گلکسی نوت ۸ معرفی شد

 گلکسی نوت ۷سامسونگ که سال پیش وارد بازار شد یک فاجعه به تمام معنا بود. اما گلکسی اس ۸ پس از ورود به بازار فروش خوبی داشته است. گویا سامسونگ با ارائه نسل جدید پرچمداران خود توانسته بدون از دست دادن تعداد زیادی مشتری اعتماد اکثر افراد را دوباره به محصولات خود جلب نماید . اخیرا شایعات و اطلاعات جدیدی پیرامون گلکسی نوت ۸ Galaxy Note 8)  ) منتشر شده است .

پرسشی که ذهن کارشناسان را به خود جلب کرده این است که مردم دوباره به گلکسی نوت ۸ اعتماد خواهند کرد؟ به همین دلیل از کمپانی سامسونگ انتظار میرود تا فبلت جدید خود را با بالاترین کیفیت و کمترین مشکل تولید کرده و به دست مشتریان برساند.

گلکسی نوت ۸

مشخصات گلکسی نوت ۸

شایعات و تصاویر زیادی پیرامون گلکسی نوت ۸ همانند اس ۸ در اینترنت منتشر شده است . از این رو اطلاعات زیادی از دستگاه مذکور به بیرون درز کرده است. گزارشات منتشر شده حاکی از آن است که گلکسی نوت ۸ شباهت زیادی به گلکسی اس ۸ خواهد داشت.

گلکسی نوت ۸ معرفی شد / مشخصات گلکسی نوت 8 / Samsung Galaxy Note8  / گلکسی سامسونگ / موبایل سامسونگ / تعمیرات سامسونگ / تعمیر موبایل سامسونگ /

نمایندگی موبایل و واحد های تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل ، واحد های تعمیرات موبایل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد گلکسی نوت ۸ باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مجزا بودن واحدهای تعمیر موجب میگردد کارشناسان با تمامی دقت و توجه خود پروسه ریکاوری را انجام دهند . به دلیل حضور گسترده محصولات سامسونگ در کشور بر آن شدیم تیمی حرفه ای در زمینه تعمیرات تشکیل دهیم .

ترمیم و بازیابی موبایل نیاز به حضور متخصصان آشنا به علم الکترونیک ، سخت افزار و نرم افزار دارد . مرکز تعمیرات موبایل برای جذب کارشناسان خبره تمامی تلاش خود را انجام داده است . تکنسینهای ما با بکارگیری تجهیزات پیشرفته به بهترین شکل به تعمیر گلکسی نوت ۸ کاربران مبادرت می ورزند .

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، اخبار و محصولات بپردازید .

امتیاز شما به این نوشته