گوشی مناسب افراد مسن چه ویژگی باید داشته باشد؟

برخی از افراد تصور می کنند که گوشی های هوشمند برای تمامی رده های سنی طراحی می شوند ولی باید بگوییم که این تصور به اشتباه در میان کاربران جای گرفته است. اگر توجه داشته باشید، کارایی که جوانان و نوجوانان از یک گوشی هوشمند انتظار دارند با افراد میان سال و مسن تفاوت دارد و بالطبع نوع انتخاب ها نیز متفاوت است. گوشی مناسب افراد مسن ویژگی های متفاوتی دارد، دستگاه مناسب سالمندان باید کاربری ساده و روان داشته باشد و طراحی آن به صورتی باشد که بتوانند به راحتی در دستان خود بگیرند.

اینکه هر روز گوشی های هوشمند در حال پیشرفت هستند هم می تواند یک مزیت به حساب بیاید و هم یک ایراد ! شاید بپرسید چرا؟ پاسخ سوال اینجاست که کاربران گوشی تلفن همراه تنها افراد کم سن و سال (جوانان و نوجوانان) نیستند، افراد میان سال و مسن نیز از این گوشی ها استفاده می نمایند که شاید توانایی بهره وری از یک گوشی پیشرفته را نداشته باشند. گوشی مناسب افراد مسن باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتوانند در مواقع لازم سریعا از آن ها استفاده نمایند. البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که برخی از این عزیزان تمایل دارند تا از گوشی های پیشرفته با امکانات بالا استفاده نمایند ولی غالبا به دلیل کهولت سن حوصله ی استفاده از یک گوشی هوشمند پیچیده را ندارند.

ویژگی هایی که باید گوشی مناسب افراد مسن داشته باشد به شرح زیر است:

  • دارای فونت درشت به منظور دید بهتر
  • کلیدهای دسترسی آسان
  • رابط کاربردی مناسب و آسان
  • کیبورد بزرگ به منظور راحتی در شماره گیری

  • صفحه نمایش بزرگ با نور متناسب
  • مقاوم در برابر ضربه
  • قیمت پایین
  • باتری با طول عمر بالا
  • به طورکلی سعی داشته باشید که گوشی های ساده برای این افراد تهیه نمایید.

گوشی های پیشنهادی برای افراد مسن

گوشی آلکاتل وان تاچ مدل 2001 ایکس

یکی از گوشی های هوشمند تک سیمکارت مناسب برای افراد مسن گوشی ساده ی آلکاتل وان تاچ مدل 2001 ایکس می باشد که دارای ویژگی هایی نظیر صفحه نمایش بزرگ و واضح، دارای کیبورد بزرگ برای شماره گیری راحت تر، دوربین با کیفیت مناسب و در آخر قیمت مناسب است. یکی از ویژگی های بسیار جذاب برای این گوشی هوشمند این است که به طور خودکار تصاویر و فایل ها را در داخل گوشی ذخیره می نماید.

گوشی Just 5 مدل CP10S

طراحی ظاهری گوشی Just 5 مدل CP10S نسبت به سایر گوشی های ساده کمی متفاوت تر می باشد زیرا از کیبوردهای رنگی به منظور دید بهتر استفاده شده است. یکی دیگر از ویژگی های بارز این گوشی مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه می باشد و همچنین در صورت اتمام شارژ گوشی می توانید از چراغ قوه و رادیو این گوشی هوشمند نیز استفاده نمایید. در پشت این گوشی یک دکمه تعبیه شده است که می توانید با تعریف شماره های ضروری نظیر اورژانس در ارائه ی خدمات به این عزیزان کمک کنید.

گوشی مکس کام مدل MM461

یکی از گوشی مناسب افراد مسن ، گوشی مکس کام مدل MM461 است. از قابلیت های گوشی مکس کام مدل MM461 می توان به دارا بودن چراغ قوه، اسپیکر قوی و دکمه های بزرگ اشاره نمود. ویژگی بارز این گوشی هوشمند صفحه نمایش واضح با نور صفحه ی مناسب می باشد.

نمایندگی تعمیر موبایل

نمایندگی موبایل ارائه دهنده تمامی خدماتی است که ممکن است هر یک از کاربران موبایل به آن نیاز داشته باشند. کاربران انواع برندهای تلفن همراه  می توانند با مراجعه به نمایندگی موبایل و حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایید. کارشناسان حاضر در نمایندگی موبایل تسلط کافی بر تعمیر انواع مشکلات تفلن همراه از جمله تعمیر آنتن ندادان گوشی دارند. . کلیۀ خدمات تعمیر در نمایندگی موبایل  نظیر تعمیر هارد گوشی و سایر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل به دست کارشناسان ارشد تعمیرات موبایل انجام می پذیرد . جهت آشنایی با خدمات ما در واحدهای تخصصی تعمیرات موبایل ، روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید.