست عزیز. ادرس شعب در صفحه ی تماس با ما هست. به شعبه ی شاهین ویلا کرج مراجعه کنید.

 8. سلام باطری اچ تی سی UPLAY میخام ،

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز جهت اطلاع از موجودی با 02154114 تماس بگیرید

  2. سلام ببخشید تعمیرات کرج فقط همون شاهین ویلا هست؟

   1. سلام دوست عزیز. بله در شاهین ویلا آماده ی خدمات رسانی هستیم.

 9. سلام باطری اچ تی سی UPLAY میخام ،

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز جهت اطلاع از موجودی با 02154114 تماس بگیرید

 10. علیرضا شماره تماس 09122681386 گفت:

  سلام LCD گوشی من HTC UPLAY خراب شده آیا قابل تعویض هست

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام متاسفانه قطعش موجود نیست

 11. سلام باتری گوشی مدل HTC one E9 پلاس
  موجود دارید؟!

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام باتری اورجینال موجود نیست در بازار متاسفانه

  2. سلام، قاب گوشی برای مدل htc1 میتونم پیدا کنم، شما دارید؟!

   1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

    سلام با عرض پوزش خیر

 12. سلام ،باتری u play موجود هست؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام باتری اورجینال موجود نیست در بازار متاسفانه

   1. سلام
    شعبه کرج هارد یا cpu گوشی htc ultra رو می‌تونه تعمیر کنه؟

    1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

     سلام دوست عزیز جهت اطلاع از موجودی با 02154114 تماس بگیرید.

 13. سلام وقت بخیر ، گوشی htc دیزایر 300 دارم که هاردش سوخته . قابل تعمیر هست ؟؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام ایام به کام. بله تشریف بیارید جهت تعمیرات

 14. سلام گوشی بنده مدل desire 620 است نیاز به هارد داره

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز. موجود هست در خدمت هستیم

 15. سلام وقتتون بخیر
  ساکن کرج هستم گوشی من htc 10 مدتی میشه که باتری گوشی زود شارژ خالی میکنه. میخواستم بدونم باتریش قابل تعویض هست ؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام وقت بخیر . بله قابل تعویض هست

 16. سلام وقت بخیر
  تبلت اچ تی سی فلایر ۴جی دارم که نیاز به سرویس داره و در ادامه اینکه ایا برنامه اپدیت این تبلت از اندروید ۳.۲ به ورژن بالاتر هست ؟
  با توجه به اینکه اندرویدش رو خودم از ۲ به سه ارتقاء دادم و پس از ارتقاء وای فای کار نمیکنه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید سپاس

 17. احمد اسکندری گفت:

  سلام باطری htc one max موجود دارید؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز . متاسفانه در حال حاضر باتری اورجینال موجود نیست

 18. با سلام. ساکن فردیس کرج هستم. گوشی بنده مدل One M8 دچار مشکلات : خراب شدن باتری (دشارژ زود هنگام) و احتمالا خرابی قسمت مربوط به شارژ و پورت اتصال کابل شارژر ( عدم شارژ کردن ) و همچنین خرابی LCD ( سفید شدن تقریبا نیمی از صفحه نمایش گوشی ) شده است. سوالی که داشتم این است که آیا این گوشی قابل تعمیر هست ( تعویض LCD و باتری و احتمالا بورد ) یا خیر ؟ اگر هست کجا و به چه آدرس و شماره تلفنی میتونم مراجعه کنم ؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز. متاسفانه قطعش موجود نیست

   1. ابوالفضل گفت:

    سلام باتری گوشی htc m9 plus دارید

    1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

     سلام متاسفانه باتری اورجینال موجود نیست

 19. با سلام ساكن كرج هستم فرديس كرج گوشي اچ تي سي من ظاهرا سي پي يو مشكل پيدا كرده راهنمايي يا ادرس نمايندگي ميخاستم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام
   آدرس شعبه کرج: کرج – شاهین ویلا – خیابان نهم غربی – نبش کوچه قنات – ساختمان زاگرس – طبقه چهارم
   شماره تماس: 02154114 و 02162948

  2. باتری اچ تی سی 320میخوام هست؟

   1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

    سلام باتری اورجینال موجود نیست در بازار متاسفانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =