نحوه دسترسی به تاریخچه مکانی در آیفون

آیفون ها قدرتمند، زیبا و البته عجیب هستند! در این مطلب می خواهیم به یکی از قابلیت های عجیب این تلفن ها بپردازیم که می تواند بنا به شرایط استفاده های متفاوتی از آن کرد: دسترسی به تاریخچه موقعیت مکانی آیفون. یعنی شما می توانید به تاریخچه مکان هایی که آیفون تان در آن جا بوده دسترسی داشته باشید. برای تعمیر موبایل آیفون خود با ما تماس بگیرید.

برای بیان کاربردهای دقیق این ویژگی باید کمی به یک آدم بدبین تبدیل شویم. با این حال گاهی اوقات نیز همین قابلیت می تواند از برخی آسیب ها جلوگیری کند یا در برنامه ریزی برای ما مفید باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در کوچه پس کوچه های تنظیمات آیفون به این ویژگی دست پیدا کنیم. توصیه میشود مقاله چگونه گوشی سرقتی یا گم شده را ردیابی کنیم؟ را مطالعه کنید.

تاریخچه موقعیت مکانی آیفون

چگونه به تاریخچه موقعیت مکانی آیفون دست پیدا کنیم؟

مشاهده تاریخچه مکانی آیفون کار چندان پیچیده ای نیست. تنها کافی است از قبل گزینه ذخیره تاریخچه فعال بوده باشد تا بتوانید با چند بار لمس کردن صفحه موبایل به جزئیات دقیق آن دست پیدا کنید. برای دسترسی به تاریخچه موقعیت مکانی آیفون مراحل زیر را دنبال کنید:

آموزش انتقال مکالمات اپلیکیشن واتس آپ از اندروید به آیفون در این مقاله

نحوه بازیابی پیام پاک شده آیفون در این مقاله

  • وارد تنظیمات شده و از فهرست اصلی گزینه Privacy را انتخاب کنید.
  • در اندرویدهای 4 به بعد در این قسمت گزینه ای به نام Location services خواهید دید که در صورت فعال بودن نشان می دهد تاریخچه مکانی در دستگاه شما ذخیره شده.
  • این گزینه و سپس عبارت System services را انتخاب کنید و در ادامه در لیستی که ظاهر می شود گزینه Frequent locations را برگزینید.
  • با انتخاب این گزینه وارد صفحه دیگری می شوید که دو گزینه دارد، بار دیگر Frequent locations را لمس کنید تا فهرست مکان هایی که تلفن شما بیش از بقیه مکان ها در آن حضور داشته را با جزییاتی مانند ساعت و تاریخ حضور، مشاهده کنید.