• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ نسخه اقتصادی گلکسی A71 را تولید می کند

سامسونگ نسخه اقتصادی گلکسی A71 را تولید می کند

حتما با سری A گوشی های سامسونگ آشنایی دارید. این محصولات جزء گوشی های میان رده سامسونگ هستند و با قابلیت های بسیاری که دارند، مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. اکنون چنین به نظر می رسد که کمپانی Samsung قصد دارد نسخه اقتصادی گلکسی A71 را تولید و روانه بازار کند. بر اساس اخبار اعلام شده گویا این گوشی قرار است از شبکه‌ 5G  نیز پشتیبانی کند.

هم اکنون بیشتر تولید کنندگان موبایل روی گوشی هایی کار می کنند که دارای قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ 5G  باشند. به این ترتیب کاربران می توانند از اینترنت نسل پنجم بهره مند شوند. هدف اصلی تولید کنندگانی از جمله سامسونگ این است که موبایل هایی با پشتیبانی از اینترنت نسل پنج و قیمت مناسب عرضه کنند. ضمن اشاره به این نکته که احتمالا سامسونگ اولین عرضه کننده گوشی های 5G است، شما را به مطالعه شرح خبر تولید نسخه اقتصادی گلکسی A71 دعوت می کنیم.

معرفی نسخه اقتصادی گلکسی A71

احتمالا اصلی ترین ویژگی نسخه اقتصادی گلکسی A71 بعد پشتیبانی از اینترنت G5، قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه آن است. بنابراین می توان گفت که این گوشی نسخه ارزان تر GALAXY A71 سامسونگ به شمار می رود. یکی از وب سایت های معتبر دنیای موبایل دستگاهی با شماره‌ مدل SM-A716B را به اشتراک گذاشته که معرف نسخه جدید گوشی A 71 سامسونگ است. این گوشی احتمالا تولید چین خواهد بود و اهداف سامسونگ را در زمینه تولید و عرضه میان رده های اقتصادی محقق خواهد کرد. احتمالا نسخه‌ جهانی این دستگاه نیز با شماره‌ مدل SM-A7160 در آینده ای نزدیک معرفی شده و روانه بازار می گردد.

مشخصات نسخه اقتصادی گوشی گلکسی A71 سامسونگ

همانطور که اشاره کردیم، نسخه اقتصادی گلکسی A71 احتمالی است که بر اساس عکس های برخی وب سایت ها شکل گرفته و هنوز از جانب کمپانی سامسونگ چیزی در این مورد اعلام نشده است. با این حال گمانه زنی هایی هم در مورد مشخصات این دستگاه وجود دارد. طبق شواهد موجود، چنین به نظر می رسد که میان رده اقتصادی سامسونگ به تراشه اکسینوس ۹۸۰ مجهز باشد. همچنین این گوشی توانایی پشتیبانی از اینترنت نسل 5 را دارد. نکته دیگر در مورد گوشی سامسونگ گلکسی A71 ، پشتیبانی از شبکه‌ استاندارد Wi-Fi 6 است. در مورد زمان عرضه این گوشی و قیمت آن نیز هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار نمایندگی موبایل کافی است به وب سایت نمایندگی تعمیرات موبایل مراجعه کنید. بخشی تحت عنوان اخبار در این وب سایت ایجاد شده که کاربران را در جریان آخرین رویدادهای حوزه گوشی های هوشمند قرار می دهد. این اخبار توسط کارشناسان مجرب تولید محتوا و در بخشی مجزا بارگذاری می شوند. همکاران ما برای جمع آوری مطالب این بخش، جدیدترین رویدادهای دنیای فناوری را بررسی کرده و آنها را در قالب مطالب جدیدتر تدوین و ارائه می نمایند. شما کاربران گرامی با مطالعه بخش جدیدترین اخبار نمایندگی موبایل، می توانید دانش و اطلاعات خود را به روز کرده و همواره از آخرین تحولات عرصه موبایل و تکنولوژی های مرتبط اطلاع داشته باشید. به سبب هوشیاری و دقت عمل کارشناسان تولید محتوا نمایندگی مجاز موبایل، تمامی رویدادهای این حوزه منعکس می گردند.