گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی

منظور از گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی تعبیه نمایشگری در گوشی است که از دو  قسمت تا می شود. سایز این گوشی در حالت گسترده به ۸ اینچ می‌رسد. فعلا درباره مشخصات فنی این مدل از گوشی سامسونگ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. اما ظاهرا نمایشگر تاشدنی دوگانه این گوشی از دو سمت به طرف داخل تا می‌ شود. این خبر در حالی منتشر شده است که پیش‌تر شایعه شده بود سامسونگ در حال توسعه‌ گوشی هوشمند تاشدنی جدیدی است که از دو طرف به‌سمت بیرون تا می‌ شود.

از آنجا که بازار گوشی‌های هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت‌ های سازنده نیز با معرفی و افزودن قابلیت ‌های جدید، دیگر نمی‌دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه کار کنند، به سمت گوشی‌ های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده‌اند تا شاید بتواند تحولی جذاب در دنیای گوشی های هوشمند ایجاد کنند. تولید گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی نه تنها در صنعت تولید همه گوشی ها، بلکه در صنعت تولید گوشی های تاشدنی هم می تواند تحول ایجاد کند.

کارایی گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی

بر اساس آخرین گزارش‌ ها، به ‌نظر می ‌رسد کره‌ای ‌ها در حال توسعه‌ نمایشگر تاشدنی ۱۳ اینچی دیگری هستند که با طراحی سنتی‌ گوشی‌ های تاشدنی معرفی خواهد شد. هنوز مشخص نیست که نمایشگر این دستگاه قرار است از چند نقطه تا شود. همچنین مشخص نیست که نمایشگر در حالت غیرگسترده، به ‌سمت بیرون تا خواهد شد یا به ‌سمت داخل. اما بر اساس گزارش اخیر LetsGoDigital و مستندات پتنت سامسونگ، انتظار می ‌رود که دستگاه یک یا دو بار قابلیت تا شدن داشته باشد.

اخیرا طراحی گوشی تاشدنی بعدی سامسونگ در پتنتی رویت شد. به نظر می رسد که گوشی های تاشو نیز مانند دوربین دوم، نحوه کاربری تلفن های هوشمند را متحول کنند. امکان انجام چند کار به صورت همزمان (مولتی تسکینگ) همین حالا هم در تلفن های هوشمند و تبلت ها موجب افزایش کارایی قابل توجهی شده است. واضح است که ترکیب این ویژگی با نمایشگرهای تاشو، امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

خبر تولید گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی

باتوجه به غیررسمی بودن اخبار مربوط به گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی، نمی‌توان به ‌صورت قطعی در مورد صحت این اطلاعات نظر داد. زیرا این امکان وجود دارد که پس از انتشار اخبار موثق در مورد این محصول سامسونگ، مشخصات مربوط ‌به دستگاه‌‌ های تاشدنی تغییر کند. اما می توان گفت که ایده گوشی های تاشو می تواند به شکل های مختلفی پیاده سازی شود.

انتظار می‌رود کره‌ای ‌ها گوشی‌ های هوشمند جدید خود را با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر معرفی کنند. هنوز خیلی زود است که درباره گوشی هوشمند سامسونگ با دو تاشدگی یا حتی یک تاشدگی نظر بدهیم. فقط می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده سامسونگ قصد دارد دستگاه ‌های تاشدنی جدید خود را با چه مشخصات و طراحی به بازار عرضه کند.

نمایندگی سامسونگ صفر تا صد نیاز های کاربران را در هر زمینه ای برطرف می کند. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و امکانات و تسهیلات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد. نمایندگی سامسونگ در بخش فروش و تعمیرات سامسونگ بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد.

خدمات و سرویس های نمایندگی سامسونگ تماما با ضمانت نامه های معتبر و کتبی ارائه می شود. لپ تاپ سامسونگ، لوازم خانگی سامسونگ، چاپگر های سامسونگ، موبایل سامسونگ و بسیاری دیگر از محصولات سامسونگ در نمایندگی سامسونگ در بخش فروش و تعمیرات حمایت و پشتیبانی می شود.