مشکلات متداول گوشی های سامسونگ

گوشی های هوشمند کارایی فراوانی دارند و اغلب افراد از این گوشی ها استفاده می کنند. اما موضوع این است که این گوشی ها کاملا بی نقص نیستند و گاهی ممکن است با مشکلات جزئی روبه رو شوند که قابل حل است. در اکثر مواقع این مشکلات از طریق تنظیمات دستی حل می شود. ما در این مقاله قصد داریم در بررسی مشکلات متداول گوشی های سامسونگ پرداخته و راه حل این مشکلات را توضیح دهیم.

مشکلات متداول گوشی های سامسونگ

حل مشکلات متداول گوشی های سامسونگ

از کار افتادن گوشی به علت فرو رفتن در آب

فرو رفتن گوشی در آب، اتفاق ناراحت کننده ی است. ممکن است موجب سوختگی سخت افزار گوشی شود. زیرا گوشی های هوشمند بسیار حساس هستند. اما کاربران نباید امید خود را از دست بدهند بهتر است بلافاصله بعد از فرو رفتن گوشی در اب، اقدام به خشک کردن گوشی کنید و بعد از مدتی دوباره گوشی خود را روشن کنید.

مشکلات کیبورد گوشی سامسونگ

یکی از مشکلات متداول گوشی های سامسونگ، اشتباهات تایپی است. این مشکلات ممکن است به دلیل عدم اشنایی شما با کیبورد و یا کوچک بودن صحفه کیبورد باشد. اما در برخی موارد دیده شده این اشتباهات از پیش بینی کلمات کیبورد است که برای جلوگیری از آن می توانیم از طریق تنظیمات دستی آن را حذف کنیم.

مشکل شارژ نشدن گوشی موبایل سامسونگ

یکی ازآزار دهند ترین مشکلات گوشی های هوشمند خالی شدن سریع باتری موبایل است، برای جلوگیری از آن می توانیم نور صحفه نمایش را کم کنیم و برنامه های غیر ضروری مثل بلوتوث، اتصال همراه و برنامه های باز را ببندیم. همچنین روشن نگاه داشتن صفحه گوشی برای مدت طولانی باتری موبایل را خالی می کند.

اگر با انجام تمام این مراحل بازهم مشکلتان حل نشده بهتر است به فکر تعویض و یا تعمیر باتری موبایل سامسونگ خود باشید. اما اگر گوشی اندروید شما شارژ نمی شود ممکن است مشکل از برد usb، شارژر و سوکت شارژ باشد که برای حل این مشکل بهتر است از نمایندگی سامسونگ کمک بگیریم.

کند شدن کار کرد گوشی

این مشکل ممکن است به دلیل پر شدن حافظه گوشی موبایل باشد. برای کارکرد بهتر گوشی لازم است اپلیکیشن‌ها، عکس ها و فیلم ها اضافه را پاک کنیم.

هنگ کردن گوشی

اغلب کاربران گوشی های هوشمند حداقل یکبار با مشکل هنگ کردن گوشی های هوشمند مواجه شده اند. برای حل این مشکل تنها کافی است گوشی خود را (Restart) کنید و اگر مشکل حل نشد می توانید با استفاده از دکمه پاور گوشی خود را خاموش، و بعد از دو دقیقه دوباره روشن کنید.

نمایندگی سامسونگ

مطمئن ترین مراکز برای خرید گوشی و ارائه ی خدمات پس از فروش، نمایندگی های مجاز برند مربوطه هستند. این مراکز تشکیل شده از تیم تخصصی تعمیرکاران و مشاوران حرفه ای هستند که شماعزیزان را در زمینه خرید محصولات و بهترین روش تعمیر موبایل سامسونگ راهنمایی می کند. شعب نمایندگی سامسونگِ مرکز سخت افزار ایران خدمات خود را به صورت قانونی و با نرخ مصوب دولت ارائه می دهند. از همین جهت کاربران می توانند با اعتماد کامل و به آسودگی محصولات مورد نظر خود را خریداری و یا به  تعمیر مشکلات متداول گوشی های سامسونگ بپردازند.