تعمیرات سونی

تعمیرات سونی با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این برند نیازمند دانش و تخصص ویژه و منطبق با ساختار این دستگاه می باشد. در راستای دست یابی به این دانش، یکی از هدف های سازمان آموزش مداوم به متخصصین و کارشناسان این کمپانی می باشد. توصیه ی ما به کاربران محصولات برند سونی این می باشد که به هیچ عنوان برای تعمیرات دستگاه خود به مراکز غیرمجاز مراجعه نکنند. چرا که اغلب مشاهده می کنیم که این مراکز با دریافت هزینه های گزاف قادر به تشخیص صحیح عیوب دستگاه نیستند و کاربران بعد از گذشت مدت کوتاهی بازهم ناچار به تعمیر دستگاه خود می شوند. بارها مشاهده کرده ایم که پس از تعمیر، دستگاه کیفیت اولیه ی خود را به دست نمی آورد.

تعمیرات سونی

تعمیرات سونی در واحدهای مجزا

در این مرکز برای انجام کارها به صورت کاملا تخصصی و همچنین در بازه زمانی کوتاه، هریک از محصولات در واحدی مجزا مورد بررسی قرار می گیرد. این اقدام باعث بالا رفتن کیفیت خدمات ارائه شده می گردد. به عنوان مثال، در کارگاه تعمیر موبایل سونی، متخصصین تعمیر موبایل مشغول به فعالیت هستند و در کارگاه تعمیر تبلت سونی از کارشناسان و متخصصین تعمیرات تبلت بهره گرفته ایم. 

بعلاوه این مسائل، تجهیزات هرکارگاه مطابق با نوع دستگاه های تعمیراتی فراهم گشته است. هم چنین تمام قطعات به کار برده شده در بخش تعمیرات کاملا اورجینال می باشد و همان کیفیت اولیه ی دستگاه را برای شما به ارمغان می آورد. در صورت نبود قطعه در ایران، کارشناسان تعمیر موبایل هماهنگی های لازم را با مشتری انجام داده و اقدام به وارد کردن کالا از خارج کشور خواهند نمود.

روند تعمیرات سونی در نمایندگی

روند تعمیرات سونی در نمایندگی به این صورت می باشد که پس از تحویل گرفتن دستگاه از مشتری، عیب یابی اولیه انجام می گیرد. سپس قیمت تعیین شده به مراجعه کننده اعلام می گردد و در کوتاه ترین زمان ممکن متخصصین SONY نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می کنند. در صورت لزوم با مشتری تماس گرفته و وی را در جریان مراحل کار قرار می دهند.

یکی از علل بازدارنده ی مراجعه به مراکز نامعتبر این است که در ابتدای کار قطعه آسیب دیده را تعویض می کنند، اما در مرکز تعمیرات سونی تلاش متخصصین بر تعمیر دستگاه می باشد تا مشتری هزینه ی کمتری متحمل شود. اگر از این طریق مشکل دستگاه برطرف نشد با جایگزین کردن قطعه با  قطعه ی اصلی، دستگاه را به مشتری تحویل خواهند داد. پس از تعمیر کالا در نمایندگی سونی، محصول مورد نظر توسط کادر فنی تست نهایی شده و به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیرگاه مجاز سونی

تعمیرگاه مجاز سونی با ارئه ی کامل ترین خدمات، نوید تعمیراتی تخصصی و بدون بازگشت را به کاربران گرامی می دهد. برای اطمینان از تمامی جوانب این کار، بهتر است کاربران محصولات سونی پیش از اقدام به تعمیر هر یک از محصولات در مراکز گوناگون، ابتدا از مجاز بودن واحد مورد نظر اطمینان حاصل نمایند. چرا که این دستگاه ها از ظرافت بالایی برخوردار هستند و کوچکترین خطایی سبب از دست رفتن کامل دستگاه خواهد شد.

قیمت های اعلام شده در مراکز نامعتبر به هیچ عنوان مورد نظارت قرار نمی گیرد و خدماتی که به شما ارئه می گردد دارای گارانتی نمی باشند. قطعه ی مورد استفاده فیک می باشد و پس از استفاده کوتاهی بازهم از کار خواهد افتاد. به منظور پیشگیری از چنین رویدادهایی، بهتر است در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی، دستگاهِ خود را جهت تعمیر به تعمیرگاه مجاز سونی بسپارید.

برخی از خدمات مرکز تعمیرات سونی

  • مشاوره پیش از تعمیرات سونی
  • تعمیر انواع مدل های موبایل سونی
  • تعمیر انواع مدل های تبلت سونی
  • تعویض قطعات با قطعه اورجینال و با کیفیت
  • گارانتی پس از تعمیر محصولات سونی
  • خدمات تحویل در محل موبایل و تبلت سونی
  • مشاوره جهت خرید و یا تعمیر هر یک از محصولات سونی
  • دیگر خدمات مربوط به تعمیر موبایل و تبلت سونی

نمایندگی سونی و واحدهای تعمیرات سونی

نمایندگی سونی به عنوان نمایندگی رسمی این کمپانی در ایران، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مربوط به این برند با جدیدترین متد روز دنیا می باشد. کاربران این محصولات، برای صرفه جویی در زمان و هزینه ی خود برای رفع مشکلات پیش آمده در دستگاهشان می توانند به واحدهای تعمیرات سونی در این نمایندگی مراجعه نمایند. تمامی خدمات ارائه شده در این واحد براساس اصول جهان برند سونی می باشد.

گارانتی خدمات ما چه در زمینه ی فروش و چه در زمینه ی تعمیر کالاها این اطمینان را برای مراجعه کنندگان ایجاد می نماید که تمامی خدمات و قطعات اورجینال بوده و دقیقا منطبق با کیفیت اولیه ی دستگاه می باشد. هم چنین هزینه های اعلام شده در نمایندگی تعمیر موبایل سونی به مشتریان همان قیمت های مصوب می باشد و هیچگونه هزینه ی اضافی دریافت نمی شود.