اطلاعات جدیدی از دوربین‌ گلکسی اس 11 پلاس

چندی پیش در حالی OnLeaks، رسانه ی افشاگر معروف ، تصویری از ساختار دوربین گلکسی اس 11 پلاس منتشر نمود که منتقدان و کاربران بسیاری از سرتا سر دنیا منتظر خبری در این باره بوده اند. تصاویر جدید از گلکسی اس 11  پلاس سامسونگ اگر چه حاوی بسیاری از اطلاعات در خصوص ساختار و مشخصات این گوشی موبایل نیست، اما نشان دهنده ی چینش و چگونگی قرار گیری دوربین GALAXY S11 میباشد. از آن جا که نحوه ی قرار گیری دوربین‌ گلکسی اس 11 پلاس جنجال های بسیاری را به راه انداخته است، شاید مطالعه و توجه به این خبر، در نوع خود جالب توجه باشد. البته برخی افشاگران عنوان می‌کنند رندرهای منتشرشده از این گوشی سامسونگ موقعیت دقیق حسگرهای دوربین را به‌خوبی نشان نمی‌دهند. حال آخرین تصویر افشا‌ شده‌ی OnLeaks این ابهام‌ها را به طور کامل رفع میکند.

تصویر منتشر شده چه اطلاعاتی از دوربین‌ گلکسی اس 11 پلاس میدهد ؟

با مشاهده ی تصویر منتشر شده در OnLeaks، به خوبی میتوان با برخی از مشخصات بارز دوربین‌ گلکسی اس 11 پلاس سامسونگ آشنا شد. از مهم ترین ویژگی های این دوربین میتوان به سه حسگر در سمت چپ و یک حسگر در سمت راست آن اشاره نمود که فلش LED نیز در زیر آن جای گرفته است. این در حالی ست که مدتی قبل تر، رسانه ی افشاگر IceUniverse اطلاعاتی در خصوص دوربین‌ گلکسی اس 11 پلاس و حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی این گوشی منتشر نموده است. علاوه بر موارد نام برده، اطلاعاتی از جمله‌ ماژول زاویه‌ی عریض این دستگاه که در قسمت بالا سمت چپ و حسگر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی زیر آن قرار گرفته نیز به میان آمده است.

آن چه در این گزارش به آن اشاره شده است، پریسکوپی ست که زیر حسگر اصلی قرار گرفته است و امکان بزرگ نمایی اپتیکال 5 برابری را در اختیار کاربر قرار میدهد. لازم به ذکر است که با استفاده از چنین ترکیبی ماژول چهارم می‌تواند حسگر ToF باشد. از آن جا که فاصله ی زمانی چندانی تا ورود این گوشی به بازار نداریم، به زودی در این بخش، شما عزیزان را با اخبار جدیدتر در خصوص گلکسی اس پلاس 11 سامسونگ آشنا خواهیم نمود.

نمایندگی تعمیرات موبایل یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز ارائه ی سرویس های پشتیبانی گوشی های موبایل است. این مجموعه ی بزرگ ، از سال ها قبل ضمن جذب نیروهای متخصص و دوره دیده و راه اندازی واحدهای مجزا و کاربردی ، امکان دریافت تخصصی ترین خدمات عیب یابی و تعمیر را برای کاربران و دارندگان انواع گوشی های موبایل فراهم ساخته است. همانطور که گفته شد، خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل شامل کلیه ی گوشی های موبایل خواهد شد. این خدمات همچنین تمامی حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری را در بر میگیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت دقت و نظم بسیار، در اختیار کاربران و مراجعین گرامی قرار میگیرد. این خدمات با نظر به کیفیت مثال زدنی تجهیزات و امکاناتی که در اختیار نمایندگی تعمیرات موبایل قرار گرفته است، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی همراه است.