تعمیر سوکت شارژ آیفون

خرابی سوکت و ایجاد اشکال در آن از مشکلات رایج در گوشی است. این مساله می تواند به دلایل گوناگون باشد. از جمله این دلایل می توان به بی توجهی کاربر به نگهداری از سوکت شارژر باشد. اگر کاربر هنگام استفاده از گوشی دقت لازم را نداشته باشد، ممکن است برای سوکت شارژ گوشی شما مشکل پیش آید. استفاده از شارژ های قلابی و بی کیفیت می تواند به سوکت گوشی شما آسیب برساند. اگر در مورد عملکرد گوشی خود دچار مشکل شده اید و نیاز به تعمیر سوکت شارژ آیفون در گوشی شما وجود دارد، به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید. نمایندگی اپل با بهره گیری از بهترین ابزار های تعمیرات و کارشناسان خبره توانسته است خدمات منحصر به فردی به مشتریان خود ارائه دهد.

نکات مهم در نگهداری سوکت شارژ گوشی اپل

از شارژ کردن گوشی در محیط های تنگ که باعث پیچ خوردن سیم و در نتیجه آسیب به سوکت می شود اجتناب کنید.

  • هنگام جدا کردن گوشی از شارژر آن را نکشید تا سوکت آسیب نبیند.
  • از شارژی که متعلق به دستگاه شما نیست استفاده نکنید.
  • دستگاه خود را هنگام شارژ به محافظ وصل نمایید تا نوسانات برق به آن آسیب نرساند.

  • در صورت عدم اتصال برق و شارژر برق ورودی و کابل گوشی را بررسی نمایید.
  • برای تعمیر سوکت شارژ آیفون به یک تعمیر کار خبره مراجعه نمایید.

عیب یابی و تعمیر سوکت شارژ آیفون

از آنجا که، سوکت شارژ گوشی محل اتصال برق و باتری است، با اتصال شارژر به این بخش عمل شارژ انجام می شود. سوکت شارژ آیفون مانند هر گوشی هوشمند دیگر رابط اتصال برق با باتری است. به این طریق که شارژر به آن متصل شده و ولتاژ مورد نیاز باتری را تامین خواهد کرد. اگر کاربر توجه کافی را برای استفاده و تهیه ی شارژر یا کابل اورجینال به کار نبرد یا اینکه در اتصال شارژر به سوکت بی دقت کند، احتمال آسیب دیدگی بالا می رود. از دیگر عواملی که می تواند باعث آسیب به گوشی شود سقوط از ارتفاع، ضربه و آب خوردگی است. تمام این عوامل به گوشی آسیب رسانده و تعمیر سوکت شارژ آیفون ضروری می شود.

تعویض سوکت شارژ آیفون

در صورتی که برای سوکت شارژ گوشی شما مشکلی پیش آمد می توانید با مراجعه به نمایندگی اپل گوشی خود را به تعمیر کاران خبره ما بسپارید. پس از تحویل گوشی خود به همکاران ما علت موضوع ریشه یابی می شود. اگر این قطعه قابل تعمیر بود تعمیر سوکت شارژ آیفون انجام می شود. در غیر این صورت با اطلاع رسانی به مشتری و کسب اجازه از وی تعویض سوکت شارژ آیفون انجام می شود. اگر سوکت دچار خرابی یا سوختگی شده باشد،  این قطعه با نمونه اصل تعویض خواهد شد. این کار با استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و به دست ماهرترین تعمیرکاران صورت می گیرد. به دلیل حساسیت بالای این قطعه از سپردن این قطعه به تعمیرکاران غیر متخصص خودداری کنید.

نمایندگی مجاز آیفون ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات محصولات اپل به شما هموطنان عزیز است. نمایندگی اپل با بهره مندی از پارت های جداگانه توانسته است، خدمات با کیفیت و مطلوبی ارائه دهد. فروشگاه مرکزی در نمایندگی اپل، با ارائه جدیدترین محصولات اپل در ایران توانسته است پیشگام در ارائه بهترین خدمات به شما باشد. همچنین مشاوران خبره نمایندگی اپل می توانند بهترین راهنمای شما هنگام خرید باشند. نمایندگی مجاز اپل با بهره مندی از پارت تعمیرات گوشی اپل و تعمیرات آیپد اپل به تعمیر دستگاه معیوب می پردازد. تفکیک واحد های مختلف توانسته است به افزایش کیفیت خدمات منجر شود.

5/5 (2 امتیاز)