عرضه 50 میلیون گوشی تاشو تا 2024

به‌ تازگی مؤسسه IHS Markit پیش بینی کرده است  که تا سال 2024 عرضه ی گوشی‌ های تاشو به ۵۰ میلیون دستگاه برسد. این موسسه اعلام کرد است که ورد گوشی های هوشمند تاشو در نیمه اول سال 2019 نسبت به سال های گذشته، با کاهش رو به رو بوده است. اما با ورد صفحه‌ نمایش‌های امولد، پیش بینی می شود که در سه ماهه دوم سال جاری عرضه ی گوشی های تاشو 30 درصد افزایش داشته باشد.

دلیل این افزایش عرضه و استقبال از محصول، کاهش قیمت نمایشگرهای امولد، دوربین زیر صفحه‌ نمایش، پوشش صفحه ‌نمایش 3.5D و تشخیص اثر انگشت اعلام شده است. همین قابلیت ها باعث شده که تولید گوشی های تاشو با موفقیت روبه رو شود. بنابراین ممکن است، گوشی های هوشمند سنتی و تبلت ها به زودی جای خود را به گوشی ها تاشو بدهند.

نگرانی کمپانی اپل از عرضه ی گوشی های تاشو به بازار

استیو وزنیاک، ‌بنیانگذار شرکت اپل، در مصاحبه ی جدید خود بابت ورد فناوری مدرن گوشی های تلفن همراه تاشو هواوی و سامسونگ ابراز نگرانی کرد. وی ضمن اشاره به پیشتاز بودن اپل در زمینه ها ی فیس، تاچ آیدی و سیستم پرداخت موبایلی با استفاده از اپل ‌پی، اعلام کرد که شخصا به گوشی های هوشمند تا شو علاقمند است و این گوشی های با فناوری جدید نظر او را جلب کرده اند و همچنین بیان کرد گوشی های هوشمند اپل قابلیت های زیاد دارند اما با این حال عرضه گوشی های تاشو به بازار برای وی نگران کننده است.

استیو وزنیاک طی این گذارش بیان کرد، کمپانی اپل همیشه آماده ی رقابت و غافلگیری طرفداران این برند است و با بهرمندی از پرسنل قدرتمند و خلاق خود، در حال پیاده سازی طرح ها و قابلیت های سخت افزاری ویژه این برند است. از معایب این گوشی های تاشو ضخامت زیاد آن است. اما  میت ایکس به نظر پیشرفته ‌تر می‌آید و قیمت بالایی دارد.

اولین شرکت تولید کننده ی گوشی های تاشو

طراحی  و عرضه ی گوشی های تاشو یک ایده خلاقانه در زمینه ی فناوری و تکنولوژی به شمار می رود. گوشی های هوشمند هر روزه با قابلیت های ویژه و طراحی های جالب وارد بازار رقابتی می شود. اما با ورودی این طرح تلفن های همراه طوفانی درعرصه ی صنعت تولید موبایل ایجاد شد. طراحی گوشی های تاشو تقربیاً شبیه به لپ تاپ است. صفحه ی نمایشگر گوشی های تاشو دارای انعطاف است و قابلیت تا شدن دارد.

در صورت نیاز می توانید گوشی را باز و از کل صفحه نمایشگر استفاده کنید. در غیر این صورت گوشی را تا کنید و از نیمه ی صفحه استفاده کنید. این ایده ی خلاقانه، اولین بار توسط شرکتی که کمتر اسمش را شنیده ایم یعنی Royole اجرا شده و اولین تولید خود را با نام  FlexPai وارد بازار کرد. البته گوشی FlexPai به عنوان نخستین گوشی های هوشمند تاشو در نقص نرم افزاری است و در حالت استفاده به نیمی از صفحه نمایشگر، ضخامت این گوشی بسیار زیاد است.

با توجه به پیشرفته هر روزه ی صنعت و تکنولوژی، مدل جدید از گوشی های هوشمند با برند های مختلف و قابلیت های ویژه با سرعت وارد بازار رقابتی می شوند. یکی از دغدغه های علاقمندان به تکنولوژی جدید و موبایل، دریافت اخبار جدید و حقیقی است که نمایندگی موبایل جهت رفاه حال شما عزیزان، اقدام به جمع آوری اخبار واقعی و بروز کرده است. این اخبار از سایت های اصلی برند های مختلف استخراج شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

نمایندگی موبایل به شما کاربران و علاقمندان به جدیدترین اخبار روز دنیا نوید می دهد که دیگر برای به دست آوردن اخبار حقیقی نیاز به سرچ های متعدد نخواهید داشت. از جدیدترین خبرها تعداد عرضه ی گوشی های تاشو تا 2024 به بازار رقابتی بود که ما آن را ر اختیار شما قرار داده ایم.