• خانه
  • اخبار
  • خبرهای خوش شیائومی از گوشی های هوشمند خورشیدی خود

خبرهای خوش شیائومی از گوشی های هوشمند خورشیدی خود

به‌ تازگی وب‌سایت LetsGoDigital پتنت طراحی جدیدی را از شیائومی کشف کرده که گوشی هوشمندی را با صفحه‌ خورشیدی یکپارچه نمایش میدهد. ساخت گوشی خورشیدی شیائومی اتفاق خوب و جالبی در عرصه ی تکنولوژی گوشی های موبایل محسوب میشود و خبر خوشی برای آن دسته از کاربرانیست که به واسطه ی شغل شان بیشتر وقت خود را در بیرون از منزل به سر میبرند. از آن جا که هنوز به اطلاعات جامع در این خصوص دسترسی نداریم تنها به اخبار درز کرده از وب‌سایت LetsGoDigital بسنده میکنیم.

از دیگر مسائلی که به آن پرداخته شده است، میتوان دستگاهی با طراحی تمام‌صفحه را دید که روزنه‌ ی مربوط به دوربین نیز در آن پیدا نیست؛ پس با توجه به سابقه ی شیائومی در این امر، انتظار می‌رود دوربین سلفی هم مثل حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر قرار گرفته باشد. در ادامه با نمایندگی تعمیرات موبایل همراه باشید تا برخی از مختصر ویژگی های منتشر شده از این گوشی خورشیدی شیائومی را با هم مرور کنیم.

از گوشی خورشیدی شیائومی چه میدانیم ؟

از نکات جالبی که به زودی در گوشی خورشیدی شیائومی با آن روبرو خواهیم شد، این است که تعبیه ی صفحه‌ خورشیدی روی ضخامت دستگاه هیچ اثری نگذاشته است؛ به‌ طوری‌ که اگر از زاویه بالا به‌ دستگاه نگاه کنیم، هیچ‌ چیز غیرعادی و متفاوت با سایر گوشی ها، به‌چشم نمی‌خورد. شیائومی در این گوشی خورشیدی، به‌ دنبال این است که ازطریق صفحه‌ خورشیدی مورد بحث، معضل کاربرانی که همواره به‌ دنبال شارژر و اتصال دستگاهشان به برق هستند را برای همیشه برطرف سازد تا بدون اینکه کاری انجام دهند، به ‌واسطه‌ تابش اشعه‌ خورشید، گوشی خود را شارژ کنند.

سابقه ی گوشی های خورشیدی

سوالی که برای بسیاری از منتقدان پیش آمده این است که این ایده تا چه حد امکان تبدیل به واقعیت دارد؟ آیا استفاده از گوشی خورشیدی شیائومی در دنیای واقعی کارآمد خواهد بود؟ پیش‌تر و در سال ۲۰۱۰ ال جی توانسته بود دستگاهی با همین کارکرد را توسعه‌ دهد که تابش ۱۰ دقیقه‌ای خورشید، ۲ دقیقه به شارژدهی دستگاه برای مکالمه می‌افزود؛ اما از‌آنجایی که این اتفاق مدت‌ها پیش رخ داده و درطول سال‌های گذشته، فناوری پیشرفت چشمگیری کرده است قطعاً راهکار‌های فعلی از حیث عملکرد، بهینه‌ تر هستند.

همانطورکه میدانید، نمایندگی گوشی موبایل شیائومی ، فعالیت گسترده ای در فضای مجازی هم دارد. یکی از بخش های جذاب کار، انتشار اخبار روز و مهم ترین رویداد های تکنولوژی در این بخش است. شما عزیزان نیز میتوانید از مهم ترین اتفاقات، از شایعات تا واقعیت ها، با خبر شوید. از این پس میتوانید در بخش اخبار وبسایت نمایندگی شیائومی، جذاب ترین رویدادهای عرصه ی تکنولوژی را مطالعه فرمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.