تعمیر ویبره موبایل سونی

تعمیر ویبره موبایل سونی یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات موبایل سونی است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. تعمیر ویبره موبایل در این مرکز، همچون سایر سرویس‌های تعمیراتی مرتبط با گوشی‌های تلفن همراه، در ابتدا با مرحله ی عیب‌یابی و تشخیص صحیح علت اشکال پیش آمده آغاز می‌گردد. در مرحله عیب‌یابی، تنظیمات نرم افزاری مرتبط با ویبره موبایل و نیز بخش سخت افزاری مرتبط با این قابلیت یعنی موتور ویبره مورد بررسی قرار می‌گیرد و در ادامه بسته به تشخیص تعمیرکار، اقدامات لازم جهت تعمیر، تعویض و رفع مشکل کار نکردن ویبره موبایل آغاز می‌گردد.

تعمیر ویبره موبایل کار چندان دشوار و یا زمانبری نیست و با تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل سونی قابل انجام است. البته این سخن به معنای امکان انجام تعمیر ویبره موبایل سونی به دست افراد مبتدی نمی باشد و اکیداً توصیه می‌شود که سرویس‌های مرتبط با این بخش توسط کارشناسان مجرب شکل گیرد.

تعمیر ویبره موبایل سونی

تعمیرات نرم افزاری ویبره موبایل سونی

همان طور که گفته شد، پروسه ی تعمیرات ویبره ی موبایل sony با راهکارهای مرتبط با نرم افزار دستگاه آغاز می شود. در این بخش به شناسایی این نوع تعمیرات ابتدایی و ساده ی نرم افزار موبایل سونی جهت تعمیر ویبره ی آن می پردازیم.

ری استارت کردن گوشی

در صورت فعال بودن بخش مرتبط با ویبره و درستی تنظیمات اصلی این بخش، گوشی خود را ری‌استارت کنید. گاهی فعال شدن ویبره نیاز به یک ری‌استارت ساده دارد.

ریست فکتوری و بازگشت به تنظیم کارخانه

بازگشت به تنظیم کارخانه در بیشتر مواقع می تواند مشکلات ویبره ی گوشی را رفع کند، قبل از اجرای ریست فکتوری باید حتما از گوشی خود بکاپ بگیرید، زیرا همه اطلاعات گوشی پاک خواهد شد.

ریست کردن تنظیمات ویبره

در برخی مواقع پس از بروزرسانی های انجام شده برای سیستم عامل، اشکالاتی در بخش‌هایی از گوشی مشاهده می‌شود. در صورتی که خرابی ویبره موبایل شما نیز پس از بروز رسانی سیستم عامل اتفاق افتاده است، جهت رفع اشکال پیش آمده و تعمیر ویبره موبایل سونی ، تنظیمات مرتبط با این قابلیت را Reset نمایید. برای این کار دستورالعمل Settings » About device » Software updateرا دنبال نمایید و مراحل لازم را طی کنید. معمولا پس از پایان مراحل آپدیت، مشکل ویبره حل می‌شود.

تعمیرات سخت افزاری ویبره موبایل سونی

آنچه که سبب لرزش گوشی موبایل شما می‌شود، در واقع موتور بسیار کوچکی است که در کنار سایر قطعات این دستگاه قرار داده شده است. در صورتی که اشکال پیش آمده در ویبره با راهکارهای ارائه شده در بخش فوق برطرف نشد، اختلال پیش آمده در این بخش از گوشی به احتمال زیاد سخت افزاری می باشد و نیازمند تعویض ویبره ی دستگاه جهت بازیابی کارکرد اصلی این بخش است. به طور کلی حل اختلالات سخت افزاری قسمت ویبره ی موبایل از عهده کاربر خارج می باشد و در صورت بروز اختلال در ویبره باید به یک واحد معتبر تعمیر موبایل سونی مراجعه شود. جهت آگاهی شما کاربران گرامی در بخش زیر برخی از نشانه‌های خرابی مرتبط با ویبره موبایل و روش تعمیر آن ها ذکر گردیده است.

  • در صورت بد کار کردن مداوم ویبره، احتمالا نیاز به تعویض کامل موتور ویبره می باشد، چرا که این ایراد به دلیل خرابی خود ویبره پدید می‌آید.
  • در صورت ضعیف بودن ویبره احتمالا نیاز به تعویض موتور ویبره وجود دارد. جهت اطمینان از این وضعیت قطعات مسیر ویبره و آی سی درایور بررسی خواهد شد.
  • در صورتی که ویبره به طور متوالی و خود به خود کار می کند، احتمالاً دستگاه شما به دلیل آبخوردگی، دچار این اشکال شده است. برای رفع این اختلال برد چک شده و قطعات آبخورده در روند تعمیر ویبره موبایل سونی ، سرویس و یا تعویض می‌گردند.

نمایندگی رسمی سونی

نمایندگی رسمی سونی ارائه دهنده ی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی محصولات متنوع شرکت سونی در بالاترین سطح کیفیت می باشد. این خدمات به تعمیر و ترمیم کلیه ی دستگاه‌های ساخت کمپانی سونی همچون انواع گوشی‌ها و تلبت های هوشمند سونی اختصاص یافته و توسط کارشناسان و تعمیرکاران مجرب به کاربران و متقاضیان گرامی با هدف تجربه ی استفاده از کارکرد صحیح دستگاه های سونی، عرضه می شود. همچنین کارشناسان ما در بخش فروش و خدمات پس از فروش نیز آماده ی خدمت رسانی بوده و شما را در امر گزینش و خرید انواع گجت های مدرن کمپانی سونی یاری می نمایند.