گوشی ZenFone 4

سایت رسمی ایسوس اعلام کرد از گوشی ZenFone 4  در مراسمی در روز ۱۷ آگوست برای عرضه در بازار جهانی رونمایی خواهد کرد. شنیده ها حاکی از آنست که شرکت ایسوس قصد دارد گوشی ZenFone 4 را در کشور فیلیپین معرفی کند . با این وجود سایت رسمی ایسوس اعلام کرد ، کنفرانس رونمایی از این اسمارت ‌فون در تایپه پایتخت تایوان برگزار میگردد .

لازم به ذکر است ، این سایت ثبت ‌نام برای رویداد پیش ‌رو را آغاز کرده است . علاقمندان به حضور در این مراسم ، میتوانند با مراجعه به سایت این شرکت از تاریخ سوم تا ششم آگوست برای حضور در این رویداد نام ‌نویسی نمایند .

گوشی-ZenFone-4

ویژگیهای گوشی ZenFone 4

تایوانی ‌ها برای گوشی ZenFone 4 یک دوربین اصلی دوگانه با طراحی دایره ‌ای شکل درنظر گرفته‌ اند . در کنار این دوربینها فلش LED قرار دارد. از دیگر مشخصات دوربین این موبایل،‌ می ‌توان به بهره‌ گیری از زوم اپتیکال ۲ برابر اشاره کرد. احتمالا نسخه رسمی گوشی ZenFone 4 برای بازار جهانی درنظر گرفته شده است . این دستگاه در مراسم کشور تایوان رونمایی میگردد . آنچه که از خصوصیات محصول جدید ایسوس پیداست ، بیانگر این است که کاربران بسیاری مایل به استفاده از آن میشوند .

نمایندگی ایسوس و واحد های تعمیرات ایسوس

نمایندگی تعمیرات ایسوس ، واحد های تعمیرات ایسوس را به صورت پارتهای تفکیک شده راه انداز کرده است . به همین دلیل کاربران چنانچه با افت عملکرد در دستگاه مواجه شدند باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مرکز تعمیرات ایسوس جهت کسب رضایت مشتریان فعالیت خود را بااستفاده از مدرنترین تجهیزات انجام میدهد . این ابزارآلات تعمیر توسط مجربترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . نمایندگی ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات ریکاوری را ارائه مینمایند . امیدواریم با ارائه جدیدترین خبر از گوشی ZenFone 4توانسته باشیم گامی در جهت کسب رضایتتان برداریم .