ارائه گوشی‌های هوشمند تاشو سونی قوت گرفت

با نزدیک شدن به شروع سال جدید میلادی، خبر ارائه گوشی‌های هوشمند تاشو از سوی شرکت های مختلف به گوش می رسد. کمپانی سامسونگ از جمله شرکت های پیشتاز است که در مورد ارائه گوشی های با نمایشگر انعطاف پذیر حرف می زند. پا به پای سامسونگ نیز شرکت هواوی خبر از ارائه گوشی تاشو خود می دهد. در این بین، پتنت های نمایشگر تا شو ال جی نیز منتشر شده است. اما اکنون سونی با ارائه طرحی در رابطه با تلفن های همراه قصد دارد به بازار پر رقابت تلفن های هوشمند بازگردد. در این راستا سونی طرحی در رابطه با گوشی هوشمند دارای نمایشگر پشت و رو را ارائه می دهد.

شاید ارائه چنین گوشی‌های هوشمندی توسط سونی بتواند این شرکت را به بازار پر رقابت گوشی بازگرداند. نمایندگی رسمی سونی ارائه دهنده جدیدترین اخبار این شرکت می باشد. ارائه معتبر ترین و جدیدترین اخبار در مورد تکنولوژی های گوشی تلفن همراه و شرکت های تولید کننده این گوشی ها از ویژگی های اخبار نمایندگی سونی است.

جزئیات منتشر شده از ارائه گوشی‌های هوشمند تاشو سونی

براساس تصاویر ارائه شده در مورد گوشی‌های هوشمند تاشو سونی، این گوشی دارای دو نمایشگر پشت و رو می باشد. البته با وجود حالت تاشو در این گوشی 6 حالت را می توان برای این گوشی در نظر گرفت. این نمایشگرها را می توان در وضعیت خاموش و نیمه خاموش قرار داد. البته نمی توان گفت که ارائه این تصاویر عرضه یک محصول جدید از سونی با ویژگی ذکر شده را نشان می دهد. باید ببینیم در سال 2019 گوشی های سونی به کدام سمت می روند و کدام شرکت قادر است بهترین گوشی‌های هوشمند تاشو را ارائه دهد.

شرکت سونی با بهره مندی از جایگاه ویژه در میان تولیدکنندگان نیمه‌هادی در جهان، توانسته است از رقبای سرسخت دیگر برند ها در زمینه گوشی های هوشمند و تبلت باشد. نمایندگی سونی در ایران ارائه دهنده جدیدترین محصولات سونی در کشور است. این نمایندگی با ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش به خریداران خود توانسته است رضایت کاربران خود را جلب کند.

از وظایف واحد فروش نمایندگی سونی می توان به فروش انواع گوشی و تبلت های سونی و فروش قطعات جانبی گوشی ها و تبلت های سونی اشاره کرد. از واحدهای مهم در نمایندگی سونی بخش تعمیرات گوشی سونی و تعمیرات تبلت سونی می باشد. این نمایندگی با ارائه تخصصی ترین خدمات در شهرستان ها توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.