تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی

بدون شک اخبار مربوط به تحریم هواوی توسط آمریکا را شنیده اید. اخیرا آمریکا این شرکت بزرگ و پر طرفدار چینی را تهدید کرده و تحریم هایی را علیه آن اعمال نموده است. اگرچه هواوی اعلام آمادگی کامل در مقابله با این تحریم ها کرده، اما بدون شک این اتفاق تاثیراتی بر روند کاری کمپانی هواوی خواهد گذاشت. اخیرا اخباری منتظر شده بر این اساس که هواوی چند خط تولیدی موبایل خود را به حالت تعویق در آورده است.

اگرچه این اخبار هنوز مبنای مطمئن و قابل اعتمادی ندارند، اما هیچ بعید نیست که چنین اتفاقی به عنوان اولین تاثیرات تحریم رخ داده باشد. به هر حال این شرکت در طول سال های اخیر به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان گوشی هوشمند در دنیا تبدیل شده و خروج آن از این بازار، تبعات بسیاری را به دنبال خواهد داشت. با تیم تعمیرات موبایل در نمایندگی موبایل سامسونگ همراه باشید تا تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی و صحت و سقم این مساله را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی

تاثیر تحریم ها بر تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی

به نظر شما آیا ممکن است تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی ناشی از تحریم های ایالات متحده آمریکا باشد؟ چند وقتی است که آمریکا ادعای جاسوسی هواوی برای دولت چین را مطرح نموده و به این بهانه، تحریم‌ هایی علیه این شرکت اعمال کرده است. در پی اجرایی شدن این تصمیم، بیشتر شرکت های آمریکایی همکاری خود را با هواوی قطع کردند. البته مدیران شرکت چینی زیر بار این مساله نرفته و اخیرا عنوان کردند که هواوی هیچ تاثیری از تحریم ها نمی گیرد. با این حال، خبرگزاری South China Morning Post  به تازگی اعلام کرده که برخی از خطوط تولید Huawei متوقف شده و به حالت تعلیق در آمده اند.

در بخشی از گزارش این خبرگزاری آمده است که: “فاکسکان شرکتی تایوانی تولیدکننده‌ی قطعات الکترونیکی که وظیفه‌ی مونتاژ کردن قطعات گوشی‌های هوشمند بسیاری از شرکت‌ها ازجمله اپل و شیائومی را برعهده دارد، در روزهای اخیر، به‌دلیل کاهش سفارش‌های هواوی، چندین خط‌تولید خود را متوقف کرده که مختص به گوشی‌های این شرکت هستند. این اطلاعات از افرادی به‌دست آمده که نخواسته‌اند نامشان فاش شود؛ چراکه محرمانه به ‌شمار می‌ آید.” بنابراین می توان این احتمال را داد که تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی ، حداقل تا حدی، متاثر از تحریم های هواوی می باشد.

سرنوشت هواوی پس از تحریم ها چه خواهد شد؟

تحریم هواوی توسط آمریکا بدون شک اتفاق خوبی نیست؛ اما باید دید راهبرد عملیاتی این کمپانی در مقابل محدودیت های ایجاد شده چیست. به نظر شما سرنوشت هواوی پس از این تحریم ها چه خواهد بود؟ شاید برایتان جالب باشید بدانید که این کمپانی، در سه ‌ماه اول سال ۲۰۱۹، به عنوان دومین شرکت پر فروش در زمینه گوشی های هوشمند شناخته شده است. گوشی های هواوی بعد از موبایل اپل، پر فروش ترین گوشی های هوشمند هستند و کاربران بسیاری از آنها استفاده می کنند.

مدیران این شرکت حتی اعلام کرده بودند که قصد دارند تا پایان سال آینده‌ میلادی،‌ جایگاه سامسونگ را تصاحب کنند. البته با توجه به تعلیق خطوط تولید موبایل هواوی ، احتمال تحقق این هدف کمی ضعیف به نظر می رسد. به هر حال، هواوی این روزها شرایط چندان مطلوبی ندارد و باید دید سرنوشت این شرکت چینی در مقابل تحریم های آمریکا چه خواهد شد… .

نمایندگی موبایل تخصصی ترین مرجع تعمیر موبایل

نمایندگی موبایل، مرجع رسمی فروش و ارائه خدمات تعمیری انواع مدل های گوشی موبایل در برندهای مختلف می باشد. خدمات این مرکز، همه برندهای سامسونگ، اپل، هواوی، ال جی، سونی، بلک بری، شیائومی و … را تحت پوشش دارد. به دلیل اهمیت اصل مشتری مداری در این مرکز، مشاوره های تخصصی فروش و تعمیرات موبایل از جمله تعمیر باتری گوشی موبایل به کاربران ارائه شده و کلیه خدمات، با صمانت نامه معتبر همراه خواهند بود. در صورت نیاز به هریک از خدمات و سرویس های نمایندگی موبایل، می توانید با همکاران ما تماس برقرار نمایید.

تعمیرات موبایل باید به صورت تخصصی و در محیطی مجهز انجام شود. اگر تجهیزات مورد استفاده در این فرایند فرسوده بوده و یا تعمیرکار، تخصص و مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد، دستگاه به درستی تعمیر نشده و چه بسا با مشکلات جدی تری هم مواجه شود. از این رو نمایندگی موبایل، اقدام به ایجاد واحدی مجهز برای این کار نموده است. واحد تعمیرات موبایل، به پیشرفته ترین ابزار و برنامه های تعمیری روز دنیا مجهز شده و کارشناسان ارشد دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، در آن فعالیت می کنند.