پرچمدار جدید اچ تی سی طراحی میشود

پرچمدار جدید اچ تی سی به زودی معرفی خواهد شد. در طول یک سال گذشته در خبرنامه ها و مطالب سایت های گوناگون چندان نام اچ تی سی به چشم نمیخورد. این روند از سال 2015، یک سال پس از معرفی پرچمدار بزرگ این برند one m8 htc شروع شد و تا هم اکنون ادامه دارد ولی حالا در سال 2019 با توجه به اخبار میتوان انتظار پرچمدار جدید اچ تی سی را کشید. با توجه به آمار و رزومه اچ تی سی، پرچمدار جدید اچ تی سی باید از طراحی بدنه خاص وسخت افزاری قدرتمند بهره ببرد.

پرچمدار جدید اچ تی سی، ناجی این شرکت

اچ تی سی در سال 2014، 30 گوشی هوشمند را به بازار معرفی کرد که به جرات میتوان گفت در سه دسته گوشی های پرچمدار، میان رده و رده پایین نماینده های خوبی را ارائه داده بود. این امر انتظارات کاربران را بالا میبرد اما از سال درخشان 2014 به بعد اچ تی سی، سالی بیش از 12 دیوایس به بازار عرضه نکرده و با داشتن 0.9 درصد از سهم بازار میتوان گفت دیگر سهمی از بازار ندارد. اما در روز های اخیر میان نتایج بنچ مارک گیک بنچ، نامی آشنا دیده شد که نظر علاقه مندان به تکنولوژِی را به خود جلب کرد و نوید بخش این خواهد بود که میان رده و پرچم دار جدید اچ تی سی به بازار معرفی بشوند.

سایه پرچمدار جدید اچ تی سی روی بنچمارک ها…

در نتایج منتشر شده بنچمارک گیک بنچ (Geekbench) پرچمدار جدید اچ تی سی (HTC- 2Q741) به چشم میخورد که واقعا علاقه مندان و کاربران را هیجان زده کرده است. طبق اطلاعاتی که توسط این بنچ مارک منتشر شده، پرچمدار جدید اچ تی سی دارای حافظه رم 6 گیگابایتی و یک پرازنده هشت هسته ای با فرکانس 2300 GHz میباشد و از اندروید 9 استفاده میکند. این گوشی در تست تک هسته ای با نتیجه 897 و در حالت هشت هسته ای 4385 نتیجه نسباتاً خوبی را ارائه داده بود.

اچ تی سی با وجود این گوشی بی نام و نشان دوباره خود را بر سر زبانها انداخته، باید دید که پرچمدار جدید اچ تی سی آیا میتواند  پس از سال های درخشان اچ تی سی که قطبی از بازار گوشی های هوشمند بود دوباره این کمپانی را به عرصه رقابت با شرکت های دیگر برگرداند. طبق نتایج این بنچ مارک و حواشی به وجود آمده احتمال این میرود که اچ تی سی در سال 2019 دو میان رده که از اسنپ دراگون 735 بهره میبرند را معرفی کند؛ همینطور انتظار آن میرود پرچمدار جدید اچ تی سی از اینترنت 5G بهره ببرد و خود را برای ورود به بازار در ماه های آخر 2019 آماده بکند.