نمایندگی سونی

نمایندگی سونی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه خدمات ترمیم و بازیابی محصولات سونی میپردازد .مدیریت این مرکز، همواره رضایت و احترام به حقوق مشتری را به عنوان مهمترین هدف برای خود وپرسنل تعیین کرده است. به جرات می توان گفت ، همین امر باعث پیشرفت نمایندگی سونی در بین سایرین می باشد. مرکز تعمیرات سونی با بهره گیری از کارشناسان متخصص و تجهیزات پیشرفته و به روز به فعالیت میپردازد .

بدیهی است از این طریق سعی داریم به ارائه خدماتی در شان شما عزیزان بپردازیم .مهندسین نمایندگی سونی درصورت نیاز به تعویض قطعه ، از قطعه جایگزین اورجینال (اصل) استفاده میکنند .تا بتوانند برای کاربران خود آسودگی خاطر ایجاد نمایند. کاربران با تعمیر کالای خود توسط کارشناسان این مجموعه شاهد کارایی بیشتر آن خواهند بود.

ضمنا کارشناسان ما پس از تعمیر قطعه معیوب ، به بررسی سایر قسمتها و حل ایرادهای ریز و درشتی که ممکن است در دستگاه وجود داشته باشد ( اما مشتری متوجه آن نشده باشد ) مبادرت می ورزند. در واقع  نمایندگی سونی با ارائه تمامی خدمات تعمیر و تعویض توسط مجموعه ای متخصص ، سعی در افزایش رضایت کاربران خود دارد.

نمایندگی سونی

مشخصات نمایندگی سونی

نمایندگی سونی با بکارگیری دو عنصر تجهیزات پیشرفته و مهندسین مجرب به فعالیت میپردازد. کارشناسان این مرکز پس از پشت سر گذشتن آزمونهای متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند. این افراد با شرکت در دوره های آموزشی معتبر در داخل و خارج از کشور صاحب دانشی به روز گشته اند. به همین دلیل میتوانید تعمیر دستگاهی که سایر مراکز از انجام آن ناتوانند را به ما بسپارید. مدیریت نمایندگی سونی با ورود ابزارآلات مدرن به کشور سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد .

به همین دلیل کیفیت خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سونی منحصربفرد میباشد. امید است بتوانیم با ارائه خدمات ریکاوری در شان شما عزیزان موجبات رضایت هرچه بیشترتان را فراهم آوریم . با کلیک روی لینک مشخصات نمایندگی سونی میتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست اورید.

خدمات نمایندگی سونی

 • تعمیر عدم کارکرد دوربین، مموری کارت و ویبره گوشی و تبلت .
 • رفع ایراد عدم کارکرد تاچ و ال سی دی موبایل و تبلت در نمایندگی سونی 
 • ریکاوری عدم کارکرد بلوتوث (آی سی بلوتوث تبلت).
 • رفع عدم کارکرد USB و ایرادات مرتبط به کانکتور شارژ تبلت.
 • تعویض سوکت های پلاستیکی از روی برد گوشی در نمایندگی سونی 
 • تعویض میکروفن، کپسول،اسپیکر و… گوشی و تبلت.
 • تعمیرات محصولات سونی .
 • مشاوره و پشتیبانی محصولات سونی.
 • آموزش تعمیر دستگاههای سونی.
 • عیب یابی کلی موبایل در نمایندگی سونی .
 • رفع ایراد کلی موبایل.
 • عیب یابی کامل تبلت.
 • حل مشکلات تبلت در نمایندگی سونی .
 • حل مشکل اتصالی و اتصال کوتاه روی برد تبلت .

واحدهای تعمیرات سونی

مدیریت نمایندگی سونی واحدهای تعمیر سونی را به صورت تفکیک شده راه اندازی کرده است . به عنوان مثال کاربران برای رفع ایراد لپتاپ خود باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند . کارگاههای فنی این مرکز به ابزارآلات تعمیر درجه یک تجهیز شده است . تعمیرکاران با بکارگیری مدرنترین ابزارآلات و تکیه بر مهارت خویش به تعمیر دستگاه کاربران میپردازند . مهندسین نمایندگی سونی ابتدا به انالیز دستگاه مبادرت می ورزند . سپس بهترین گزینه برای رفع ایراد را انتخاب میکنند .

بدیهی است از این طریق احتمال بروز خطا حین تعمیر به صفر میرسد .نمایندگی تعمیرات موبایل سونی ،  تعمیرات در این مرکز به دو شکل انجام میشود . تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری . این تعمیرات به صورت حرفه ای زیرنظر اساتید مجرب و خبره انجام میگردد . چنانچه کاربران محترم مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه واحدهای تعمیرات سونی هستند ، میتوانند به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردند .

اخبار، سوالات متداول و مقالات نمایندگی سونی

پرسنل متبحر نمایندگی سونی بخش اخبار را در سایت طراحی کرده اند . کاربران با مطالعه این خبرها میتوانند اطلاعات تخصصی خود را به روز نمایند . ضمنا منابع دربرگیرنده خبرهای مذکور به تایید مراکز معتبر علمی رسیده است . از این رو میتوانید با اطمینان خاطر به مطالعه بپردازید . با کلیک روی لینک اخبار شرکت سونی میتوانید وارد بخش مذکور گردید .

کارشناسان نمایندگی سونی متداولترین سوالات تعمیر سونی را از قبل پاسخ داده اند . کاربران با مطالعه این بخش میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند . مرکز تعمیرات سونی در راستای تحقق هدف کسب رضایت و خشنودی کاربران شرایطی را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند انتقادات ، پیشنهادات و سوالات تخصصی خود را در رابطه با محصولات سونی با کادرفنی مجموعه مطرح نمایند . با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات سونی میتوانید وارد بخش مذکور گردید .

مدیریت نمایندگی سونی جمعی از کارشناسان را ملزم به ارائه مقالاتی عمومی و تخصصی کرده است . کارشناسان مجرب ما با تکیه بر دانش خود و با تسلط بر تکنولوژی مفیدترین مقالات را گرداوری کرده اند . این مقاله ها پس از ویرایش و حصول اطمینان از موثق بودن منبع دراختیار شما قرار میگیرند. با مراجعه به لینک مقالات نمایندگی مجاز سونی میتوانید مقاله موردنظرتان را مطالعه نمایید .

محصولات سونی

نمایندگی سونی به معرفی محصولات سونی نیزمیپردازد . این محصولات عبارتند از : لوازم خانگی الکترونیکی ، نیم رساناها ، رسانه های گروهی ، سرگرمیهای الکترونیکی ، سخت افزر کامپیوتر و بازیهای ویدئویی . سونی یک شرکت خوشه‌ ای ژاپنی و چندملیتی است. دفتر مرکزی آن در شهر میناتو، توکیو قرار دارد. فعالیتهای این شرکت، عمدتا بر ارائه خدمات رسانه ‌ای، سرگرمی، بازیهای رایانه ‌ای، لوازم الکترونیکی خانگی و خدمات مالی متمرکز میباشد.

در حال حاضر شرکت سونی به‌ عنوان بزرگترین تولیدکننده وسایل الکترونیکی و تجهیزات پیشرفته الکترونیکی در جهان، شناخته میشود. همچنین همراه با سامسونگ و ال ‌جی، جزء سه تولیدکننده برتر تلویزیون در جهان به ‌شمار می ‌آید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران در جهت کسب رضایت مشتری ، تیمی متشکل از افراد متبحر و مجرب تشکیل داده است . زیرمجموعه ی این نمایندگی افراد متخصص و ماهری هستند که دوره های آموزشی مختلفی را در داخل و خارج از کشور گذرانده اند .  مدیریت مرکز سخت افزار ایران به صورت کاملا سخت گیرانه بر نحوه عملکرد پرسنل نظارت دارد . این مرکز با استفاده از آخرین متد روز به تعمیر دستگاه معیوب کاربران می پردازد . همین امر موجب گشته مرکز سخت افزار ایران در حیطه فعالیتی خود به جایگاه چشمگیری دست پیدا کند .

مدیریت نمایندگی سونی همواره بر اصل احترام به حقوق مشتری تاکید می نماید . لذا کسب رضایت کاربر را به عنوان مهمترین هدف برای خود و کادر فنی تعیین کرده است . درواقع دلیل توفیق این مرکز نسبت به سایر نمایندگی ها ، ارائه محصولات با کیفیت برای فروش به همراه کلیه خدمات پس از فروش میباشد . مدیریت مرکز سخت افزار ایران کارگاه های تعمیراتی را به ابزارآلات درجه یک تجهیز کرده است . در نهایت باید به این مطلب اشاره کنیم که کاربران با آسودگی خاطر میتوانند دستگاه خود را برای تعمیر به این نمایندگی بسپارند .

نمایندگی اپل / نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی لنوو / نمایندگی مجاز سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو / نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های ادارینمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت

نمایندگی رسمی ایسوس /نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی  / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوونمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو / نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =