آیفون ۴.۷ اینچی

آیفون ۴.۷ اینچی بر اساس شایعات موجود احتمالا چیزی شبیه آیفون 8 خواهد بود. احتمالا اپل قصد دارد در مارس۲۰۲۰، تلفن‌ همراهی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون ۸ را رونمایی و عرضه کند. این خبر را وب‌سایت اکونومیک دیلی‌نیوز منتشر کرده است. بر اساس این خبر کمپانی اپل در تلاش است تا آیفون ۴.۷ اینچی را در سال ۲۰۲۰ عرضه کند.

گوشی مذکور به ‌احتمال زیاد از ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ ذخیره ‌سازی درکنار تراشه‌ مورد انتظار A13 و دوربین تکی بهره خواهد گرفت و قیمتش حدودا ۶۵۰ دلار خواهد بود. این خبر در حالی منتشر شده است که تعداد زیادی از علاقه مندان به گوشی های اپل به دنبال آیفون های کوچک هستند و از همین رو انتظار می ‌رفت که اپل بخواهد امسال مدل جدید آیفون اس‌ای را رونمایی کند؛ اما ظاهرا قرار نیست آیفونی مدرن با اندازه‌ ۴ اینچی عرضه شود.

آیفون ۴.۷ اینچی همراه با تاچ ID

بر اساس اخبار و اطلاعاتی که از آیفون ۴.۷ اینچی در اختیار داریم، احتمالا تاچ ID همراه آیفون ۴.۷ اینچی در سال 2020 باز خواهد گشت. بر اساس گزارش وب ‌سایت اکونومیک دیلی‌نیوز، آیفون ۴.۷ اینچی مورد بحث از لحاظ ظاهری تفاوت ‌های چندانی با آیفون ۸ نخواهد داشت. آیفون ۸ به‌ دلیل داشتن حاشیه ‌های بالا و پایین بسیار زیاد، از لحاظ ابعاد فقط کمی کوچک‌تر از آیفون ۱۰ اس ۵.۸ اینچی است. چنین تصمیمی احتمالا روی فروش آیفون جدید هم اثر می گذارد؛ زیرا طراحی آیفون ۸ را نمی‌توان طراحی امروزی به ‌شمار آورد.

بهره‌مندی آیفون ۴.۷ اینچی از طراحی مشابه آیفون ۸، می‌تواند به این معنی باشد که آیفون ۴.۷ اینچی سال ۲۰۲۰ قرار است بار دیگر به کلید فیزیکی هوم و به‌تبع تاچ ID مجهز شود. البته در این‌ مدت، اپل تاچ ID را به ‌‌طورکامل فراموش نکرده و این ویژگی احراز هویت در مدل جدید تبلت ‌های آیپد مینی و آیپد ایر دیده می‌ شود. پس خیلی هم نباید تعجب کنیم که در آیفون ۴.۷ اینچی قابلیت تاچ ID باز خواهد گشت.

آینده نگری درباره آیفون ۴.۷ اینچی

عرضه آیفون ۴.۷ اینچی به احتمال بسیار قوی می تواند برای کمپانی اپل در بازار دستگاه ‌های میان ‌رده موفقیت های فراوانی به همراه داشته باشد. با توجه به اینکه گوشی ‌های سری آیفون X هم طراحی جدیدی دارند و هم قیمتشان گران است؛ این گوشی می تواند برای بسیاری از علاقه مندان به برند اپل مناسب باشد. در واقع، قیمت پایه‌ آیفون XR از ۷۵۰ دلار آغاز می‌شود و قیمت گوشی ‌های سری آیفون XS از مرز ۱,۰۰۰ دلار هم رد می شود؛ پس اپل به دستگاه جدیدی نیاز دارد تا بتواند در بازار گوشی ‌هایی با قیمت مقرون ‌به ‌صرفه نیز محصولی داشته باشد و بتواند کاربران این بازار را هم ساپورت کند. با این حال هنوز زود است درباره قیمت آیفون ۴.۷ اینچی صحبت کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم حدس بزنیم که قیمت این گوشی در چه محدوده ای است.

نمایندگی اپل با ارائه خدمات فروش و پس از فروش اصل و شرکتی همه نگرانی های کاربران این برند در ایران را برطرف می سازد. این نمایندگی با رعایت قانون و مقررات موجود برای ارائه خدمات به کاربران این فرصت را می دهد که بتوانند خدماتی مفید و مطمئن دریافت کنند. نمایندگی اپل با همکاری و نظارت مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. این نمایندگی تمام دغدغه ها و نگرانی کاربران اپل در ایران را به خوبی می داند و برای رفع آنها تمام تلاش خود را می کند. تمام خدمات و سرویس های نمایندگی اپل تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و از جزئیات امکانات و تسهیلات نمایندگی اپل مطلع شوید.