آموزش فیلمبرداری از صفحه تبلت

فیلمبرداری از صفحه تبلت زمانی اهمیت پیدا می کند که قصد آموزش و توضیح بخشی از ابعاد نرم افزاری تبلت خود را به شخص دیگری داشته باشید. مثلا ممکن است بخواهید ارورهای مربوط به فرمت نشدن حافظه در اندروید را با یک کارشناس به اشتراک بگذارید که فیلمبرداری از صفحه تبلت این کار را برای شما راحت تر می کند. بدون ضبط فیلم از صفحه تبلت احتمال گمراهی مخاطب شما بالاست. 

توضیحات تئوری هیچ گاه راه مناسبی برای درک ابعاد نرم افزاری نبوده اند. علاوه بر این اگر توضیحات شما جهت رفع مشکل خاصی باشد، شاید دقیقا از عبارت های درستی برای تعریف مشکل به وجود آمده استفاده نکنید و در واقع مشکل نرم افزاری به قوت خود باقی بماند. در ادامه شما را با راه های فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت آشنا می سازیم.

آموزش فیلمبرداری از صفحه تبلت

روش های فیلمبرداری از صفحه تبلت

در اندروید 10 فیلمبرداری از صفحه تبلت با استفاده از قابلیت Screen recorder شکل می گیرد. در واقع بدون اینکه نصب و اجرای نرم افزار خاصی ضروری باشد، می توانید از قابلیت پیش فرض دستگاه استفاده کنید و خیلی سریع فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت را آغاز کنید. اما اگر تبلت شما دارای اندروید های پایین تری است، یکی از راه های زیر را انتخاب کنید:

فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت با استفاده از برنامه AZ Screen Recorder

برنامه ی AZ Screen Recorder یکی از محبوب ترین نرم افزارهایی است که برای فیلمبرداری از صفحه تبلت کاربرد دارد. این اپ یک محیط نرم افزاری بسیار ساده و ایده آل را ارائه می دهد. اگر تبلت شما اندرویدی است، پیشنهاد می کنیم این اپ را نصب کنید و از محیط ساده و ایده آل آن بهره ببرید. AZ Screen Recorder دارای قابلیت های متفاوتی برای فیلمبرداری است. اما اگر خواهان تهیه ی یک ویدئوی کاملا ساده هستید، گزینه Magic برای فیلمبرداری و کنترل بخش های مختلف انتخاب کنید.

AZ Screen Recorder

ضبط فیلم از صفحه تبلت اندرویدی توسط برنامه ی ilos screen recorder

یکی دیگر از راه های ساده ی فیلمبرداری از صفحه تبلت، اجرای برنامه ی ilos screen recorder است. خوشبختانه شما در این اپ به هیچ عنوان شاهد تبلیغ های پی در پی و یا باگ های ساختاری نخواهید بود. با ilos screen recorder بدون هیچ گونه مزاحمت واتر مارک و یا حتی لوگوی برنامه در بخش انتهایی ویدئو می توانید فیلمبرداری کنید. بسیاری از ویدئوهای آموزشی در شبکه های اجتماعی توسط این اپ ساخته می شوند.

نرم افزار کاربردی One Shot Screen Recorder

اگر به دنبال ساده ترین راه فیلمبرداری از صفحه تبلت هستید، نرم افزار One Shot Screen Recorder را انتخاب کنید. رابط کاربری این اپ به شدت ساده است. اما مشکلی که وجود دارد، ظهور واتر مارک ها و تبلیغات در نسخه ی رایگان است. اگر احساس می کنید قرار است مرتبا از نمایشگر تبلت فیلمبرداری کنید؛ به سراغ سایر اپلیکیشن ها بروید. چراکه حضور پر رنگ تبلیغات می تواند آزاردهنده باشد.

One Shot Screen Recorder

Telecine، نرم افزاری با امتیاز بالا

همان طور که می دانید هرچه امتیاز نرم افزار درون گوگل پلی بیشتر باشد، آن نرم افزار کیفیت بالاتری را ارائه می دهد. Telecine یکی از اپ های محبوب و امتیازدار گوگل پلی است. این اپ کاملا رایگان بوده و بدون تبلیغات فعالیت می کند. به طور کلی استفاده از برنامه های فیلمبرداری از نمایشگر تبلت کار پیچیده ای نیست. اما اگر نیاز به راهنمایی خاصی داشتید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ایسوس تماس حاصل فرمایید.