• خانه
  • اخبار
  • شرکت اچ تی سی موبایل 5G را به زودی وارد بازار می کند

شرکت اچ تی سی موبایل 5G را به زودی وارد بازار می کند

شرکت اچ تی سی موبایل 5G را به زودی وارد بازار می کند

خبرها حاکی از آن است کمپانی اچ تی سی قرار است ظرف چند ماه آینده از مدل جدید گوشی خود با قابلیت 5G رونمایی کند و  در کنار آن تعدادی محصول واقعیت مجازی و واقعیت افزوده معرفی خواهد کرد. چندی پیش شاهد خبر تعطیل شدن بخش موبایل ال جی بودیم ، اما بر خلاف آن اچ تی سی همچنان قصد ادامه ی تولید در بازار گوشی های هوشمند را دارد و حتی  تا چند ماه دیگر محصولات جدید خود را به بازار معرفی و عرضه  خواهد کرد.

کمپانی اچ تی اسی بعد از گذشت چند سال در سه ماه گذشته به سود دهی رسیده و افزایش در آمد داشته است. این شرکت به تازگی قیمت HTC U20 5G را ارزان تر کرده تا خریداران با قیمت 492 دلار بتوانند صاحب این گوشی بشوند، این قیمت نزدیک به مدل گوشی Desire 21 Pro 5G است اما HTC U20 5G دارای قابلیت های بهتری  همچون تراشه ی قدرتمند تر ، ظرفیت حافظه ی داخلی بیشتر و صفحه ی نمایش با کیفیت تر است.

دیگر محصولات اچ تی سی در کنار موبایل 5G

دیگر محصولاتی که اچ تی سی می خواهد در کنار موبایل 5G به معرفی آن ها بپردازد، گجت های واقعیت افزوده و واقعیت های مجازی این شرکت است که به شکل تجاری تر عرضه می شود، انتظار می رود افراد زیادی از این  محصولات استقبال کنند و برای فعالیت های آموزشی، کاری و ارتباطی می توان از آن ها استفاده کرد. این محصولات شاید جزو خانواده Vive  معرفی شود.


زمان معرفی موبایل 5G و دیگر محصولات htc

انتظار می رود  محصولات htc در تایوان رونمایی شده  و سپس وارد بازار دیگر کشورها شوند. در سه ماه آینده محصولات اچ تی سی معرفی خواهند شد، اما ممکن است با توجه به مشکلات تولید تراشه، معرفی محصولات به تاخیر بیافتد.

امتیاز شما به این نوشته