چگونه با آیفون آهنگ دانلود کنیم؟

دانلود کردن آهنگ با آیفون، یکی از مشکلات کاربران گوشی های اپل است که خوشبختانه راهکارهای زیادی برای حل کردن آن وجود دارد. گوشی ها و تبلت های iOS، فاقدUser File System  هستند و به همین دلیل فولدری به نام دانلود ندارند. بنابراین کاربران باید برای دانلود کردن فایل های دیگر از iTunes  یا DropBox استفاده کنند.

با این حال دانلود کردن موسیقی در گوشی اپل، تقریبا غیرممکن است! iOS  و safari مانع از این کار می شوند و به همین دلیل باید به فکر روش های دیگری برای دریافت فایل های موسیقی باشید. اگرچه نسخه های جدید سیستم عامل iOS به برنامه Files مجهز شده اند، اما این برنامه رابط کاربری جالبی ندارد و همچنان کاربران آیفون با مشکلاتی مواجه هستند. در ادامه بهترین روش های دانلود کردن آهنگ با آیفون را به شما آموزش می دهیم. برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه هم می توانید با نمایندگی تعمیر موبایل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیرات موبایل اپل، شما را راهنمایی کنند.

چگونه با آیفون آهنگ دانلود کنیم؟

دانلود کردن آهنگ با آیفون از طریق Documents

یکی از روش های کاربردی برای دانلود کردن آهنگ در موبایل اپل، استفاده از اپ Documents است. این برنامه توسط کمپانی Readdle طراحی شده و نوعی File Manager به شمار می رود که با استفاده از آن می توان انواع فایل ها را باز و یا مرتب سازی کرد. این اپ دارای مرورگر داخلی اختصاصی است تا کاربران بتوانند با استفاده از آن، فایل های مورد نظر خود را دانلود کرده و یا به اپ دیگری انتقال دهند. برای دانلود کردن آهنگ با آیفون با استفاده از داکیومنت، وارد این اپ شده و مرورگر آن را باز کنید.

سپس وارد سایت دلخواه خود شوید یا نام موسیقی مورد نظرتان را جست و جو کنید. بعد باید لینک دانلود مورد نظرتان را لمس کرده و در صورت تمایل، نام و مسیر ذخیره فایل را تعیین کنید. پس از تعیین نام و مسیر ذخیره، دکمه Done را لمس کنید تا پروسه دانلود شروع شود. پس از اتمام دانلود، می ‌توانید به قسمت فایل منیجر برنامه بروید و در پوشه Downloads فایل خود را پیدا کرده و به آن گوش کنید.

دانلود کردن آهنگ با آیفون از طریق Documents

دانلود کردن آهنگ در گوشی اپل با Spotify Music

راهکار دیگر برای دانلود کردن آهنگ با آیفون، استفاده از اسپاتیفای است. این سرویس برای دانلود کردن و گوش دادن فایل های موسیقی کاربرد دارد و قابلیت ایجاد پوشه های مجزا را نیز در اختیار شما قرار می دهد. نسخه Premium این برنامه، قابلیت های بیشتری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. بعد از دانلود و نصب نسخه iOS اسپاتیفای، می توانید مراحل ساخت اکانت در این برنامه را طی کرده و به امکانات جذاب آن دسترسی داشته باشید.

دانلود موسیقی در آیفون با نرم افزارهای جانبی

در نهایت اگر به هر دلیلی نتوانستید یا نخواستید از روش های بالا برای دانلود کردن آهنگ با آیفون استفاده کنید، می توانید از برنامه های شخص ثالث کمک بگیرید. برنامه هایی همچون Apple Music، Soundcloud، pandora، Iheart Radio، Deezer و … به شما کمک می کنند که فایل های موسیقی مورد نظرتان را در گوشی های اپل دانلود کرده و به آنها گوش دهید. هریک از این برنامه ها را می توانید از اپ استور دانلود و نصب کرده و مطابق دستورالعملی که ارائه داده اند، مسیر دانلود موزیک را دنبال کنید.