آموزش تعمیر تبلت سونی

آموزش تعمیر تبلت سونی نیاز به گواهی نامه های معتبر بین المللی دارد.  کارشناسانی باید به آموزش تعمیر تبلت سونی بپردازند که علاوه بر تجربه ی فراوان در زمینه ی قطعات و عملکرد آن ها همچنین ارتباط نرم افزاری وسخت افزاری اجزای تبلت آگاهی تمام داشته و توانسته باشد کار تعمیر تبلت سونی را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت ارائه داده باشد.

نمایندگی تعمیر تبلت سونی تیم حرفه ای تعمیرات خود را از میان بهترین های ایران گرد آورده است. این تیم علاوه بر آموزش های سالانه ای که بر اساس متدهای استاندارد جهانی در زمینه ی تعمیر تبلت می بینند گواهی نامه های آموزش را نیز باتلاش های شبانه روزی دریافت کرده اند.

آموزش تعمیر تبلت سونی در تهران

یکی از مهم ترین واحد های آموزش در نمایندگی سونی در تهران، به نمایندگی آموزش تعمیر تبلت سونی اختصاص دارد. ساکنین استان تهران می توانند با مراجعه به این مرکز و شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات تمام نکات مهم در خصوص تعمیر تبلت را فر گیرند. از ویژگی های منحصر به فرد این مرکز می توان به کارگاه های مجهز، همکاری با برترین اساتید حوزه تعمیر تبلت، آموزش بهترین و جدیدترین متدهای تعمیر، تدریس حرفه ای روش های عیب یابی، استفاده از استانداردهای جهانی در حوزه تعمیر و … است.

ساکنین محترم استان تهران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری دوره های آموزش تعمیر تبلت سونی در تهران از طریق راه های ذکر شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان نمایندگی سونی تماس حاصل کنند.

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که اکثر کاربران تنها بخاطر آن یک تبلت می‌خرند دوربین این دستگاه است. بنابراین خرابی دوربین تبلت می‌تواند تاثیر زیادی در بلا استفاده شدن این دستگاه داشته باشد. از آن جایی که برخی مواقع عوامل نرم‌افزاری موجب از کار افتادن دوربین تبلت سونی می‌شوند و گاهی اوقات هم عوامل فیزیکی و سخت‌افزاری؛ عیب‌یابی اصولی این دستگاه برای پیدا کردن مشکل دقیق دوربین آن اهمیت بسیار زیادی دارد. پس از آن نیز تعمیر یا تعویض درست دوربین تبلت اهمیت بسزایی دارد.

نمایندگی رسمی تبلت سونی با برخوردار بودن از اساتید خبره و متخصص، عیب‌یابی اصولی این دستگاه و همچنین تعمیرات آن را با کیفیت بسیار بالا در دوره‌های آموزشی نمایندگی تعمیرات تبلت سونی ارائه می‌دهد. پس از دوره آموزشی تعمیر تبلت سونی در این مرکز  یکی از صدها کاری که به صورت حرفه‌ای می‌توانید آن را انجام دهید عیب‌یابی دوربین تبلت سونی و تعمیرات تخصصی آن با سرعت و کیفیت بالا می‌باشد.

CPU به عنوان پردازنده تبلت، پردازش تمامی عملیات‌هایی که در این دستگاه انجام می‌شود را برعهده دارد. این قطعه نیز به گرمای زیاد، فشار و ضربه حساس است و درصورتی که دچار مشکل شود کل تبلت متوقف شده و حتی خاموش می‌شود. یکی از سرفصل‌های ویژه‌ای که در دوره‌های آموزشی تعمیر تبلت سونی که در نمایندگی تعمیرات تبلت سونی در نظر گرفته می‌شود، عیب‌یابی صحیح و اصولی و همچنین تعمیرات حرفه‌ای CPU یا پردازنده تبلت است. بنابراین شما با شرکت در دوره آموزشی نمایندگی تعمیرات تبلت سونی به راحتی می‌توانید یکی از مهم‌ترین بخش‌های تبلت را عیب‌یابی و تعمیر کنید. 

از آن جایی که ال سی دی در هر دیوایسی به ویژه موبایل، تبلت و لپ تاپ اولین جایی است که در اثر فشار و ضربه دچار آسیب‌دیدگی می‌شود اکثر کاربرانی که به نمایندگی تعمیرات تبلت سونی مراجعه می‌کنند با مشکل آسیب‌دیدگی و شکستگی ال سی دی این دستگاه مواجه شده‌اند. گاهی اوقات ضربه‌ای که به ال سی دی تبلت وارد می‌شود زیاد نیست و تنها موجب شکستگی لایه شیشه‌ای روی تاچ و ال سی دی (گلس) که توسط خود شرکت بر روی این مجموعه زده شده است، می‌شود اما گاهی اوقات هم موجب آسیب‌دیدگی تاچ و ال سی دی می‌شود.

در حالت اول نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی نیست و تنها با تعویض لایه شیشه‌ای محافظ، مشکل دستگاه حل می‌شود اما در حالت دوم باید تاچ و ال سی دی را تعویض کرد. تشخیص اینکه تاچ و ال سی دی تبلت آسیب دیده است یا خیر؟ به عیب‌یابی صحیح و اصولی این دستگاه بستگی دارد. اساتید نمایندگی رسمی تبلت سونی تمامی تلاش خود را می‌کنند که در دوره‌های آموزشی تعمیر تبلت سونی عیب‌یابی اصولی این دستگاه و تعمیرات حرفه‌ای آن را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهند. بنابراین با شرکت در دوره‌های آموزشی این مجموعه می‌توانید به راحتی ال سی دی تبلت سونی را عیب‌یابی و تعویض کنید. 

هر آنچه که کاربر بر روی تبلت خود ذخیره می‌کند در هارد آن قرار می‌گیرد از این‌رو هارد تبلت از این نظر که نگهدارنده تمامی اطلاعات کاربر است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. گاهی اوقات وارد شدن ضربه به تبلت موجب آسیب‌دیدگی هارد آن می‌شود. گاهی اوقات هم حرارت شدید، آبخوردگی و عوامل نرم‌افزاری به هارد این دستگاه آسیب وارد می‌کنند و درنهایت کاربر مجبور می‌شود که تبلت خود را برای تعمیرات به یک مرکز تعمیراتی بسپارد. اما هر مرکزی نمی‌تواند هارد تبلت را تعمیر کرده و اطلاعات آن را بازیابی کند.

برخی از تعمیرکاران به دلیل نداشتن مهارت و تجربه زیاد نه تنها نمی‌توانند هارد تبلت را تعمیر کنند بلکه موجب خرابی بیشتر آن و حتی پاک شدن تمام اطلاعات کاربر از روی آن می‌شوند. در دوره‌های آموزشی نمایندگی تبلت سونی، نحوه عیب‌یابی و تعمیرات اصولی هارد بدون اینکه آسیب بیشتری به هارد و اطلاعات کاربر وارد شود، آموزش داده می‌شود. با این وجود می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی نمایندگی رسمی تبلت سونی نحوه اصولی بازیابی اطلاعات هارد و همچنین تعمیر آن را به صورت حرفه‌ای بیاموزید.

روش آموزش تعمیر تبلت سونی

نمایندگی تعمیر تبلت سونی به صورت تخصصی کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی را در دو سطح ابتدایی و تخصصی برگزار می کند. سطح ابتدایی این کلاس ها برای آشنایی با ویژگی های نرم افزاری وسخت افزاری تبلت سونی هم چنین شناخت قطعات، برگزار می شود. در سطح تخصصی آموزش های کاملا حرفه ای در زمینه ی شناخت قطعات و ارتباط سخت افزاری و نرم افزاری آن ها با هم، شناخت برد، طریقه ی باز کردن صحیح دستگاه، آنالیز مدار تبلت، نقشه خوانی تبلت، عیب یابی تبلت های خاموش و ضربه دیده، سرویس کامل تبلت سونی، عیب یابی درست، تعمیر انواع قطعات، طریقه ی تعویض، شناخت مدرن ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر و طریقه ی استفاده از آن ها به خوبی به کار آموزان آموزش داده خواهد شد.

به این طریق کارآموزان می توانند با شرکت در این کلاس ها، آموزش تعمیر تبلت سونی را به صورت تخصصی بیاموزند و در کلاس های عملی به کار ببندند. کلاس های عملی آموزش تعمیر تبلت سونی و استفاده از انواع تبلت سونی برای آموختن روند تعمیرات و تعویض قطعات، موجب شده است تا تمام اصول تئوری و آموختنی به عنوان ملکه ی ذهن در خاطر کارآموزان بماند.

سرفصل های آموزشی

 • طریقه تعمیر قسمت سیم کارت تبلت های حرفه ای در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • آشنایی با جست و جوی پیچ ها در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • شناخت کامل قطعات در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • شناخت کامل مادر برد در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • تعمیرات تخصصی و عیب یابی بورد تبلت های مختلف در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • خرابی و عیب یابی قطعات جانبی همراه برد تبلتشامل وایرلس، بلوتوث، ورودی و خروجی ها، کارت حافظه و طریقه رفع عیب هر کدام از آنهاآشنایی با تعمیر قسمت GSM و طریقه ارتباط آن با بقیه اجزای بورد در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • آموزش رفع انواع عیوب صفحه نمایش و تاچ پد در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • رفع عیب قسمت شارژ و باتری تبلت در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • آموزش ریبال و تعویض پردازنده گرافیکی تبلت ها در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی
 • پروگرام کردن آی سی های تبلت در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی

 • آشنایی با مشخصات فنی در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی با مشخصات ظاهری در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی، تعمیر و تعویض دوربین در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی، تعمیر و تعویض میکروفون در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی، تعمیر و تعویض اسپیکر در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی و تعمی و تعویض ال سی دی در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی، تعمیر و تعویض باتری در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • آشنایی، تعمیر و تعویض چیپست در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • شناخت پورت های ورودی و خروجی در کلاس های آموزش تعمیر تبلت
 • برنامه ریزی تبلت ها، طریقه ریختن نرم افزار عمومی و بازی، بایوس، سیستم عامل در کلاس های آموزش تعمیر تبلت سونی

نمایندگی تعمیر تبلت سونی

 نمایندگی تعمیر تبلت سونی از دیرباز به عنوان بهترین مرکز تعمیراتی در میان همصنفان خود شناخته شده است. در این مرکز علاوه بر فروش مدرن ترین انواع تبلت سونی، مشاوره های رایگان در زمینه ی خرید و نحوه ی تعمیرات نیز ارائه می شود تا مشتری کاملا در جریان امور و ریزه کاری های آن قرار گیرد و با دیدی باز تصمیم خود را نهایی سازد. واحد تعمیرات این مرکز به صورت شبانه روز در حال به روز کردن اطلاعات و دستگاه های تعمیر و عیب یابی خود می باشد تا بتواند در هر زمان و مکانی نیازهای مردم را بر طرف کند.

در این نمایندگی علاوه بر گارانتی های معتبر فروش و تعمیرات خدمات پس از فروش نیز ارائه می شود. اگر تبلت سونی شما نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشت هیچ کجا امن تر و تخصصی تر از نمایندگی تعمیر تبلت سونی نیست. ما بهترین ها را اینجا گرد آورده ایم تا شما با آسودگی خیال به استفاده ی دوباره از دستگاهتان بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =