با سامسونگ دکس آشنا شوید

جایگرینی گوشی های هوشمند با کامپیوترهای شخصی رویایی است که بسیاری از سازندگان گوشی هوشمند به دنبال آن هستند. بسیاری از شرکت ها دست به این اقدام زده اند و تجهیزات مختلفی را برای این هدف ایجاد کرده اند. شرکت سامسونگ نیز هنگام رونمایی از گوشی گلکسی اس 8 خود ار فناوری جدیدی رونمایی کرد. شرکت سامسونگ با عرضه سامسونگ دکس پا در عرصه تبدیل تلفن هوشمند به کامپیوتر گذاشت. با استفاده از این فناوری گوشی هوشمند شما به وسیله یک کابل همزمان یک تلفن همراه و یک رایانه است. کارشناسان نمایندگی سامسونگ در صورت ایجاد سوال برای شما کاربران محترم گوشی سامسونگ، پاسخ گوی شما خواهند بود. همچنین مقالات نمایندگی سامسونگ اطلاعات مفیدی را در مورد فناوری های جدید محصولات سامسونگ در اختیار شما عزیزان خواهند گذاشت.

با سامسونگ دکس آشنا شوید

با سامسونگ دکس گوشی خود را به یک رایانه شخصی تبدیل کنید

اگر چه انتظار بسیاری از کاربران گوشی هوشمند در حد انجام کارهای عادی و سرگرمی است، بسیاری از افراد ترجیح‌ می‌دهند کارهای خود را با کامپیوتر خانگی‌ خود انجام دهند. برای آن ها کار با موس و صفحه کلید بسیار ساده تر است. مخصوصا اگر نیاز به کارهایی مانند تایپ طولانی داشته باشند. از این رو شرکت سامسونگ با معرفی سامسونگ دکس دست به تحقق این رویا زده است. با استفاده از دکس استیشن که یک وسیله جانبی است و اپلیکیشن دکس گوشی به یک کامپیوتر تبدیل می‌ شود.

در سامسونگ دکس با وارد‌کردن فشار جزئی بر فلش زیر لوگوی سامسونگ، این بخش به‌صورت کشویی به سمت بالا حرکت می‌کند. به این ترتیب سوکت USB نوع C برای اتصال گوشی به داک نمایان می‌شود. البته با استفاده از این سوکت امکان شارژ گوشی نیز فراهم می شود. بخش بالایی دکس استیشن به عنوان تکیه‌گاه برای گوشی عمل می کند. سامسونگ دکس دارای پورت HDMI، دو پورت USB و بلوتوث است. درون دکس یک فن داخلی وجود دارد. نقش این فن جلوگیری از داغ شدن گوشی موبایل است.

راه‌اندازی سامسونگ دکس

برای راه اندازی سامسونگ دکس این داک از طریق USB نوع C به برق و از طریق HDMI به یک مانیتور یا تلویزیون وصل می شود. بعد از آن کافی است تا گوشی خود را در استیشن به سوکت USB نوع C متصل کنید. با این کار تصویر گوشی روی صفحه نمایش نشان داده می شود. البته اگر می خواهید از کیبورد و ماوس بلوتوثی استفاده کنید، قبل از اتصال گوشی به داک آنها را با گوشی خود جفت کنید. برای دسترسی به اینترنت از طریق پورت اترنت نیز قبل از اتصال گوشی به داک اقدام کنید.

نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی سامسونگ آماده ارائه انواع خدمات به شما کاربران گوشی سامسونگ است. از جمله این خدمات می توان به ارائه ی انواع لوازم جانبی، تعویض قطعات گوشی، بازیابی اطلاعات، مشاوره پیش از تعمیر و فروش،تعمیر عیوب موبایل و فروش در فروشگاه مرکزی سامسونگ اشاره کرد. امکانات و تجهیزات مدرن بخش تعمیرات موبایل سامسونگ باعث تسریع در روند تعمیرات شده است. نمایندگی تعمیرات سامسونگ با استفاده از این تجهیزات مدرن کلیه خدمات مورد نیاز کاربران سامسونگ را در اختیار آن ها قرار می دهد.