نمایندگی شیائومی

نمایندگی شیائومی شما را به یک محیط تخصصی دعوت می کند تا نمایی نوین و متفاوت از خدمات تعمیر موبایل را در آن شاهد باشید. شعار ما مشتری مداری است اما آنچه در این مجموعه اجرا می شود، فراتر از یک شعار است. اصول و قواعد مشتری مداری در نمایندگی موبایل شیائومی به صورت حقیقی اجرا می شوند و تلاش تمامی پرسنل، جلب رضایت مشتریان است.

واحدهای تعمیر موبایل به پیشرفته ترین تکنولوژی های این حوزه مجهز شده اند تا فرایند تعمیر موبایل مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شود. در ادامه این مطلب، شما را با چگونگی خدمات رسانی نمایندگی شیائومی در مرکز سخت افزار ایران آشنا می کنیم تا در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر موبایل، مسیر راحت تری پیش روی شما باشد.

نمایندگی شیائومی

نمایندگی شیائومی در تهران

با بیشتر شدن کاربران ایرانی محصولات شیائومی ، وجود مرکز نمایندگی در تهران به امری ضروری بدل شد. چرا که هر روزه به تعداد مراکز نامعتبر، اضافه میشد. نمایندگی شیائومی در تهران ، قادر به ارائه ی تمامی خدمات پشتیبانی مرتبط با انواع محصولات شیائومی است. این خدمات شامل تمامی مراحل بازیابی و تعمیر و ترمیم میشود. این مجموعه به لطف برخورداری از جامع ترین آرشیو قطعات و لوازم جانبی برند شیائومی، قادراست تمامی خدمات تعمیر را با بالا ترین کیفیت در اختیار شهروندان عزیز تهرانی قرار دهد. یکی از خدمات بسیار کارآمد نمایندگی شیائومی در تهران ارائه ی سرویس های پشتیبانی در محل است.

بهره مندی از این سرویس کاربران بسیاری را از سختی های حمل و انتقال دستگاه و پرداخت هزینه ی بیشتر، آسوده ساخته است. طریقه ی استفاده از این سرویس ها به گونه ایست که با برقراری اولین تماس کاربر به شعب نمایندگی شیائومی در تهران ، کارشناسان و متخصصان مربوطه برای شناسایی و تشخیص مشکل و پس از آن تعمیر، به محل مورد نظر مراجعه میکنند. از ویژگی های مثبتی که نمایندگی شیائومی را به یکی از معتبر ترین مراکز ارائه ی سرویس های پشتیانی بدل ساخته، رسیدگی به مشکلات این محصولات در اسرع وقت هست.

نمایندگی شیائومی در تهران

نمایندگی شیائومی در کرج

از دیگر واحد های فعال نمایندگی محصولات شیائومی ، واحد کرج است. این واحد با همکاری کارشناسان زبده ی فروش و تعمیر آماده ی خدمت رسانی به کاربران و مشتریان عزیز کرجی است. واحد فروش نمایندگی شیائومی در کرج با دراختیار داشتن فروشگاه های معتبر، قادر است هر گونه نیاز متقاضیان را در خصوص تهیه ی هر یک از محصولات برند شیائومی را پاسخگو باشد.

نمایندگی تعمیرات شیائومی در کرج نیز آماده ی سرویس دهی در تمام زمینه های تعمیر و ترمیم این محصولات ، است. از آن جا که تعمیر محصولات شیائومی نیازمند تخصص و مهارت ویژه است، توصیه میشود این امر را به هیچ عنوان به مراکز بی اعتبار واگذار نکنید. چرا که ممکن است تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.

نمایندگی شیائومی در کرج

نمایندگی شیائومی در شهرستان ها

نمایندگی شیائومی در شهرستان ها نیز با هدف کمک رسانی و ارائه ی سرویس های فروش و پس از فروش احداث گردیده. همچنین امکان ارسال محصولات از این طریق به نمایندگی مرکزی تهران نیز فراهم شده. در چنین صورتی کاربران میتوانند از امکانات ویژه ی نمایندگی مرکزی درزمینه ی تعمیر و فروش نیز بهره ببرند.

تمامی این خدمات با ضمانت نامه های معتبر و مدت دار در اختیار کاربران عزیز شهرستانی قرار میگیرد. خدمات و سرویس های پشتیبانی نمایندگی شیائومی در شهرستان ها، شامل تمامی محصولات این کمپانی نام آشنا، اعم از گوشی های موبایل و تبلت ها و وسایل جانبی آن میشود. این مجموعه ی بزرگ، با تکیه بر علم و دانش بالایی که در تمام سال های فعالیت خود کسب کرده است، قادر به تشخیص صحیح تمامی اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این محصولات و ترمیم و بازیابی آن ها هست.

نمایندگی شیائومی در شهرستان ها

خدمات نمایندگی شیائومی

نمایندگی شیائومی مرکز سخت افزار ایران به عنوان یکی از معتبر ترین ارائه دهنگان خدمات فروش و تعمیر تولیدات این برند، خود را مکلف به جلب رضایت مشتریان می داند. در همین راستا این مجموعه خدمات گسترده ای را در زمینه تعمیرات تخصصی و فروش گوشی شائومی به متقاضیان ارائه می دهد.

فروش جدید ترین تولیدات شرکت شیائومی، تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی شیائومی، تعمیر برد گوشی، تعمیرات ال سی دی و تعویض این قطعه در صورت نیاز، تعویض گلس گوشی شیائومی، تعمیر و تعویض باتری، ترمیم رم، فلش نرم افزاری، تعمیر سوکت شارژ، تعمیر تخصصی شارژر، ترمیم اسپیکر، رفع مشکلات آنتن دهی، ترمیم دوربین، ویروس کشی و اقداماتی از این دست مهم ترین نمایندگی شیائومی به شمار می روند. برای این که مشتریان محترم از اصالت خدمات دریافتی اطمینان داشته باشند، کلیه سرویس های این مرکز با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه می شوند. به این ترتیب شما می توانید هرگونه مشکل احتمالی را در بازه زمانی یک ماهه از طریق نمایندگی مجاز شیائومی پیگیری کنید.

نحوه ی عملکرد نمایندگی شیائومی

نمایندگی رسمی شیائومی پروسه ی تخصصی تعمیرات محصولات شیائومی را با استفاده از دانش و تجربه ی بالای کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته انجام می دهد. عیب یابی صحیح نقش کلیدی در تعمیر سیستم های مدرن شیائومی ایفا می کند. در صورتی که دستگاه معیوب مورد نظر به درستی عیب یابی نشود، ممکن است هزینه های تعمیر چندین برابر شود و حتی خرابی به بخش های دیگر دستگاه سرایت کند. کارشناسان ارشد نمایندگی مجاز شیائومی با استفاده از ابزارآلات مدرن کاری به ریشه یابی و بررسی دقیق دستگاه های ساخت کمپانی شیائومی پرداخته و سیستم شما را مطابق با استانداردهای جهانی تعمیر خواهند کرد.

نکته ی دیگری که در اقدامات تعمیراتی دستگاه های معیوب شیائومی حائز اهمیت است، تعویض قطعات از کار افتاده با قطعه ی اورجینال مشابه می باشد. استفاده از قطعات تقلبی می تواند به طور کلی کارکرد دستگاه شما را مختل سازد. نمایندگی شیائومی به آرشیوی کامل از قطعات اورجینال مجهز بوده و شما را در مسیر رفع مشکلات ساختاری انواع محصولات این برند تولیدکننده ی با کیفیت یاری می نماید.

ویژگی های نمایندگی شیائومی

نمایندگی شیائومی ، بزرگ ترین اولویت فعالیت خود را کسب رضایت مشتریان و متقاضیان این مجموعه قرار داده است. این مرکز با تکیه بر اصول مشتری مداری، همواره در تکاپوی ارائه ی خدماتی به روز و مطابق با نیاز مراجعین بوده است. اما نیاز مشتریان نمایندگی شیائومی شامل چه مواردی میشود؟ با نظر به کسب سال ها تجربه و ارتباط با مشتریان، بر این باوریم که هزینه و وقت کاربران بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل، با همکاری کادر مجرب تعمیر و نظمی که در امور نمایندگی شیائومی، جریان دارد، قادریم در اسرع وقت به مشکلات جزیی و کلی محصولات شیائومی رسیدگی به عمل آوریم.

همچنین کیفیت تعمیر از مهم ترین مسائلی ست که نمایندگی شیائومی به صورت جدی به آن درایت ورزیده است. این امر نیز در گرو برخورداری از سطح بالای دانش و تجربه، در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات به روز و آرشیو جامعی از قطعات اصلی میباشد. با رعایت این اصول کلی، تعمیرات محصولات شیائومی به صورت جامع، در این مرکز به انجام میرسد. خوشبختانه این مرکز در تمام سال های فعالیت خود، موفق به کسب رضایت مشتریان بوده است. از دیگر ویژگی هایی که سبب کسب همواره ی این رضایت ارزشمند گردیده، ارائه ی ضمانت نامه های معتبر ومدت دار برای تمامی مراحل تعمیر در این مرکز است.

نمایندگی شیائومی در ایران

نمایندگی موبایل شیائومی

بسیاری از دارندگان گوشی های موبایل شیائومی، پس از مراجعه به نمایندگی موبایل شیائومی از مشکلاتی حکایت میکنند که بسیاری از آن ها، جزو خرابی های متداول محسوب میشود و جای نگرانی ندارد. به عنوان مثال، یکی از مشکلاتی که دارندگان گوشی های موبایل شیائومی از بروز آن ابراز ناراحتی میکنند، مشکل در شناسایی سیم کارت در دستگاه میباشد. این مشکل میتواند با نداشتن آنتن و یا خارج بودن از شبکه همراه باشد. از آن جا که برقراری تماس، اصلی ترین کارایی هر گوشی تلفن همراه میباشد، بروز مشکل در این قسمت، گوشی موبایل را تقریبا بلا استفاده میکند.

در مواقعی که گوشی تلفن همراه شیائومی شما، از دسترس خارج شد یا سرویس دهی نداشت، ابتدا توصیه میشود برخی از راهکار های ساده را بر روی آن پیاده کنید. اولین کاری که لازم است انجام دهید، خاموش کردن گوشی و سپس روشن کردن آن بعد از مدتی کوتاه است، اگر مشکل آنتن دهی همچنان به قوت خود بر جا ماند، گوشی را چند لحظه در حالت هواپیما قرار دهید و بعد از آن خارج کنید.

یکی دیگر از راه هایی که میتواند موثر باشد، خارج ساختن سیمکارت و دوباره قرار دادن آن در گوشی است. اگر همه ی این کارها را انجام دادید و سیم کارت شما همچنان ناشناخته ماند، لازم است با مراجعه به نمایندگی موبایل شیائومی، حل خرابی را به متخصص مربوطه بسپارید. این مشکل میتواند دلایل مختلفی از قبیل معیوب شدن قطعات برد داخلی و یا حتی اختلالات نرم افزاری داشته باشد که لازم است به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. این مشکل نیز، مانند سایر مشکلات، توسط کادر متخصص این مجموعه، در مدت کوتاهی پس از مراجعه، مرتفع میشود.

نمایندگی xiaomi

تعمیرات تخصصی گوشی های شیائومی

فعالیت اصلی ما در نمایندگی شیائومی، تعمیر گوشی های این برند است. گوشی های برند شیائومی هم همچون محصولات دیگر برندها ممکن است مشکلات عملکردی مختلفی داشته باشند. مثلا ممکن است گوشی روشن نشود، به صورت ناگهانی خاموش شود، لود نشود، شارژ نشود، بشکند و بسیاری مشکلات دیگر. در این شرایط باید گوشی توسط یک تعمیرکار مجرب و ماهر بررسی شود تا به صورت درست، عیب یابی و ترمیم شود.

یعنی باید برد، پاور، هارد، رم، باتری و … به خوبی بررسی شوند تا تکنسین قطعه آسیب دیده را به درستی شناسایی و تعمیر کند. حتی گاهی لازم است قطعاتی تعویض شوند یا تنظیمات خاصی انجام شود. تعمیرات تخصصی گوشی های شیائومی در نمایندگی مجاز شیائومی توسط حرفه ای ترین تکنسین ها انجام می شود. تیم تعمیرات این مرکز، گوشی را عیب یابی کرده و سپس بر اساس مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آن، اقدامات لازم را انجام می دهند. اقداماتی همچون تعمیر و تعویض قطعات، تعمیرات نرم افزاری، بازیابی اطلاعات و … .

سیستم کاری نمایندگی موبایل شیائومی

پروسه ی تخصصی تعمیر موبایل شیائومی زمانی موفق آمیز واقع شده و موجب بازیابی کارکرد اصلی دستگاه معیوب می شود که از دانش و تجربه ی چندین ساله ی تعمیرکاران زبده استفاده گردد. نمایندگی موبایل شیائومی با گردآوری کادری مجرب و متخصص از تکنسین ها و مهندسین با تجربه، تعمیر گوشی های هوشمند شیائومی را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهد. روند کاری تعمیر موبایل در این مرکز با مرحله ی مهم عیب یابی و بررسی کلی آغاز می شود، چراکه تشخیص نادرست می تواند عوارض غیرقابل جبران و هزینه های گزافی را به بار آورد.

کارشناسان ارشد نمایندگی رسمی موبایل شیائومی در ابتدا با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش به روز خود به بررسی دقیق دستگاه پرداخته و شما را از وضعیت اصلی موبایل مطلع می سازند. مرحله ی پس از عیب یابی، فرآیند های تعمیراتی پیشرفته می باشد که در نمایندگی مجاز موبایل شیائومی با استفاده از ابزارآلات مرتبط با دستگاه شکل گرفته و عملکرد موبایل معیوب بازیابی می شود. لازم به ذکر است که تمامی سرویس های تخصصی این مرکز با ضمانت نامه های کتبی معتبر ارائه خواهد شد.

نمایندگی موبایل شیائومی

مشکلات متداول گوشی های شیائومی

گوشی های هوشمند شیائومی، مانند بسیار از هم ردگان خود در تکنولوژی، ممکن است به دلایل متفاوتی و گاها نامشخصی، با مشکلات متداول سخت افزاری و نرم افزاری مواجه شوند که البته جای هیچ نگرانی ای ندارد و  کارشناسان و متخصصان دوره دیده ی مرکز نمایندگی شیائومی به خوبی قادر به شناسایی و رسیدگی سریع به آن ها میباشند. این مشکلات میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • مشکلات مربوط به دوربین گوشی
 • پر شدن حافظه ی گوشی های شیائومی
 • از کار افتادگی بر اثرب تماس مستقیم با آب
 • مشکل کند بودن و یا کم شدن سرعت گوشی
 • خالی شدن سریع شارژ باتری گوشی شیائومی
 • باز شدن خود به خود برنامه های گوشی شیائومی
 • شکستن و آسیب ال سی دی و گلس گوشی شیائومی
 • از کار افتادن اسپیکر و میکروفون ادر انواع مدل های گوشی شیائومی
 • ویروسی شدن گوشی
 • خراب شدن سوکت شارژ
 • مشکلات مربوط به رام شیائومی
 • عدم آنتن دهی و شناختن سیم کارت
 • از کار افتادن شاسی های غیر لمسی
 • آسیب قطعات داخلی گوشی شیائومی
 • داغ شدن بیش از حد گوشی های شیائومی

نمایندگی تعمیرات شیائومی پیشگام در تعمیر موبایل

 نمایندگی شیائومی، علاوه بر فروش محصولات شیائومی، توجه بسیاری را بر ارائه ی سرویس های پشتیبانی این محصولات معطوف ساخته است. این خدمات به طور ویژه گوشی های شیائومی را شامل میشود. سرویس های پشتیبانی محصولات شیائومی در نمایندگی تعمیرات شیائومی شامل هر دو گروه خرابی های نرم افزاری و سخت افزاری میشود که هر کدام از این گروه ها، مشکلات جزیی تری را در بر میگیرند. گوشی های شیائومی در عین تفاوت بسیارشان در نوع و ساختار کلی، ممکن است با مشکلات متعدد و حتی مشترکی روبرو شوند. این مشکلات ممکن است خرابی و شکستگی ال سی دی، عدم کارایی باتری، ناتوانی دستگاه در شناختن سیم کارت، خرابی اسپیکر و بلندگو، ناکارآمدی تاچ، مشکلات نرم افزاری و باز شدن خود به خودی اپلیکیشن ها و ویروسی شدن دستگاه و بسیاری از مشکلات دیگر باشد.

بسیاری از کاربران در مواقع بروز خرابی، ممکن است به دلیل ناآگاهی، به مراکز نامعتبر و فاقد استاندارد مراجعه کنند و مشکل گوشی موبایل شان، حل نشود و یا به بخش های دیگر دستگاه شان هم وارد شود. بر این باوریم، آگاهی کاربران محصولات شیائومی ، از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات شیائومی، میتواند بخش زیادی از این نگرانی و مشکلات را به خودی خود حل کند. به همین دلیل نمایندگی تعمیرات شیائومی ، بخشی از فعالیت خود را معطوف آگاهی بخشی کاربران ساخته است. لازم به ذکر است که این مرکز در شعب مختلف تهران و کرج، به صورت تمام وقت به فعالیت میپردازد.

نمایندگی تعمیرات شیائومی

محصولات شیائومی

کمپانی شیائومی بدون شک یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید محصولات الکترونیکی چینی است که رفته رفته به تنوع محصولات خود افزوده و با استقبال فراوانی از سوی کشورهای مختلف جهان همراه بوده است. این شرکت از ابتدای انتشار اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱ تا کنون سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است. در همین خصوص موفق ترین محصولات شیائومی را میتوان به گوشی های هوشمند این شرکت چینی اختصاص داد.

Xiaomi Mi 5X Phone، ، Xiaomi MI 5 ، Xiaomi Mi 4 Smartphone و … از پرفروش ترین گوشی های موبایل شیائومی است. این محصولات از کیفیت قابل توجهی در ساختار نرم افزاری و سخت افزاری خود برخوردارند. علاوه بر گوشی های موبایل، شیائومی تا کنون اقدام به احداث فروشگاه اختصاصی اپلیکیشن، پاور بانک و دوربین نیز نموده است.

تعمیر خرابی گوشی های شیائومی را به مرکز نمایندگی شیائومی بسپارید

همانطور که گفته شد، مشکلات و خرابی های گوشی های شیائومی، شاخه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی دارند و انجام تعمیر موبایل نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد که فقط از عهده ی متخصصان حاضر در نمایندگی شیائومی برمی آید. در همین راستا این مرکز با هدف ارائه ی تمامی سرویس های لازم برای تمامی مدل های اسمارت فون های شیائومی دایر گردیده و هر روز هفته، آماده ی کمک رسانی به کاربران عزیز میباشد.مرکز نمایندگی تعمیر شیائومی با برخورداری از مجهز ترین ابزار و وسایل و با همکاری متخصصان زبده و دوره دیده در امر تعمیر، قادر است، در سریع ترین زمان ممکن تمامی مشکلات و خرابی را شناسایی و علت یابی و در نهایت تعمیر و مرتفع سازد.

توصیه ی ما به شما این است که در مواقع بروز مشکل، از طریق راه های تماس ذکر شده با مشاوران مرکز نمایندگی شیائومی تماس حاصل کنید تا بهترین و مفید ترین راه حل را پیش روی شما عزیزان قرار دهند. همچنین لازم به ذکر است که در این مرکز اصل بر تعمیر استوار است و تعویض قطعه به عنوان اولویت نهایی در نظر گرفته میشود و در صورت معیوب شدن قطعات و نیاز به انجام تعویض، از قطعات اورجینال برند شیائومی استفاده میشود. تمامی خدمات ارائه شده از سوی این مرکز نمایندگی به صورت تضمینی و با بالا ترین کیفیت ممکن به کاربران عزیز ارائه میشود و مراجعه کننده میتواند همان موقع در جریان ریز به ریز هزینه های مصوب از سوی شرکت قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست