زیان مالی اچ تی سی در سه ماهه دوم سال 2019

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

کمپانی اچ تی سی تا چند سال پیش از کمپانی های پرطرفدار در جهان بود. این شرکت سال هاست که در زمینه ساخت گوشی های هوشمند فعالیت می کند طبق گزارش ها اعلام شده، به تازگی htc با بحران جدی مالی مواجه است و در وضعیت مالی مناسبی نیست و در سه ماه نخست سال 2019، با ضرر مالی زیاد مواجه شده است. طبق آمار منتشر شده ضرر و زیان خالص ۷۰ میلیون دلاری در بازه زمانی سه ماهه دوم 2019 برای شرکت اچ تی سی رخ  داده که این موضوع برای این شرکت نامدار به نوعی اعلام خطر است. زیان مالی htc در سه ماهه دوم سال جاری میلادی با احتساب مالیات به 73 میلیون دلار رسیده که برای پنجمین فصل متوالی تکرار می شود. تا کنون مبلغ زیان این شرکت به 76 میلیون رسیده است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1885″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سیر زیان مالی htc

اما نکته مثبت این گزارش کاهش زیان مالی htc در سه ماهه دوم، نسبت به سه ماه اول بوده است. در ماه‌ های بین آوریل و ژوئن ۲۰۱۹ زیان مالی htc کمتر شده است. با وجود این که شرکت اچ تی سی سیر رو به زیان مالی را طی چند سال اخیر تجربه کرده. سود ناخالص آن در سه ماهه دوم امسال، از سود ناخالص ۲.۷ درصدی و ۱۴.۷ درصدی سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ و سه ماهه اول سال ۲۰۱۹، به عدد ۲۰.۳ درصد رسیده است.

در واقع کمپانی اچی تی سی سه ماه است نسبت به سال های گذشته، از نظر مالی رشد کرده است. زیان مالی وارد شده بر شرکت اچ تی سی در نیمسال اول سال جاری برابر با 85.7 میلیون بوده و اکنون به رقم 79.4 میلیون دلار رسیده است که این نشانه ی خوبی از پیشرفت مالی این شرکت است. در گزارش های موجود اعلام شده در آمد کلی این شرکت در سه ماهه دوم 88.9 میلیون بوده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دلایل زیان مالی اچ تی سی

طبق نظر نویسنده یکی از دلایل زیان مالی htc، عقب ماندن از تکنولوژی و عدم به روز رسانی گوشی های هوشمند است. اما خوشبختانه طی گذاری اعلام کردند که کمپانی اچ تی سی در حال  ساخت و عرضه گوشی های 5G و هاب هوشمند 5G است. ورود این گوشی ها به بازار شوق دوباره ای در دل طرفداران این برند زنده می کند. امید است که با گوشی های 5G و هاب هوشمند 5G زیان زیان مالی htc مرتفع گردد و با جبران زیان مالی برند اچ تی سی دوباره وارد بازار رقابتی شود.

از دیگر تدابیر برای رفع زیان مالی htc، عرضه ی هدست واقعیت مجازی وایو ( Vive )است. یکی از دلایل شهرت برند اچ تی سی ورود هدست های فوق العاده با کیفیتی است که طراحی و قابلیت های ویژه دارند. این هدست برای ورود به بازار رقابتی، از بالاترین کیفیت های گرافیکی(۹۰ فریم در ثانیه) با حفظ کیفیت صدا، بهرمند است. با این حال شرکت اچ تی سی  هدف مشخصی مبنی بر جبران خسارت وارد شد اعلام نکرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”نمایندگی اچ تی سی” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Ftamirmobile.com%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25b1%25da%25a9%25d8%25b2-%25d8%25b1%25d8%25b3%25d9%2585%25db%258c-htc%2F|||” read_text=”تماس با نمایندگی اچ تی سی” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

اچ تی سی از برند های معروف جهان است و با وجود اینکه چند سالی است که از بازار رقابتی جا مانده، باز طرفداران و علاقمندان زیادی دارد. به همین جهت شعب نمایندگی اچ تی سی در تهران و کرج در حال فعالیت و ارائه ی خدمات پیش از فروش، فروش، پس از فروش و تعمیرات هستند. اگر قصد خرید هر یک از محصولات اچ تی سی را دارید برای اینکه یک خرید مطمئن داشته باشید ما به شما مراکز نمایندگی اچ تی سی را معرفی می کنیم.

شعب نمایندگی اچ تی سی از بهترین کارشناسان فروش بهره مند است که با صبر و شکیبایی آماده ی پاسخ گویی به تمام سوالات فنی و تخصصی شما هستند. این مرکز دارای تخصصی ترین تعمیر کاران می باشد که با بکارگیری جدیدترین متد تعمیر و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار، بهترین خدمات را به شما کاربران گرامی ارائه می دهند.

[/bsf-info-box][/vc_column][/vc_row]