گوشی ZenFone 4

سایت رسمی ایسوس اعلام کرد از گوشی ZenFone 4  در مراسمی در روز ۱۷ آگوست برای عرضه در بازار جهانی رونمایی خواهد کرد. شنیده ها حاکی از آنست که شرکت ایسوس قصد دارد گوشی ZenFone 4را در کشور فیلیپین معرفی کند . با این وجود سایت رسمی ایسوس اعلام کرد ، کنفرانس رونمایی از این اسمارت ‌فون در تایپه پایتخت تایوان برگزار میگردد .

لازم به ذکر است ، این سایت ثبت ‌نام برای رویداد پیش ‌رو را آغاز کرده است . علاقمندان به حضور در این مراسم ، میتوانند با مراجعه به سایت این شرکت از تاریخ سوم تا ششم آگوست برای حضور در این رویداد نام ‌نویسی نمایند .

معرفی گوشی ZenFone 4

تایوانی ‌ها برای گوشی ZenFone 4 یک دوربین اصلی دوگانه با طراحی دایره ‌ای شکل درنظر گرفته‌ اند . در کنار این دوربینها فلش LED قرار دارد. از دیگر مشخصات دوربین این موبایل،‌ می ‌توان به بهره‌ گیری از زوم اپتیکال ۲ برابر اشاره کرد. احتمالا نسخه رسمی گوشی ZenFone 4 برای بازار جهانی درنظر گرفته شده است . این دستگاه در مراسم کشور تایوان رونمایی میگردد . آنچه که از خصوصیات محصول جدید ایسوس پیداست ، بیانگر این است که کاربران بسیاری مایل به استفاده از آن میشوند .

نمایندگی ایسوس ، واحد های تعمیرات ایسوس را به صورت پارتهای تفکیک شده راه انداز کرده است . به همین دلیل کاربران چنانچه با افت عملکرد در دستگاه مواجه شدند باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مرکز تعمیرات ایسوس جهت کسب رضایت مشتریان فعالیت خود را بااستفاده از مدرنترین تجهیزات انجام میدهد . این ابزارآلات تعمیر توسط مجربترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . نمایندگی ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات ریکاوری را ارائه مینمایند . امیدواریم با ارائه جدیدترین خبر از گوشی ZenFone 4توانسته باشیم گامی در جهت کسب رضایتتان برداریم .

نمایندگی تعمیرات ایسوس

اخبار ایسوس / جدیدترین اخبار ایسوس / اخبار جدید ایسوس / اخبار گوشی ایسوس / خبر موبایل ایسوس / خبر جدید ایسوس / خبر جدید ایسوس / جدیدترین اخبار ایسوس / اخبار موبایل / اخبار جدید تبلت / خبر جدید گوشی موبایل / جدیدترین خبر موبایل / asus

امتیاز شما به این نوشته