تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی

ویبره ی گوشی یکی از کاربردی ترین ویژگی هایی ست که طراحان گوشی های موبایل متناسب با درک از نیاز مشتریان و کاربران مختلف برای آن ها قرار داده اند. همان طور که میدانید با استفاده از این ویژگی کاربران میتوانند بدون استفاده از صدای گوشی خود و فقط با لرزش ایجاد شده از آن، متوجه تماس و پیام های دریافتی آن شوند و اقدام به پاسخگویی کنند. ویبره ی گوشی برای استفاده در اماکن عمومی و هر جای دیگری که کاربر تمایل به پخش صدای بلند دستگاه تلفن همراه خود را ندارد، کاربرد فراوانی دارد و میتواند با استفاده از آن، از تمامی اعلانات با خبر شود. ویبره این مزیت را نسبت به ویژگی سایلنت دارد که کاربر به راحتی متوجه تماس های خود میشود.

 چنان چه به هر دلیلی این قابلیت با مشکل و اختلال روبرو شود، کاربر را دچار نگرانی میکند و میتوان گفت خرابی ویژگی ویبره در هر مدلی از گوشی امری ناخوشایند تلقی میشود. یکی از مطرح ترین مدل های گوشی در سراسر جهان به برند اچ تی سی تعلق دارد و این مدل از گوشی ها هم ممکن است به دلایل مشخص و یا نا مشخصی دچار مشکلاتی در زمینه ی ویبره شوند. در این مقاله قصد داریم به عوامل و دلایل خرابی و راه های مطمئن تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی بپردازیم.

تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی

منشا لرزش و ویبره ی موبایل اچ تی سی از کجاست؟

قبل از ذکر راه های تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی به نکته ی دیگری اشاره میکنیم. شاید برایتان سوال شود که این لرزش از کدام قسمت گوشی می آید؟ لرزش موبایل از طریق قطعه ای که در گوشی نشات میگیرد که ویبراتور نام دارد. ویبراتور در گوشی اچ تی سی یکی از ساده ترین قسمت های تعبیه شده در آن میباشد که وقتی موتور آن به حرکت در بیاید، لرزش گوشی ایجاد میشود و علت آن حرکت نقطه ی ثقل این قطعه با سرعت بالا در دستگاه میباشد و این فرایند باعث ایجاد لرزش و ویبره در گوشی های اچ تی سی میشود.

آموزش تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی

در صورت بروز مشکلات مربوط به این ویژگی، راه هایی هستند که میتوانید با استفاده از آن، این اختلال را در خانه از بین ببرید. برای تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی، باید بدانید که از کار افتادن ویبره خود به سه حالت مختلف تقسیم میشود، که شامل از کار افتادن ویبره ی گوشی به طور کامل، از کار افتادن ویبره ی گوشی بعد از به روز رسانی وقطع و وصل شدن ویبره ی گوشی اچ تی سی میباشد.

برای رفع مشکل لازم است قبل از هر کار به منوی گوشی اچ تی سی خود مراجعه کنید و از روشن بودن ویبره در آن اطمینان حاصل کنید. بعد از آن اقدام به تست ویبره کنید و برای این کار آن را به منبع 1/5 ولت وصل کنید تا متوجه شوید ویبره کار میکند یا خیر؟ بعد از آن باید آی سی درایو آن را بررسی کنید.

در صورت خرابی ویبره گوشی ال جی خود، حتما به مرکز نمایندگی تعمیر موبایل ال جی مراجعه کنید تا خیالتان از بابت رفع آن راحت باشد.

نمایندگی تعمیرات موبایل htc در کرج

شما عزیزان میتوانید جهت تعمیر ویبره موبایل اچ تی سی خود، به مرکز نمایندگی اچ تی سی در کرج مراجعه فرمایید. تعمیر مشکلات گوشی اچ تی سی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز نمایندگی اچ تی سی در کرج میباشد که با حضور کارشناسان و مهندسان با تجربه ی این حوزه و با بهره مندی از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات انجام میپذیرد و در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری انجام خواهد شد.

کارشناسان مجرب و متخصص حاضر در این مرکز با در اختیار داشتن آرشیوی جامع و کامل از تمامی قطعات جانبی اورجینال ، قادر به مرتفع ساختن تمام مشکلات و عیوب ایجاد شده در گوشی های تلفن همراه اچ تی سی میباشند. تمام خدمات این مرکز مبتنی بر جدیدترین استاندارد های معرفی شده در بازار های جهانی است که به دلیل هوشمند بودن امکان رفع تمامی اختلالات موبایل های اچ تی سی را در سری های مختلف فراهم آورده اند. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های اخذ شده جهت تعمیر در این مرکز براساس نرخنامه ی مصوب بوده که در صورت نیاز، پیش از اقدام به تعمیر،به صاحب دستگاه اعلام میگردد.