نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها ارائه دهنده خدمات ریکاوری و بازیابی به ایرانیهای ساکن دیگر شهرهای کشورعزیزمان میباشد . تعمیرات موبایل و تبلت به صورت حرفه ای زیرنظر اساتید مجرب در این مرکز انجام میشود . این تعمیرات شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل میباشد . نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها تمامی سعی خود را به کار بسته است تا با کاملترین و مدرنترین تجهیزات پروسه ریکاوری را انجام دهد . لازم به ذکر است در تعمیر موبایل و تبلت تکنسینها به روزترین دستگاههای بازار را با بهترین تجهیزات مورد عیب یابی و بازیابی قرار میدهند . از این رو کاربران پس از دریافت دستگاه میتوانند بدون هیچ دغدغه ای به استفاده از آن بپردازند .

عدم حضور واحدهای ارائه دهنده خدمات تعمیر در شهرستانها مدیریت نمایندگی سامسونگ را بر آن داشت مرکزی جهت عرضه خدمات ریکاوری راه اندازی نماید . زین پس کاربران محصولات سامسونگ در اقصی نقاط ایران نگرانی برای تعمیر دستگاه خود نخواهند داشت . کاربران محصولات سامسونگ چنانچه با کاهش کارایی محصول مواجه شدند میتوانند طی روندی که در این صفحه ذکر میگردد ، آن را به نمایندگی ارسال نمایند . مهندسین  نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها به نحوی از دستگاه رفع ایراد مینمایند که کاربر پس از استفاده از محصول شاهد افزایش کارایی آن خواهد بود . ضمنا نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را مهیا ساخته است  .

تعمیر موبایل

آیا نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها شعبه ی فعال دارد ؟

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها دارای شعبه ی فعال نیست. این نمایندگی به صورت غیر حضوری خدمت رسانی می کند. اگر از دارندگان یکی از دستگاه های برند محبوب سامسونگ هستید و در یکی از شهرستان های کشور عزیزمان سکونت دارید، نمایندگی رسمی سامسونگ در کنار شماست. با مراجعه به این مرکز می توانید از کلیه ی اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری ریز و درشت دستگاه های دیجیتال سامسونگ خلاص شوید. توجه به پارامترهای استاندارد و اصولی و نیز ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی از خصوصیات بارز نمایندگی رسمی سامسونگ است.

نحوه ی بهره مندی از خدمات نمایندگی سامسونگ در شهرستان

جهت بهره گیری از خدمات تخصصی نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان واحد پشتیبانی شما را در نحوه ی ارسال و البته بسته بندی صحیح دستگاه معیوب راهنمایی خواهند کرد. تکنسین های مجرب نمایندگی مرکزی سامسونگ در تهران پس از دریافت دستگاه مورد بحث، مراحل عیب یابی را در کارگاه های مجهز انجام داده و کلیه عیوب شناسایی شده را در سطح کیفی بی نظیری برطرف می نمایند. لازم به ذکر است که دستگاه تعمیر شده در مدت زمان بسیار کوتاهی همراه با گارانتی به آدرس ثبت شده از طرف شما ارسال می گردد.

ویژگی های نمایندگی سامسونگ در شهرستان

از خصوصیات قابل توجه نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد . حل مشکل و آنالیز تبلت و موبایل توسط مهندسین متخصص با بهره گیری از ابزارآلات درجه صورت میگیرد . تعمیرکاران و پرسنل فنی مرکز تعمیرگاه مجاز سامسونگ با شرکت در دوره های آموزشی معتبر زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارکی معتبر گشته اند .  مهمترین خصوصیات کارشناسان نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها عبارت است از : فراست ، خبرگی ، تسلط به علم روز ، مهارت و خلاقیت . کارشناسان و مهندسین نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها پس از تلاشی مداوم توانسته اند به پیاده سازی تمامی خصایص یک نهاد مشتر‌ی‌ محور در مرکز تعمیرات سامسونگ بپردازند .

به همین دلیل کاربران نمایندگی سامسونگ به شکلی محسوس، شاهد تمامی ویژگیهای یک مرکز مشتری مدار خواهند بود . احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آنها، ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش جهت اجرای آن در سطحی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات سامسونگ و ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری، ، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب از ویژگیهای نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها است .

تعمیر موبایل

مراحل ارسال کالا به نمایندگی سامسونگ در شهرستان

 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن .
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه همراه دستگاه ارسال می گردد.
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است.
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی .
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها .
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها می باشد.
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها پس از دریافت کالا.
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه تقریبی.
 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری.
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است.
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی.
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری.
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • ارائه گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، واحدهای تعمیرات سامسونگ را به صورت کارگاههای مجزا راه اندازی کرده است . همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در گوشی و تبلت میتواند یکی از این دو مورد باشد : ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری . از این رو نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها در پارتهای تعمیر تفکیک شده ای به ارائه خدمات تعمیر میپردازد . تکنسینهای مرکز تعمیرات سامسونگ با تسلط و تکیه بر مهارت و دانش خود و با بکارگیری مدرنترین تجهیزات تمامی تعمیرات موبایل و تبلت را به کاربران ارائه میدهد .

لازم به ذکر است ، کارشناسان ما در صورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه جایگزین اصل استفاده مینمایند . درنهایت باید به این نکته بپردازیم که کیفیت خدمات نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها دست مراکز نامعتبر را از فعالیت کوتاه کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست