بازیابی پیامک

حذف پیامک ها به صورت ناگهانی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه می شوند. در صورت بروز این مشکل اصلا نگران نباشید. با پیشرفت هر روزه ی تکنولوژی امکان برگرداندن  پیام های از دست رفته ی شما وجود دارد. در صورتی که شما یکی کاربر گوشی اندروید هستید می توانید از بازیابی پیامک های خود اطمینان داشته باشید. 

به یاد داشته باشید ذخیره نکردن اطلاعات جدید روی گوشی تاثیر بسزایی در امکان بازیابی پیام ها دارد. به عبارتی در صورتی که اطلاعات جدید بر روی گوشی ذخیره نکنید شانس شما برای دسترسی مجدد به پیام های حذف شده بیشتر خواهد شد. در ادامه به بررسی روش هایی برای بازیابی پیامک می پردازیم. همراه ما باشید.

بازیابی پیامک

نقش نرم افزار ها در بازیابی پیامک

همان طور که می دانید امروزه نرم افزار های بسیاری به جهت بازیابی پیامک و به طور کلی بازیابی اطلاعات از دست رفته ساخته شده و در وبسایت های گوناگون قابل دسترسی هستند. استفاده از این نرم افزار ها در مواردی محدود امکان پذیر است به عبارت بهتر نرم افزار های بازیابی اطلاعات تمامی موارد دلخواه شما را بازیابی نمی کنند بلکه به صورت رندم اطلاعات بازیابی می شوند. 

در نتیجه استفاده از نرم افزار تاثیری در روند بازیابی پیامک ندارد. همچنین امنیت اطلاعات شما با استفاده از نرم افزار های بازیابی اطلاعات تضمین نمی شود. عدم بازیابی پیامک و اطلاعات به صورت کامل توسط نرم افزار های موجود یکی از نقاط ضعف آن ها به شمار می رود. با این وجود باز هم برای ریکاوری پیامک های خود نگران نباشید. شما می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات گوشی تمامی اطلاعات از دست رفته خود از جمله پیامک ها را بازیابی کنید.

برای پیشگیری از تکرار مشکل چه کار کنیم؟

برای پیشگیری از بروز مشکلی چون حذف ناگهانی پیامک ها بهتر است از نرم افزار های SMS Backup & Restore استفاده کنید. پشتیبان گیری های پی در پی به شما کمک می کند تا در صورت پاک شدن پیامک ها مجددا بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید. برنامه های مرتبط با بک آپ اس ام اس معمولا دارای تنظیمات مشخصی هستند به طور یکه کاربران می توانند انتخاب کنند مثلا هر هفته و یا هر ماه یک بک آپ کامل از پیامک هایشان گرفته شود . این امکان حتی به صورت روزانه نیز وجود دارد. با ثبت این تنظیمات شما به راحتی به تمامی پیامک های حذف شده ی خود دسترسی خواهید داشت.

بازیابی پیامک در نمایندگی تعمیر موبایل

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل بازیابی پیامک می باشد. این سرویس در نمایندگی رسمی موبایل با دسترسی به مدرن ترین دستگاه ها و ابزار انجام می شود .مهندسان و متخصصان حاضر در واحد تعمیر موبایل به دلیل آگاهی از ترفند های تعمیراتی به راحتی و در کمترین زمان فرایند بازیابی پیامک را انجام می دهند. 

دسترسی این واحد به بهترین تجهیزات مرتبط با بازیابی پیامک سبب شده تا این فرآیند به سرعت و دقت انجام شود. به یاد داشته باشید نرم افزار ها تنها قادر به بازیابی بخشی از پیامک ها هستند در حالی که با مراجعه به واحد تعمیر موبایل امکان ریکاوری کامل پیامک ها وجود  دارد. . همچنین حفاظت از تمامی اطلاعات موجود در گوشی شما در نمایندگی تعمیر موبایل تضمین خواهد شد.

نمایندگی تعمیر موبایل

نمایندگی تعمیر موبایل انواع گوناگون گوشی های هوشمند را به صورت اورجینال به فروش می رساند. برند های معتبری چون  اپل، ال جی ، سونی، سامسونگ، بلک بری، موتورولا، نوکیا و … در این نمایندگی به فروش می رسند. کلیه مدل های مختلف گوشی موبایل در نمایندگی تعمیرات موبایل همراه  با ضمانت نامه ی معتبر عرضه می شوند. تعمیرات موبایل از دیگر خدماتی است که صورت تخصصی در نمایندگی موبایل ارائه می شود. 

انواع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های موبایل در واحد تعمیر موبایل توسط مهندسان و کارشناسان زبده انجام می شود. تعویض قطعات آسیب دیده ی موبایل و جای گذاری آن ها با مدل های اورجینال از دیگر خدماتی است که در نمایندگی موبایل ارائه می شود. کادر فنی این مجموعه به دلیل آشنایی کامل با قطعات و نحوه ی عملکرد آن ها انواع عیوب دستگاه را در مدت زمانی کوتاه برطرف می کنند. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل برای مشتریان تضمین می شود.