داغ شدن موبایل ال جی

داغ شدن موبایل ال جی یکی از مشکلات موبایل ال جی است که شاهد سرچ بالای آن در اینترنت هستیم. مطالب موجود در سایت های معتبر بتواند می تواند شما را در اقدامات اولیه برای جلوگیری از داغ شدن موبایل ال جی کمک کند اما بهتر است برای بررسی دقیق‌تر این موضوع از کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل ال جی کمک بگیرید. گاهی ممکن است گرم شدن بیش از حد موبایل به دلیل مشکلات سخت افزاری باشد.

در این صورت اوضاع کمی متفاوت‌تر بوده و باید برای تعمیر موبایل اقدام مناسب را انجام داد. توجه داشته باشید گرم شدن گوشی در برخی مواقع -مانند زمانی که مشغول وب گردی هستید- تا حدودی طبیعی است اما اگر گرما بیش از حد باشد؛ احتمالاً یک مشکل جدی در گوشی وجود دارد. برای این منظور در این مقاله تلاش داریم علت های داغ شدن گوشی ال جی را بررسی کنیم تا شما با مطالعه آن نسبت به مهمترین علت گرم شدن گوشیتان آشنا شوید.

داغ شدن موبایل ال جی

دلایل داغ شدن موبایل ال جی چیست؟

برای این سئوال که چه عواملی موجب داغ شدن گوشی ال جی می شوند پاسخ های متفاوتی ارائه شده است. برخی به دلایل نرم افزاری اشاره کرده و عده ای نیز مشکلات سخت افزاری را بیان می کنند. در این میان نقش کاربران نیز در استفاده از گوشی در تولید گرمای بیش از حد بی تأثیر نیست. به طور کلی اگر گوشی شما مکرراً داغ می شود به احتمال زیاد یک مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری دارد که باید برای رفع اشکال نسبت به تعمیر گوشی lg  اقدام کنید. در اینجا برخی از مهمترین دلایل داغ شدن موبایل ال جی را مرور می کنیم.

کار کردن با گوشی هنگامی که در شارژ است

از دلایل رایج داغ شدن موبایل ال جی، کار کردن با آن هنگام شارژ است. زمانی که گوشی را به شارژ متصل می کنید زمان مشخصی برای پر شدن کامل باطری تعریف شده است. حال اگر در حین شارژ از گوشی استفاده کنید مدت زمان شارژ شدن گوشی بیشتر می شود و در نتیجه دمای باطری افزایش می یابد. در صورت تداوم این کار حتی ممکن است خرابی باتری موبایل در آینده را برای شما رقم بزند.

قرار گرفتن در محیط نامناسب و داغ شدن موبایل ال جی

قرار دادن گوشی ال جی در مکان های گرم باعث افزایش دمای قطعات درونی آن می شود. اگر گوشی در معرض نور مستقیم خورشید باشد و یا اینکه در نزدیکی فر و اجاق گاز قرار گیرد، دمای آن افزایش یافته و داغ می شود. حتی پس از جا به جایی گوشی، تا چند دقیقه همچنان گرمای آن وجود دارد. قرار دادن گوشی در محیط های گرم می تواند به تدریج باعث خرابی قطعات الکترونیکی آن شود.

ویروسی شدن تلفن همراه

ویروسی شدن موبایل ال جی نیز می تواند یکی از عوامل مؤثر بر داغ شدن آن باشد. ویروس‌ها معمولاً موجب فشار بیش از حد به پردازنده می شوند که در نتیجه گرم شدن دستگاه را به همراه دارند. اگر داغ شدن موبایل ال جی به دلیل عوامل گفته شده نباشد احتمالاً وجود ویروس و بدافزار باعث افزایش دمای آن می شود.

فشار بیش از حد به CPU

کار کشیدن زیاد از CPU و اجرای برنامه های سنگین، اتصال وای فای و بلوتوث و کار کردن زیاد با گوشی، سرعت پردازش بیشتری را از سی پی یو طلب می کند. در مدل گوشی های الجی که از CPU ضعیف‌تری برخوردار هستند، انجام این اقدامات باعث می شود پردازشگر نتواند همه خواسته ها را برآورده کند. برای این منظور سی پی یو، انرژی بیشتری را از دستگاه طلب می کند که هم منجر به داغ شدن خود و هم گرم شدن قطعات دیگر از جمله باطری می شود.

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی

برای تعمیر موبایل ال جی سه پارامتر مهم مورد نیاز است: تکنسین ماهر، تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی و اورجینال. ما در نمایندگی ال جی با فراهم آوردن تمام این ویژگی ها، خدمات بهینه و باکیفیتی را به شما ارائه می کنیم. کارشناسان ما در تمامی ایام هفته آمادگی پاسخگویی به شما هموطنان عزیز بوده و اگر برای شما مشکلی در رابطه با گوشی ال جی پیش آمده می توانید روی این مرکز حساب باز کنید.

«عیب یابی دقیق»، «تعمیر به موقع» و «قیمت مناسب» از جمله مهمترین ویژگی های نمایندگی تعمیر موبایل ال جی می باشد که سال‌های متمادی اعتماد مشتریان را به دنبال داشته است. چنانچه می خواهید از خدمات تعمیر موبایل بهره مند شوید به آدرس شعب نمایندگی ال جی مراجعه کرده و یا با شماره تلفن آن تماس بگیرید و از خدمات سرویس در محل استفاده کنید. (نام شعب و نشانی آنها در پایین این صفحه درج شده است)