مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸

پیش از این در گزارشهای متعددی ذکرشده بود که اپل بعلت مشکلات زیاد ، آیفون ۸ را درماه اکتبر و یا نوامبر رونمایی خواهد کرد.منابع این شرکت هم بر این باورند که اگر همه چیز خوب پیش برود ممکن است که در سپتامبر شاهد راه اندازی این گوشی باشیم. مشکلاتی که بر سر تولید آیفون ۸ قرار گرفته است، ظاهرا دست از سر کمپانی اپل برنمی ‌دارد. درحقیقت ، اتفاقاتی که در کمپانی تولید کننده حافظه داخلی آیفون‌های نسل بعد رخ داده، مسبب بروز تأخیر در تولید پرچمداران بعدی اپل گشته است. بااین وجود کمپانی Micron این خبر را تکذیب کرده است .

این شرکت اعلام نموده که مشکل ایجاد شده روی تولید آیفون‌های نسل بعد تأثیری نمیگذارد. اما بر اساس گزارش DigiTimes، ایرادی که در مسیر تولید حافظه ‌های داخلی رخ داده به صورت مستقیم موجب مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸ میگردد .

مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸

بررسی مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸

یکی از مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸ مربوط به شارژ بی سیم میباشد. اپل قصد تجهیز آیفون ۸ به این فناوری را دارد . درواقع بخش سخت افزاری آن توسط Broadcom  تامین شده و به خوبی کار میکند . ولی نرم افزاری که اجازه میدهد این قابلیت استفاده شود همکاری نمیکند. چنانچه مهندسین  اپل نتوانند بخش نرم افزاری آن را هماهنگ کنند،  ممکن است گوشی آیفون ۸ بدون این ویژگی عرضه گردد . شارژ وایرلس اپل بعد از رونمایی آیفونهای ۲۰۱۷ عرضه میشود . کمپانی اپل میگوید که در حال کار بر روی یک تکنولوژی سنجش ۳D برای اسکن چهره کاربر میباشد.

شایع شده که این ویژگی جایگزین اسکنر اثر انگشت Touch ID خواهد شد که بنظر نمیرسد چنین باشد.یکی دیگر از مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸ عبارت است ازینکه عملکرد اسکنر ۳D قابل اعتماد نیست . اگرچه سخت افزاری آندرست عمل میکند ولی بخش نرم افزاری آن درست کار نمیکند . اپل با وجود اعتماد بنفس مثال زدنی خود قصد دارد این ویژگی را امسال عرضه نماید .

عواقب مشکلات نرم ‌افزاری گوشی آیفون ۸

به گزارش شرکت Fast Company، مهندسان و طراحان آیفون ۸ اپل با نگرانی و اضطراب فراوان در حال رفع مشکلات نرم‌افزاری این دستگاه هستند . موبایل مذکور قرار است در ماه شهریور (سپتامبر) عرضه گردد . مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸ ممکن است باعث تأخیر در تولید انبوه آن شود. به نقل از یک منبع معتبر، کارکنان شرکت اپل در حال حاضر در وضعیت مضطربی قرار دارند . در صورت حل نشدن مشکلات موجود، آیفون ۸ احتمالا بدون بهره‌مندی از ویژگی‌های نوین فناورانه وارد بازار میگردد.

مسئولان اپل سازندگان آیفون نسل بعد را تحت فشار گذاشته‌ اند تا روند کار خود را به سرعت پیش ببرند. ضمنا درخواست قطعات سخت ‌افزاری اپل از تولید کنندگان، باعث شد تا برخی کمپانی‌ها برای تأمین قطعات دست به دامن همکاران خود گردند .

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل را به صورت پارت های ریکاوری تفکیک شده راه اندازی کرده است . این مرکز در راستای تحقق هدف ارائه بهترین خدمات فعالیت خود را براساس استفاده از مدرنترین تجهیزت انجام میدهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجربترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . ضمنا نمایندگی اپل با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز کردن کارگاه ها دارد . از این رو کادرفنی این مرکز با ارائه جدیدترین تجهیزت بهترین خدمات ریکاوری را ارائه مینمایند.

تعمیرکاران نمایندگی اپل قادر به رفع ایراد دستگاه هایی هستند که سایر مراکز از انجام آن ناتوانند . از این رو شما عزیزان میتوانید با آسودگی خیال نسبت به دریافت خدمات از این مرکز اقدام نمایید . ضمنا چنانچه با هر سوال و مشکلی درزمینه مشکلات نرم ‌افزاری آیفون ۸ مواجه شدید میتوانید با کادرمجموعه مشورت نمایید .