انفجار آیفون ۸ پلاس در زمان شارژ

انفجار آیفون 8 پلاس در زمان شارژ ، کاربران  گوشی جدید اپل را شگفت زده کرد.  خبرها حاکی از این است که یک زن تایوانی در هنگام شارژ گوشی آیفون۸ پلاس با مشکل انفجار موبایل مواجه شده است. این  دومین گزارش منفی  پس از معرفی و عرضه ی این گوشی می باشد .  اولین خبرها حاکی از مشکلات مربوط به نویز در هنگام مکالمه بود که کمپانی اپل اعلام کرد این مشکل با به روز رسانی نرم افزاری حل خواهد شد.

اما آنچه امروز طرفداران  گوشی های اپل را نگران کرده است ، انفجار آیفون ۸ پلاس در تایوان می باشد. این حادثه یاد آور مشکلاتی است که در سال ۲۰۱۷ برای فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ به وجود آمده بود. در قسمت بعد به بررسی جزییات خبر می پردازیم.

شرح خبر انفجار آیفون 8 پلاس در زمان شارژ در تایوان

انفجار آیفون ۸ پلاس در تایوان بدین شرح است که ، خانم wu  یک آیفون ۸ پلاس  ۶۴ گیکابایتی به رنگ طلایی خریداری کرده بود . این گوشی به مدت شش روز بدون هیچ مشکلی کار می کرد . تا این که روز ششم زمانی که باتری دستگاه ۷۰ درصد شارژ داشت او اقدام به شارژ دوباره آن با شارژر و کابل اصلی نمود .  پس از مدتی کوتاه یعنی  ۳ دقیقه دستگاه منفجر شد. شدت انفجار به حدی بوده که پنل نمایشگر از بدنه جدا شد. گوشی مذکور جهت انجام بررسی های لازم به کارخانه ارسال شده است.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل جهت تعمیر محصولات مختلف این کمپانی ، واحدهای مجزا را راه اندازی و سازمان دهی نموده است. در هر واحد متخصصین و مهندسان محصول مورد نظر مشغول به فعالیت هستند. همچنین تجهیزات و امکانات لازم برای هر واحد تعمیراتی فراهم گشته است. جهت آشنایی با خدمات هرواحد تعمیراتی می توانید به واحد مربوط مراجعه نمایید. این مرکز علاوه بر تعمیر ، خدمات فروش و آموزش تعمیرات اپل را به کاربران ارائه می نماید. مرکز تعمیرات موبایل اپل با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان، قادر به تعمیر و بازیابی تمامی قطعات سخت‌افزاری و اختلالات نرم‌افزاری محصولات این شرکت می‌باشد.

صرفه‌جویی در زمان ، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند، از جمله مزیت های نمایندگی اپل نسبت به سایر مراکز تعمیراتی می باشد. جهت مطالعه ی خدمات هرواحد روی لینک مورد نظر کلیک کنید.