• خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل سونی بر تداوم تولید گوشی های سونی اکسپریا تاکید کرد!

مدیر عامل سونی بر تداوم تولید گوشی های سونی اکسپریا تاکید کرد!

تولید گوشی های سونی اکسپریا که از خیلی سال قبل کاربرای بسیاری رو به خودش اختصاص داده، در سال های اخیر با فروش کمتری نسبت به گذشته مواجه شده. این فروش کم، به کمرنگ شدن هر چه بیشتر این گوشی ها کمک کرده. البته که این گوشی ها همچنان در بازار حضور دارن و به فروش میرسن. در راستای افت فروش گوشی های سونی، هر از چند گاهی بازار شایعات گرم میشد و بسیاری از اون ها به خروج سونی از رقابت و بازار، اشاره داشتن. این اخبار صحت داشت یا خیر؟ یعنی گوشی های سونی خودشون رو از عرصه ی رقابت کنار میکشن؟ اما این حرف ها بیشتر جنبه ی شایعه دارن و گویا هرگز رنگ حقیقت به خودشون نمیگیرن.

مدیر عامل سونی بر تداوم تولید گوشی های سونی اکسپری

آب پاکی بر شایعات توقف تولید گوشی های سونی اکسپریا ریخته شد.

آقای یوشیدا مدیر عامل این کمپانی نام آشنا، با ارائه ی توضیحات محکمش در این خصوص، خیال بسیاری رو آسوده کرد. آقای یوشیدا در کنفرانس خبری اخیر خودش، تاکید کرد که گوشی های سونی اسکپریا به هیچ عنوان قصد خروج از عرصه ی تولید و فروش رو ندارن و همچنان به حیات خودشون ادامه میدن. پس می تونیم با اطمینان بگیم: تولید گوشی های سونی اکسپریا همچنان ادامه داره. این گوشی ها هر چند به صورت محدود، در بازارهای جهانی همچنان باقی خواهند ماند. یوشیدا در این باره تاکید کرد : ” ما گوشی‌های هوشمند را به عنوان یک سخت افزار برای سرگرمی و جزئی از ابزار مورد نیاز برای تجاری سازی سخت‌افزارهای خودمون می‌بینیم.

نسل جوان امروز دیگه تمایلی به تماشای تلویزیون نداره! در واقع نقطه تماس آنها با دنیا همین گوشی‌های هوشمنده. با وجود اینکه  موبایل سونی اهمیت ساخت و عرضه گوشی‌های هوشمند را به خوبی درک می‌کنه، اما فعلا به دلایلی معلوم و نامعلوم تمایلی به گسترش فعالیت در این عرصه نداره و فعلا تا اخر سال 2020، تنها به حضور در چند منطقه دنیا قانعه. به نظر میاد سونی با همین سیاست قصد داره تا پایان سال 2020 به سودآوری برسه.

جدیدترین اخبار موبایل سونی در نمایندگی سونی

شما عزیزان میتونید از طریق وبسایت ما از جدید ترین اخبار موبایل سونی با خبر بشید. نمایندگی رسمی سونی یکی از فعالیت های اصلی خود را به خبررسانی در ارتباط با این محصولات پرطرفدار اختصاص داده. این اخبار در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از انتشار در وبسایت های رسمی خارجی، گردآوری میشن و در این بخش برای شما عزیزان و علاقه مندان به عرصه ی تکنولوژی عرضه میشن. تولید گوشی های سونی اکسپریا یکی از این خبرهاست که امروز با هم درموردش خوندیم و اطلاعات بدست آوردیم.