تعویض گلس آیفون

تعویض گلس آیفون، ممکن است عنوانی گمراه کننده باشد. این گمراهی فقط به این دلیل است که در اصطلاح عموم منظور از گلس همان ورق محافظ براق و شیشه مانندی است که روی صفحه ال سی دی آیفون کشیده می شود، حال آنکه مفهوم اصلی این واژه در واقع شیشه بیرونی دستگاه است، قسمتی که روی ال سی دی و تاچ قرار گرفته است.

برای تعویض گلس آیفون قبل از هر اقدامی باید کاملا مطمئن باشید که ال سی دی و تاچ دستگاه شما کاملا سالم است و هیچ ایرادی ندارد و نتها مشکی شکستگی شیشه بیرونی یا گلس دستگاه است.

تعویض گلس آیفون

شرایط لازم برای تعویض گلس آیفون

  • تاچ کاملا سالم باشد و ال سی دی پیکسل نسوزانده باشد.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل در ال سی دی اعم از شکستگی عمقی، نبود نور، سیاهی صفحه و هرگونه تغییر رنگ در صفحه، مشکل ال سی دی با تعویض گلس حل نخواهد شد.
  • در صورت خرابی تاچ آیفون، ال سی دی و تاچ همزمان با هم تعویض می شوند.

نحوه تعویض گلس موبایل اپل

برای تعویض گلس آیفون از دستگاه های جدید گلس اورجینال وچسب OCA استفاده می شود. با این شرایط گلس گوشی شکل ابتدایی را به دست می آورد. مزیت استفاده از این روش این است که دقت بالا در صافی و مسطح بودن صفحه لمینت و ال سی دی و ایمنی بالا همواره حفظ خواهد شد. تعویض گلس ال سی دی آیفون با فناوری های نوین و مجهزترین دستگاه و چسب OCA انجام می‌شود و پس از تعمیر آیفون ، کیفیت ال سی دی گوشی به حالت اولیه باز خواهد گشت.

 خطر پذیری شکستگی ال سی دی هنگام تعویض گلس آیفون

به دلیل نازک و شکننده بودن ال سی دی آیفون،  این احتمال وجود دارد که در حین تعویض گلس آیفون، ال سی دی دچار شکستگی و ترک گردد. این مشکل در مراکزی که بدون تجهیزات لازم و بدون مهارت دست به تعویض ال سی دی می زنند شایع است. احتمال وقوع چنین اتفاقی در مراکز معتبر کمتر از ۰٫۵ درصد است و تا ۵/۹۹ در صد به ال سی دی آسیبی وارد نمی شود.

تعمیرات گلس آیفون

به سبب حساسیت ویژه ای که دستگاه آیفون دارد، همواره باید در پروسه تعمیر و تعویض هر یک از قطعات این دستگاه بسیار احتیاط کرد. در تعویض گلس، همان طور که اشاره کردیم، ریسک آسیب پذیری ال سی دی اوریجینال دستگاه هر چند کم، اما و جود دارد. لذا شرط عقل و احتیاط عمل در این است که کیفیت خدمات رسانی مرکز تعمیرات پیش تر ثابت شده باشد و کاربر از کیفیت خدمات رسانی کاملا یقین داشته باشد تا این خطر پذیری به حداقل ممکن کاهش یابد.

تعمیرات آیفون

مرکز تعمیرات آیفون با تیم تخصصی تعویض گلس آیفون در خدمت هم کاربران این گوشی منحصر به فرد است. این تیم با تخصص ویژه و انحصاری خود در حوزه تعمیرات آیفون انتخاب را برای همه کاربران این دستگاه سهل و ساده کرده است. این مرکز با بهره گیری از تجهیزات مدرن و قطعات اوریجینال تمام پروسه تعمیر، ترمیم و تعویض را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

تعمیر موبایل امن ترین مکان برای تهیه ی محصولات اپل به شمار می رود. مرکز اپل با در اختیار قرار دادن گارانتی های اصل و اوریجینال این اطمینان را به مشتری می دهد که  هر گونه خرابی و ایراد احتمالی را حمایت خواهد کرد. این مرکز در حوزه آموزش تعمیرات اپل نیز فعالیت ویژه و تخصصی دارد و همواره به دنبال پرورش تکنسین های متخصص و حرفه ای از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. خدمات تعمیرات اپل در واحد های مجزا به کاربران گرامی ارائه می گردد. در صورتی که مایل هستید خدمات ما را در واحدهای تعمیرات اپل مطالعه نمایید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *